Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 28-01-2013 21:09

Haha dobre. Widzieliście już że bannersbroker zajęło trzecie miejsce w rankingu? http://www.businessforhome.org/2012/12/the-top-direct-selling-companies-in-the-world-in-2013-poll/


RE: Bannersbroker.com - Elite - 28-01-2013 23:01

Dobry biznes - wysokie miejsce Smile
Tylko BB chyba nie pasuje do rankingu MLM. Bo w BB żeby zarabiać nic nie sprzedajemy, jedyne co to możemy polecać BB innym za co dostajemy "bonusy" i w dalszym ciągu nie ma to związku z MLM.


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 29-01-2013 01:03

Świetnie, dobre 4miesiace nie pobierali opłat-ale teraz akurat przed wypłatą musieli, żeby było ujemne saldo i teraz czekac kolejne 2miechy na wypłate facepalm


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 29-01-2013 01:18

(29-01-2013 01:03)Twister1992 napisał(a):  Świetnie, dobre 4miesiace nie pobierali opłat-ale teraz akurat przed wypłatą musieli, żeby było ujemne saldo i teraz czekac kolejne 2miechy na wypłate facepalm

Dokładnie, a jeszcze niedawno wszyscy myśleliśmy, że BB takie dobre, nie pobiera opłaty przed wypłatą, a przyszedł czas to wypłaty opóźnione jak i opłaty pobrane. Jeszcze mieli "stopniowo" pobierać...


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 29-01-2013 08:53

Ale nie rozumie Was trochę.. skoro w warunkach jest dokładnie określone że pobierają 50$ za traffic - a nie pobierali z jakiegoś powodu to trzeba było się spodziewać że kiedyś się upomną. I upomnieli się w najlepszym dla nich momencie. Także wina BB chyba żadna w tym momencie - zrobili to co mięli zrobić wcześniej .. tylko przez to nastawienie użytkowników że im się "bonusa" odbiera jest negatywne.


RE: Bannersbroker.com - mati1 - 29-01-2013 09:03

mam pytanie jak jest z tym transferem paneli transferowac mogę poleconemu a on mi nie ? czy on też może zrobić transfer spowrotem?


Bannersbroker.com - BBinternet - 29-01-2013 10:10

(29-01-2013 08:53)Krampo napisał(a):  Ale nie rozumie Was trochę.. skoro w warunkach jest dokładnie określone że pobierają 50$ za traffic - a nie pobierali z jakiegoś powodu to trzeba było się spodziewać że kiedyś się upomną. I upomnieli się w najlepszym dla nich momencie. Także wina BB chyba żadna w tym momencie - zrobili to co mięli zrobić wcześniej .. tylko przez to nastawienie użytkowników że im się "bonusa" odbiera jest negatywne.

W tym momencie nie mówimy o trafficu, bo z tym problemu nie ma tylko o opłacie miesięcznej. (15$ dla konta standard i 100$ dla konta premium). Z tego co pamietam to nawet gdzieś na webinarze (?) mówiono, ze bedą pobierać stopniowo. Przyszedł czas wypłat to jak widać niektórym dowalili i teraz mają problem. (Mi nic nie pobrali jak na razie Wink)


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 29-01-2013 10:10

oni mieli wyplacic kase miesiąc temu, a dzisiaj automatycznie oddalają to o kolejny miesiąc.


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 29-01-2013 10:15

(29-01-2013 10:10)BBinternet napisał(a):  
(29-01-2013 08:53)Krampo napisał(a):  Ale nie rozumie Was trochę.. skoro w warunkach jest dokładnie określone że pobierają 50$ za traffic - a nie pobierali z jakiegoś powodu to trzeba było się spodziewać że kiedyś się upomną. I upomnieli się w najlepszym dla nich momencie. Także wina BB chyba żadna w tym momencie - zrobili to co mięli zrobić wcześniej .. tylko przez to nastawienie użytkowników że im się "bonusa" odbiera jest negatywne.

W tym momencie nie mówimy o trafficu, bo z tym problemu nie ma tylko o opłacie miesięcznej. (15$ dla konta standard i 100$ dla konta premium). Z tego co pamietam to nawet gdzieś na webinarze (?) mówiono, ze bedą pobierać stopniowo. Przyszedł czas wypłat to jak widać niektórym dowalili i teraz mają problem. (Mi nic nie pobrali jak na razie Wink)

Sorry źle zrozumiałem, ale sytuacja jest analogiczna - czyli to co im się należy to sobie naliczą - ale użytkownicy nie znają dnia ani godziny heh.. dobre.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 29-01-2013 10:38

Kiedy by tego nie pobrali to i tak byloby to zawsze przed wyplata, jakby pobierali miesiac temu byloby to samo, wiec nie osmieszajcie sie.