Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 25-08-2012 22:16

Naliczanie mialobyyc codziennie, i kiszka...od 2 dni mi nie nalicza


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 25-08-2012 22:20

(25-08-2012 22:16)ZyskujOnline napisał(a):  Naliczanie mialobyyc codziennie, i kiszka...od 2 dni mi nie nalicza

dziwi cię to ? bo mnie nie dziwi w cale - tutaj deklaracje teoretyczne ekipy a praktyczne skryptu to dwie w cale nie idące w parze rzeczy
kiedyś to naliczenie będzie może za kilka dni, może za tydzień - tego nie wiemy, na pewno wiemy to, że kiedyś nastąpi Smile


RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 26-08-2012 01:06

(25-08-2012 22:20)tomazzi napisał(a):  
(25-08-2012 22:16)ZyskujOnline napisał(a):  Naliczanie mialobyyc codziennie, i kiszka...od 2 dni mi nie nalicza

dziwi cię to ? bo mnie nie dziwi w cale - tutaj deklaracje teoretyczne ekipy a praktyczne skryptu to dwie w cale nie idące w parze rzeczy
kiedyś to naliczenie będzie może za kilka dni, może za tydzień - tego nie wiemy, na pewno wiemy to, że kiedyś nastąpi Smile

Całkiem możliwe, u mnie w firmie marketingowcy wymyślają takie rzeczy, które nawet by się nie przyśniły komuś z działu IT Big Grin


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 26-08-2012 08:55

Co tam dwa dni ;d Dziś albo w poniedziałek podliczą Wink


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 26-08-2012 09:17

Zapewne dziś w nocy Smile


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 26-08-2012 09:24

Tak, dziś w nocy do rana jutro powinni podliczyć. To już moja Banners-brokerowa intuicja D:


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 26-08-2012 18:28

Przecież jest weekend ludzie może jest jakiś czas na odpoczynek a nie cały czas tylko gonitwa za $$$$. Przecież ktoś musi odpalić aktualizacje paneli na stronie.


Polecam ten czas na poczytaniu o makro i innych głębszych funkcjach systemu bo niektórzy nie wiedzą podstaw a biorą sie za masową gonitwę za poleconymi.

Pozdrawiam

PS. już niedługo polska strona BannersBroker (nie tłumaczenie strony BannersBroker).


RE: Bannersbroker.com - twardy - 26-08-2012 21:26

przyznam sie szczerze, ze przeczytalem z 10 ostatnich stron, kilka pierwszych, troche sam poszukalem informacji

ale nie znalazlem najwazniejszych dla mnie informacji... czy trzeba miec wlasna strone, bloga, w/e zeby tutaj zarabiac? czy trzeba szukac duzej liczby poleconych?


RE: Bannersbroker.com - PPA - 26-08-2012 21:31

Nie trzeba mieć strony , i można zarabiać bez poleconych.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 26-08-2012 21:33

Twardy

Widać jak przeczytałes..przecież wyraznie jest opisane jak dziala BB. Kupujesz panel i masz dwukrotność tego za ile kupiłes. Refowie przedewszystkim pomają w szybszym zarabianiu, poprzez niwelacje limitów na mikropanele.