Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 26-07-2012 22:47

Łatwo sobie uzmysłowić dlaczego BB nie upadnie i ile zarabia. Weżmy Ad.fly - stronę do zarabianiu na wejścia w strony z ofertami. Za tysiąc wejść z unikalnego ip jest 5 $, za 5 tysięciy impresji (Bannersbroker), mamy 25 $ - my zarabiamy 20 $ a Bannersbroker okolo 3-5 $. Genialny biznes? genialny.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 27-07-2012 08:33

Tak genialny. Właściciele BB dostaną chyba na bank nagrodę Nobla z ekonomii Wink beka


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 27-07-2012 08:50

Ja też wszedłem w ten biznes. Zobaczymy. Doinwestuje jeszcze troche Smile na razie sam pakiet za 145$ w planach mam traffic i 5 żółtych paneli


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 27-07-2012 09:01

(27-07-2012 08:33)malpa2 napisał(a):  Tak genialny. Właściciele BB dostaną chyba na bank nagrodę Nobla z ekonomii Wink beka

najbardziej będzie im się należało za uczynienie verb milionerembeka
a tak poważnie to szkoda czytać i zwracać uwagę na "mądrości" bajkopisarza
już też ktoś napisał - w 1 dzień wyzywa właścicieli programu od złodziei bo nie miał od razu w 1 s pieniędzy na koncie
a za kilka dni wielki ekonomista, znawca całego rynku i oczywiście czekający na zostanie milionerem którym to go bb uczyni bo on wierzy im, nie wypłaca nic tylko reinwestuje beka


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 27-07-2012 10:05

Tomazzi

Czy chociaż raz odniesież się do tego co napisałem, czy dalej nabijasz sobie posty Counter-strikowy inwestorze?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 27-07-2012 10:09

verb w każdym swoim poście odnoszę się do twoich słów które pisałeś w swoich postach, sam sobie wyrobiłeś opinię jaką masz - nie trzeba było popuszczać wodzy swojej ułańskiej fantazji, to nie byłbyś pośmiewiskiem dla większości normalnych osób z tego forum
popisówki wyzywania ludzi z programów od złodziei też ty urządzałeś
nigdy nie nabijałem postów
dzięki za informację skąd pochodzi mój avatar bo nawet tego nie wiedziałem ( widać dzieciaku gdzie przebywasz i co porabiasz) bo mnie się spodobał jako z galerii i go dodałem nie znając jego pochodzenia, ale cóż różnica wiekowa i pokoleń robi swoje
chociaż się czegoś verb od ciebie nauczyłem - zdobyłem wiedzę pochodzenia swego avka beka


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 27-07-2012 10:29

tomazzi
wiekszosci forum ??
tylko ty sie smiejesz z tego i to sie staje juz nudne


RE: Bannersbroker.com - ksomix - 27-07-2012 10:46

No wlasnie, wiekszosc osob ma na to wyj...ane, nie wiem czy sobie wmawiasz to czy jak, ale jestem na tym forum od 2 lat i jeszcze nie widzialem takiego uzytkownika jak Ty. Poprostu Ty pomagasz tylko jak wiesz, ze bedziesz mial z tego jakikolwiek zysk, mi to nie przeszkadza, bo kazdy powinien miec cos dla siebie, ale namawianie osoby mowiac jej, ze masz 3 razy lepsze oferty nie wiedzac co inna osoba zaoferowala jest troche dziwne.
Nie wiem ile masz lat, ale dla mnie zachowujesz sie jak dzieciak piszac cos takiego na forum, mowisz, ze nie nabijasz sobie postow, jednak to jest wlasnie nabijanie. Zaraz pewnie bedzie hate na mnie, ze tez nabijam jednak ja wypowiadam sie tylko wtedy jak widze juz taka potrzebe. ;]
Pisze to po raz kolejny, ale MAM NADZIEJE, ze w koncu sie uspokoisz. Tyle mojego. Wink


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 27-07-2012 11:58

Dobra to rozmawiajmy bardziej o BB a nie o użytkownikach. Ja mam takie pytanko: czy ktoś z Was przy wypłacaniu pieniędzy na Payzę był proszony o scan dowodu czy coś takiego?


RE: Bannersbroker.com - bossos - 27-07-2012 12:43

tomazzi jak mozesz to przestan tez na kazdym kroku upominac kogos i sie wymadrzac bo to tez jest juz wkurwiajace..