Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 11-06-2012 13:25

Każdy zrobi jak uważa, ale dobry sponsor to podstawa, a nie panele Wink


RE: Bannersbroker.com - bartex89 - 11-06-2012 13:47

No to chyba sie uwazasz za dobrego, a jednak zaproponowałes panel fioletowy... wiec można miec teoretycznie i dobrego sponsora i "cos" miec z tego, wiec warto sie targować.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 11-06-2012 14:07

Tak, bo akurat mam ich dosyć dużo Wink


RE: Bannersbroker.com - diavolo1991 - 11-06-2012 16:44

Piszę jeszcze raz bo nie otrzymałem odp Smile Zleciłem wypłatę na STP 28.05 i nie otrzymałem do dnia dzisiejszego. Słyszałem że były jakieś problemy z STP. Wczoraj wchodzę na konto rozwijam karte e-wallet a tam jest pozycja found eWallet(STP assistance). Wie ktoś może do czego służy ta zakładka???? Bo trzeba tam podać login, kwotę i id transakcji Smile Podejrzewam że formularz ten służy do wycofania pieniędzy do eWallet. I tutaj nasuwa się pytanie czy żeby wypłacić pieniądze na STP muszę je wycofać i potem znowu zlecić wypłatę???? Smile


RE: Bannersbroker.com - bossos - 11-06-2012 22:08

Słuchajcie..Mam pytanie..Zastanawiam sie nad wejsciem do BB i stad moje pytania.. Jak wrzuce np 500$ to po jakim czasie mi się to zwróci?Drugie pytanie trudniejsze;D Jak sadzicie..firma jest tak stabilna jak JustBeenPaid i warto na dzien dzisiejszy inwestowac tam takie pieniadze?


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 11-06-2012 22:53

Stabilna i jak dla mnie warto tam ulokować swoje pieniądze.


RE: Bannersbroker.com - xPietrek - 11-06-2012 22:57

Zależy jakie strategie przyjmiesz... Na TEJ stronie możesz poczytać o strategiach (strona nie moja), zobaczyć jak to działa, obmysleć swój plan działania. Warto znaleźć dobrego sponsora, który Cię wprowadzi w 'świat BB' Wink
Co do drugiego pytania, myślę że tak... Mają poważne plany działania, firma przynosi zyski, rozbudowują się. Bardzo mała szansa że zwiną się z dnia na dzień.


RE: Bannersbroker.com - twarzowiec - 12-06-2012 08:03

Witam,

Chcialbym zainwestowac w bb kwote 1k+ i zastanawiam sie czy kupic ten pakiet za 1,3k? Przeraza mnie ta comiesieczna oplata obanamentowa. Nie mam jeszcze konta wiec moge zostac refem jak cos.


RE: Bannersbroker.com - karol93 - 12-06-2012 10:02

Moim zdaniem nie opłaca się kupowac, aż tak wysokiego pakietu, bo zanim sie te wysokie panele pokończa i bedziesz miał z nich zysk to minie wieczność. Oczywiście plusem jest to, ze masz darmowy traffic na nie, ale w tym czasie myślę, że lepiej kupić mniejszy pakiet i dokupić wiecej paneli zółłtych/fioletowych/niebieskich, bo z nich osiagniesz zyski szybciej, niz z wyzszych paneli.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 12-06-2012 10:35

Wieczność może nie, ale fakt, trochę się czeka. Ale w sumie to maraton a nie sprint Wink