Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 10-01-2013 13:01

(09-01-2013 13:20)Pozdro napisał(a):  EyeOfDevil Dzięki za odpowiedź Smile
Jeszcze jedno pytanie. Czy można zamówić bez problemowo 3 karty na jeden adres? Wiadomo że rodzina mieszka razem Wink

Przecież jeśli masz 3 osobne konta na BB to one muszą być na inne osoby a więc nie ma problemu z zamówieniem kart.

Wypłaty na karty już dochodzą mój polecony właśnie dziś otrzymał jedną.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 10-01-2013 16:15

Dzięki za pomoc Wink A jak zamówię kartę w momencie gdy mam konto standard i nie mam notarialnie potwierdzonego dowodu to później, gdy moje konto zmieni się na premium i notarialnie zatwierdzę dowód, to automatycznie zwiększą się limity ? Byłem ostatnio u notariuszki i mi powiedziała że na tym pdfie nie może pieczątki postawić i nie informując mnie o tym wcześniej, sama dołączyła drugą kartkę i dała pieczątkę i podpis na drugiej kartce biorąc za to 26zł :/ Nie wiem czy iść do innego notariusza czy zeskanować te dwie kartki bo może przyjmą?


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 10-01-2013 16:41

Zmiany zachodzą na koncie BB a nie na Karcie Vectora, więc nie bedzie problemu z tym.

Co do notariusza to już od niego zależy jakie ma obowiązki, jeden ci podbije drugi nie.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 10-01-2013 16:45

(10-01-2013 16:15)Pozdro napisał(a):  Dzięki za pomoc Wink A jak zamówię kartę w momencie gdy mam konto standard i nie mam notarialnie potwierdzonego dowodu to później, gdy moje konto zmieni się na premium i notarialnie zatwierdzę dowód, to automatycznie zwiększą się limity ? Byłem ostatnio u notariuszki i mi powiedziała że na tym pdfie nie może pieczątki postawić i nie informując mnie o tym wcześniej, sama dołączyła drugą kartkę i dała pieczątkę i podpis na drugiej kartce biorąc za to 26zł :/ Nie wiem czy iść do innego notariusza czy zeskanować te dwie kartki bo może przyjmą?

Napisała Ci tam że potwierdza że na tej kartce jest Twój własnoręczny podpis?
Bo mi tak potwierdzili, również zapłaciłem ok. 25zł, z tym że na 1 stronie też mi przybiła pieczątkę i podpis Smile


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 10-01-2013 18:32

Tak napisała że potwierdza że na tej kartce(pdf) jest mój własnoręczny podpis, tylko zrobiła to na osobnej kartce i złączyła te dwie kartki ze sobą.


RE: Bannersbroker.com - max188 - 10-01-2013 19:34

Informacja z innego forum:
10.01.2013 Firma Banners Broker podała oficjalną wiadomość !

BB posiada na ten moment już 300 tys. użytkowników !

Huh

P.S. Zaakceptowali mi adres Smile Ostatnio jakoś szybciej działają, odpowiadają na maile itp. Zatrudnienie nowych ludzi pomogło Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 10-01-2013 19:40

(10-01-2013 19:34)max188 napisał(a):  Informacja z innego forum:
10.01.2013 Firma Banners Broker podała oficjalną wiadomość !

BB posiada na ten moment już 300 tys. użytkowników !

Huh

P.S. Zaakceptowali mi adres Smile Ostatnio jakoś szybciej działają, odpowiadają na maile itp. Zatrudnienie nowych ludzi pomogło Smile

Dokładnie, poleconemu w bodajże 2 dni zaakceptowali a jego poleconemu w 1 dzień Smile BB się rozkręca, a nie tak jak inni piszą, upada!


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 10-01-2013 22:55

BB rozwija się więc nowych pracowników musi zatrudniać żeby to wszystko szybciej działało.

Mojemu poleconemu potwierdzili dane w 2 dni i kartę po 3 dniach miał zamówioną teraz czeka na odbiór.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 10-01-2013 23:00

Ja również zamówiłem kartę, nic więcej robić nie muszę, nie ? Zauważyłem że z ewallet mi nie potrąciło opłaty jednorazowej za kartę, to normalne ?


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 10-01-2013 23:05

Za aktywacje karty pobiorą z salda karty przy pierwszej transakcji która wpłynie na kartę.