Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 22-12-2012 00:32

(22-12-2012 00:18)Polak123 napisał(a):  U mnie też pare paneli czeka na podliczenie ale większość dostała ładnego kopa po dzisiejszym podliczeniu.

Czeka ktoś jeszcze na wypłaty czy już wszystko wypłacili??

Czekam na payze jeszcze, zleciłem w ten sam dzień co Ty, lecz 4h później.
Mam nadzieję, że dojdzie... Wink


RE: Bannersbroker.com - cruele - 22-12-2012 10:13

a ja zlecilem w tym tyg hehe, zobaczymy czy mi dojdzie czy cofna Smile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 22-12-2012 10:30

(22-12-2012 10:13)cruele napisał(a):  a ja zlecilem w tym tyg hehe, zobaczymy czy mi dojdzie czy cofna Smile

więc załapiesz się na wypłatę w okolicach 8 stycznia


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 22-12-2012 10:33

(22-12-2012 10:30)dexterjj napisał(a):  
(22-12-2012 10:13)cruele napisał(a):  a ja zlecilem w tym tyg hehe, zobaczymy czy mi dojdzie czy cofna Smile

więc załapiesz się na wypłatę w okolicach 8 stycznia

Ja też zleciłem w tym tygodniu wypłatę i wczoraj dostałem także zależy kiedy zlecałeś.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 22-12-2012 10:50

Miałem wam pokazać jak wygląda booster na niebieskim, trochę zwaliłem bo nie odpaliłem tego samego dnia.
W lutym pójdę za waszą radą i booster wykorzystam na zielonych Smile
[Obrazek: 99649225.png]


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 22-12-2012 10:51

jakby wyplacali bez przerwy to by bylo pięknie. Oby payzy nie wywalili ...


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 22-12-2012 11:23

(22-12-2012 10:50)kleomenes napisał(a):  Miałem wam pokazać jak wygląda booster na niebieskim, trochę zwaliłem bo nie odpaliłem tego samego dnia.
W lutym pójdę za waszą radą i booster wykorzystam na zielonych Smile

jest różnica 3dni , nie liczy się czas odpalenia przecież tylko data PURCHASED czyli zakupu , nawet nie odpalone przez kilka tygodni tęż zarabiają w tle , ale można policzyć że z bosterem zarabia Ci średnio 3,75$ dziennie a bez bostera 3$

Ja bostery odpalam na czerwonych , i też sobie dwa czerwone panele wziąłem do porównania jaka jest różnica z bosterem
i z bosterem średnio wyszło mi ostatnio około 4$ dziennie więcej


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 22-12-2012 11:29

Nie zakwalifikowane panele też zarabiają ? Widać mało wiem jeszcze. A odpalasz na zielonych, czy tylko czerwone ? Ktoś wspominał, że od zielonych właśnie się opłaca, niebieskie na tak zwane "zero" wychodzą.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 22-12-2012 11:35

tak dokładnie nie zakwalifikowane też zarabiają , wiel ludu właśnie nie potrzebnie trafik kupuje dodatkowo aby szybko zakwalifikować panele bo nie wiedzą że one zarabiają w "tle" ( sam kiedyś nakupywałem trafiki prez niewiedze) , ja osobiście to stosuje dopiero na czerwonych , zielone i reszta spokojnie se zarabiają bez bostera , policz sobie jakie sa koszta zielonego + trafiku + bostera i zobacz czy cie satysfakcjonuje taki wynik Smile kto jak woli Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 22-12-2012 11:51

ja mam 4 czerwone - i nie stosuje wogule traffic boostera, zamykają mi się w przedziale 3-3.5 miesiąca, tylko na czarnych stosuje.