Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Krakk - 31-08-2012 22:19

No właśnie o 150$ jest już kilka postów napisanych wyżej.
Sam dla osoby, która zarejestruje się z mojego reflinka i kupi pakiet 145$ zwracam 120zł. Jestem i tak na tym na plusie, bo kupuję paczki trafficu, które aktywują moje panele i kupuję maksymalną ilość paczek, na które pozwala mi makro. Więcek paczek po prostu nie kupię bo i tak nie mogę już aktywować paneli. Jeśli 2 osoby się zarejestrują z refa to mając tylko wolne panele zyskuję 130$.


RE: Bannersbroker.com - Meloman - 31-08-2012 22:27

@BBinternet

Musisz tak nachalnie szukać poleconych panie BBinternet ? Co chwile umieszczasz swoją wypłatkę [której nie daje 100% że jest prawdziwa], oraz numer gadu-gadu byleby tylko do Ciebie napisali a nie do kogo innego.

Tak samo u mnie, zadałem 1 pytanie na forum związane z BB, rozgarnięci ludzie odpowiedzieli mi w temacie ładnie i im podziękowałem, a ty do mnie szybciej niż potwierdzenie wysłania posta napisałeś na GG z propozycją mega zarobku w BB z gotowym planem inwestycyjnym i już zaczynałeś wszystko rozpisywać jaki to jest świetny i szybki zarobek.

@ do tematu

Pytania :

Ilu z was zamówiło kartę BB ?

Czy wybieracie się na przyjazd przedstawicieli BB w wybranych miastach ? Smile


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 31-08-2012 22:33

Kartę BB zamówiłem, 2 tygodnie temu została ona wysłana, tak jak info podało BB, że do 65 krajów wysłali. Pozostaje teraz czekać, kilku znajomych już ma te karty i je używa. Im dłuzej ktoś w BB to kartę zamówił, podczas 4 tury to już większość osób będzie miała te karty, która zainwestowała trochę więcej niż na sam pakiet.
Jeśli chodzi o spotkania to na pewno trochę osób się wybierze, głównie Ci którzy wrzucili sporo kasy, główni pionierzy BB w PL. Liczę, że zdadzą później sprawozdania osobom, które są jakby pod nimi w strukturach.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 31-08-2012 22:37

(31-08-2012 22:27)Meloman napisał(a):  @BBinternet

Musisz tak nachalnie szukać poleconych panie BBinternet ? Co chwile umieszczasz swoją wypłatkę [której nie daje 100% że jest prawdziwa], oraz numer gadu-gadu byleby tylko do Ciebie napisali a nie do kogo innego.

Tak samo u mnie, zadałem 1 pytanie na forum związane z BB, rozgarnięci ludzie odpowiedzieli mi w temacie ładnie i im podziękowałem, a ty do mnie szybciej niż potwierdzenie wysłania posta napisałeś na GG z propozycją mega zarobku w BB z gotowym planem inwestycyjnym i już zaczynałeś wszystko rozpisywać jaki to jest świetny i szybki zarobek.

@ do tematu

Pytania :

Ilu z was zamówiło kartę BB ?

Czy wybieracie się na przyjazd przedstawicieli BB w wybranych miastach ? Smile

Hmm.. Dlaczego kłamiesz? Zaproponowałem tylko pomoc przez gg.
Proszę podeślij mi screena, gdzie od razu Ci zaproponowałem "mega zarobek, gotowy plan inwestycyjny, gdzie zacząłem wszystko rozpisywać jaki to jest świetny i szybki zarobek".
Zacytowałem WSZYSTKO co wypisałeś. Oświadczam, jeśli mi wyślesz z tym prawdziwego screena to daję Ci 100$!.


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 01-09-2012 11:14

panowie bez klotni prosze. Smile

Tak btw przydalaby sie juz jaka aktualizacja. Bo po ostatnie wisi mi 5 zolciakow na doslownie 10 centach do zamkniecia i mnie wkurza tylko swoja bezczynnoscia


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-09-2012 11:23

(01-09-2012 11:14)player_sct napisał(a):  panowie bez klotni prosze. Smile

Tak btw przydalaby sie juz jaka aktualizacja. Bo po ostatnie wisi mi 5 zolciakow na doslownie 10 centach do zamkniecia i mnie wkurza tylko swoja bezczynnoscia

Żadna tam kłótnia, po prostu jestem oczerniany to musiałem zareagować.


Co do paneli to spokojnie, tak czy tak jest świetnie! Wink Update co 2-3 dni a nie tak jak wcześniej co tydzień. Myślę, że jak strona zacznie działać to będzie już aktualizacja.


RE: Bannersbroker.com - Meloman - 01-09-2012 11:40

Co oznacza linijka Message w przelewie z BB na Payze ? Wiecie o czym mowie ?


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-09-2012 11:46

O którą chodzi? Pokaż screen Smile

Jeśli chodzi o Note, to mi się wydaje, że jest to ich dzień wypłaty. Przy ostatniej wypłacie ludzie mieli tam zapisaną datę 30 sierpnia a pieniądze dostali 31 (co także wynika z różnicy czasu).
Dodatkowo jest tam umieszczony ID wypłaty.


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 01-09-2012 14:33

Czy wam też nie dziala teraz stronka BB?


RE: Bannersbroker.com - EyeOfDevil - 01-09-2012 15:46

Tak. Przeprowadzają konserwacje strony.

Ciekawe ile im to potrwa.

@edit
Mi już działa tylko się wlecze strasznie.