Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker- ciekawy program. - Hacked - 25-05-2012 15:44

Regulamin Banners Broker –Opublikowane Przez Bb 27/01/2012.
Promowanie Bb Jest Bardzo Wazne Dla Naszej Firmy.
Prosze Promowac Nasza Firme Pamietajac O Renomowanym Odzwierciedleniu Jej A Takze O Znaku Firmowym Ktoremu Holdujemy.
Dla Tych Ktorzy Nie Sa Pewni Wytycznych Zamieszczamy Ponizej Liste:
1. Nie Uzywac Slowa Zespolone Oprocentowanie (Compounded Interest) A Takze Podwajanie Pieniedzy (Doubling).
2. Nie Uzywac Wulgaryzmow.
3. Nie Porownywac Bb Do Instytucji Finansowych.
4. Nie Zachecac Przyszlych Wspolrpacownikow Firmy Do Wspolpracy Przedstawiajac Im Mozliwosc Wygorowanych Zarobkow.
5. Nie Dawac Zadnych Gwarancji Zarobkowych Oraz Sprawozdan Zarobkowych.
6. Nie Podawac Zadnego Harmonogramu/kalendarium Oprocz Tych Ktore Zostaly Ustalone Z Bb.
7. Nie Przedstawiac Korzysci Przed Przedstawieniem Produktu.
8. Nie Uzywzc Slowa “Inwestycja” W Realcji Do Bb.
9. Nie Promowac Wielokrotnych Kont.

Konta Wlascicieli Ktorzy Narusza Wyzej Wymienione Zasady Zostana Zamkniete Zgodnie Z Bb Regulaminem


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - karol93 - 25-05-2012 17:25

Hacked, ma racja, ale jak juz wczesniej napisalem, staram sie poprawiac temat.

A przy okazji mam do sprzedania kilka paneli, kontakt gg.


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - malpa2 - 29-05-2012 21:21

Skoro moderator odblokował temat, to proponuję w tym wątku już pisać, żeby burdelu nie było a ten temat chyba ma najwięcej stron i informacji o BB Wink


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - karol93 - 07-06-2012 17:18

Witam, z racji tego, ze temat zostal odblokowany, to pozwole sobie juz w nim pisac.
Dostał już ktoś kartę BB?


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - PlastPL - 07-06-2012 17:36

Po chwilowych problemach technicznych na BannersBroker, nareszcie dostepnych jest wiecej kanalow wplat i wyplat. Do oferowanej ostatnio Payza'y ponownie dołączył SolidTrustPay oraz system obsługujący płatności kartą - AlliedWallet. Od kilkunastu dni istnieje także możliwość zamówienia karty MasterCard prepaid, którą można używać do wypłat z bankomatów i dokonywania płatności w terminalach POS bezpośrednio z konta programów, bez udziału żadnych pośredników.

Zachęcam do rejestracji z mojego polecania http://www.bannersbroker.com/PMplast Oferuję profesjonalną pomoc zarówno przy procesie rejestracji, jak i samej inwestycji.


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - malpa2 - 07-06-2012 18:13

Wpłaty i wypłaty na Payze to duuuzy plus Wink


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - Jumper002 - 07-06-2012 19:26

a właśnie jak z wypłatami na payze bo jak byłem kiedyś to nieaktywne były, tylko wpłaty można dokonywać było przez payze


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - PlastPL - 07-06-2012 19:33

(07-06-2012 19:26)Jumper002 napisał(a):  a właśnie jak z wypłatami na payze bo jak byłem kiedyś to nieaktywne były, tylko wpłaty można dokonywać było przez payze

Można wypłacać aktualnie zarówno na SolidTrustPay jak i Payza'e.


RE: Bannersbroker- ciekawy program. - diavolo1991 - 08-06-2012 12:01

Mam takie pytanko Smile Zleciłem wypłatę na STP 28.05 i nie otrzymałem do dnia dzisiejszego Smile Słyszałem że były jakieś problemy z STP Smile Wczoraj wchodzę na konto rozwijam karte e-wallet a tam jest pozycja found eWallet(STP assistance). Wie ktoś może do czego służy ta zakładka???? Bo trzeba tam podać login, kwotę i id transakcji Smile Podejrzewam że formularz ten służy do wycofania pieniędzy do eWallet Smile I tutaj nasuwa się pytanie czy żeby wypłacić pieniądze na STP muszę je wycofać i potem znowu zlecić wypłatę???? Smile


RE: Bannersbroker.com - diavolo1991 - 10-06-2012 11:58

Wie ktoś co mam zrobić w tej sytuacjii???? Smile