Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 18-02-2013 23:18

Dziś pare osó dostało wypłaty na kartę z Due Date 4 luty


RE: Bannersbroker.com - noutilus - 19-02-2013 08:56

Cytat:W związku z wprowadzeniem nowej wersji Banners Broker nastąpią pewne zmiany dotyczące otrzymywania makro na niższe panele w chwili kwalifikowania paneli koloru wyższego traffikiem z poleconych (sales credit widocznym w banku kolorów).

Do tej pory, gdy kwalifikowaliśmy np. panel niebieski traffikiem z banku kolorów otrzymywaliśmy makro na dwa panele purpurowe. Po zmianach zakwalifikowanie panelu np. niebieskiego traffikiem z banku kolorów nie spowoduje zwiększenia się makra na panelach koloru purpurowego.

W związku z tym jeżeli posiadasz traffik w banku kolorów (traffik z poleconych) warto się zastanowić nad jego wykorzystaniem przed wprowadzeniem nowej wersji BB.

Zasada kwalifikowania paneli zakupionym traffikiem (z Traffic Pack) pozostanie bez zmian.

Ktoś może potwierdzić to info? Bo nie jestem pewien czy to prawda.


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 19-02-2013 09:59

Prawdopodobnie dziś wejdzie wersja 2.9Smile


RE: Bannersbroker.com - Elite - 19-02-2013 19:28

(19-02-2013 08:56)noutilus napisał(a):  
Cytat:W związku z wprowadzeniem nowej wersji Banners Broker nastąpią pewne zmiany dotyczące otrzymywania makro na niższe panele w chwili kwalifikowania paneli koloru wyższego traffikiem z poleconych (sales credit widocznym w banku kolorów).

Do tej pory, gdy kwalifikowaliśmy np. panel niebieski traffikiem z banku kolorów otrzymywaliśmy makro na dwa panele purpurowe. Po zmianach zakwalifikowanie panelu np. niebieskiego traffikiem z banku kolorów nie spowoduje zwiększenia się makra na panelach koloru purpurowego.

W związku z tym jeżeli posiadasz traffik w banku kolorów (traffik z poleconych) warto się zastanowić nad jego wykorzystaniem przed wprowadzeniem nowej wersji BB.

Zasada kwalifikowania paneli zakupionym traffikiem (z Traffic Pack) pozostanie bez zmian.

Ktoś może potwierdzić to info? Bo nie jestem pewien czy to prawda.

Wejdź:
na stronę 173 w tym dziale
lub na mojego bloga http://elitarnybroker.blogspot.com/

Tam jest wszystko opisane...


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 19-02-2013 19:52

Dochodza wyplaty na payza zgodnie z wiadomoscia z webinaru ktora podawalem i w ktora niektorzy nie wierzyli


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 19-02-2013 22:13

A co z stp ?


RE: Bannersbroker.com - twardy - 19-02-2013 22:33

solid trust pay

procesor platniczy


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 19-02-2013 22:36

nie pytał co to jest STP tylko co z wypłatami na STP Smile


RE: Bannersbroker.com - twardy - 20-02-2013 00:14

a to sorry Big Grin

kasa na karte dzisiaj doszla do mnie, zlecona 15 stycznia z due date na 4 lutego


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 20-02-2013 03:23

(20-02-2013 00:14)twardy napisał(a):  a to sorry Big Grin

kasa na karte dzisiaj doszla do mnie, zlecona 15 stycznia z due date na 4 lutego
Nieźle, 16 dni poślizgu.
To chyba sobie poczekam na swoje pieniążki z "due date" na 14 lutego.