Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-12-2012 13:48

@max188
Ale to z potwierdzeniem notarialnym na kartce z pieczątkami i podpisem tą jedna stronę dowodu ci zaakceptowali, czy jak ? Bo nie rozumiem Tongue


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 29-12-2012 13:56

Ja nie zauważyłem żadnej różnicy w szybkości zapełniania się paneli. U mnie wszystkie idą równo. Dzisiaj miałem pecha bo jeden niebieski skończył swój cykl a drugiemu zabrakło 0.41 $. Pewnie jutro zakończy swój cykl.


RE: Bannersbroker.com - max188 - 29-12-2012 14:20

(29-12-2012 13:48)kleomenes napisał(a):  @max188
Ale to z potwierdzeniem notarialnym na kartce z pieczątkami i podpisem tą jedna stronę dowodu ci zaakceptowali, czy jak ? Bo nie rozumiem Tongue

Skan bez zadnego potwierdzenia notarialnego, skan pierwszej strony dowodu ze zdjeciem nic więcej.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-12-2012 14:30

z tego co wiem to od niedawna wymagane jest potwierdzenie notarialne

cytuje :
Cytat:Osoby, które są w trakcie procesu weryfikacji dokumentów, czyli złożyły skan dowodu tożsamości oraz potwierdzenie adresu zamieszkania, nie muszą dodatkowo składać tego formularza. Jeżeli czekasz więcej niż 3 tygodnie na zatwierdzenie dokumentów należy pisać do polskiego supportu.

Osoby, które mają zweryfikowany dowód tożsamości, ale nie załączyły skanu dowodu zamieszkania to muszą dodatkowo dołączyć forumarz potwierdzony notarialnie. Należy dodać te dwa dokumenty w jednym pliku np. JPG, GIF, PNG itp., w zakładce: Account -> Personal Information

Osoby, które do tej pory nie wysłały jeszcze dokumentów do weryfikacji muszą obowiązkowo dostarczyć formularz potwierdzony notarialnie. Dodatkowy formularz w tym przypadku wgrywamy w miejscu gdzie wgrywa się ID dodając ten formularz w jednym pliku wraz z dowodem tożsamości w zakładce: Account -> Personal Information



RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-12-2012 14:57

Dali by przykład albo wzór jakiś.
Czyli w jakiej postaci oni to chcą ?

Przykład A

[Obrazek: bb9j.png]

Przykład B

[Obrazek: bb8r.png]


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-12-2012 15:04

(29-12-2012 14:57)kleomenes napisał(a):  Dali by przykład albo wzór jakiś.
Czyli w jakiej postaci oni to chcą ?

Kolego przecież do tego jest specjalny formularz do pobrania ze strony bbSmile
A jeśli nie wiesz jak go wypełnić to proszę przykład :
POBIERZ PRZYKŁAD


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-12-2012 15:08

(29-12-2012 15:04)dexterjj napisał(a):  
(29-12-2012 14:57)kleomenes napisał(a):  Dali by przykład albo wzór jakiś.
Czyli w jakiej postaci oni to chcą ?

Kolego przecież do tego jest specjalny formularz do pobrania ze strony bbSmile
A jeśli nie wiesz jak go wypełnić to proszę przykład :
POBIERZ PRZYKŁAD
Nie zrozumieliśmy się.
Wiem jak ten formularz wygląda, wypełniłem go, notariusz też go "podbił", wysłałem im ten formularz i mi konta nie zweryfikowali.
Chodzi mi o to czy ten formularz ma być na tej samej stronie co strony dowodu czy wystarczy żeby notariusz tylko sprawdził za zgodność z oryginałem i tę kartkę ze skanami dowodu podbił i podpisał. O to mi chodzi Tongue


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-12-2012 15:11

aaaaa no to teraz kumam o co ci chodzi Smile więc chyba pozostaje zapytanie do suportu Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-12-2012 15:21

Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy Smile
Tak zrobię, napiszę do Polskiego supportu i zapytam, choć ostatnim razem napisali że jest OK. Nie wiem czy oni na bieżąco są, nie wydaje mi się. Albo od razu do centrali.
Notariusz nie buli za te swoje pieczątki nie wiadomo ile, więc tych opcji mógłbym im kilka podesłać Lol bardziej chodzi mi o czas.


RE: Bannersbroker.com - MartinS - 29-12-2012 15:46

Witam, kilka stron (w temacie) temu zapytałem czy PRZED kupnem pakietu można zbierać już OrganicTraffic. Otóż tak, można.

Tu nasuwa się pytanie, czy na pewno po zebraniu (w moim przypadku mam tylko 1000 Impressions) 5000 trafficu i kupnie pakietu będę mógł użyć tego do żółtego panelu?