Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - nitram - 20-05-2012 19:01

Z tych pierwszych zrzutów mało można było odczytać, ale dobrze że dałeś ten drugi bo łatwe liczenie jest to nawet ja który nie jestem obeznany w temacie BB tak jak to już podkreślałem wcześniej, potrafię obliczyć że zarobiłeś nie 2000$ tylko 2007-2480 czyli jakieś -400$ jesteś na minusie Smile A wypłaciłeś całe 74 $ brawo Smile


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - adrick1197 - 20-05-2012 19:03

to 2400 to jest ile zarobi po zakonczeniu paneli Smile
czemu sie nie dowalicie do tego pana
http://demotywatory.pl/3802354/Krzyzowki
ktory was okrada z dnia na dzien coraz bardziej tylko do karola ktory wam nic nie ukradl tylko sobie spokojnie zarabia ??


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - ciamciaj - 20-05-2012 19:10

No miło, że nie pokazales purchase history.

Co do pomowien na moj temat spytaj kogokolwiek o to czy nie pomagam po wjesciu ze mna, tu lub na konkurencyjnym forum. Nie lubie jak mnie ludzie obrazaja. Rob swoje. Czy mowilem cos o Twojej ilosci postow o ktora sie tak klocisz? Wiec zejdz kolego ze mnie, bo nie masz żadnych podstaw do tego zeby mnie obrażać.

P.S Nie było by Twoje konto mozliwe gdyby nie poleceni, ponieważ masz od nich nie tylko traffic a prowizje za zakupy, wiec nie dokonca jest prawda ze zainwestowales tylko 180$.

Edit: I tu nie chodzi o hejtowanie sie, BB to super inwestycja, wiec polecam inwestycje kazdemu.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - adrick1197 - 20-05-2012 19:22

no to skonczcie hejtowac ludzi i zarabiajcie kazdy na swoje konto Smile
i rowniez polecam inwestycje w bannersbroker bo to super firma Smile


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - karol93 - 20-05-2012 19:25

(20-05-2012 19:10)ciamciaj napisał(a):  No miło, że nie pokazales purchase history.

Co do pomowien na moj temat spytaj kogokolwiek o to czy nie pomagam po wjesciu ze mna, tu lub na konkurencyjnym forum. Nie lubie jak mnie ludzie obrazaja. Rob swoje. Czy mowilem cos o Twojej ilosci postow o ktora sie tak klocisz? Wiec zejdz kolego ze mnie, bo nie masz żadnych podstaw do tego zeby mnie obrażać.

P.S Nie było by Twoje konto mozliwe gdyby nie poleceni, ponieważ masz od nich nie tylko traffic a prowizje za zakupy, wiec nie dokonca jest prawda ze zainwestowales tylko 180$.

Edit: I tu nie chodzi o hejtowanie sie, BB to super inwestycja, wiec polecam inwestycje kazdemu.

:-)

ad.1 Posty były skierowane do użytkownika wcześniej, ja tylko odpowiedziałem na to, że napisałeś, że jest nie prawdopodobne abym tyle zarobił. Więc Ci pokazałem, ze się mylisz i twój profesjonalizm jest wątpliwy. Czym udowodniłem pokazując Ci, że zarobić tyle można.

ad.2 Czy ja kiedyś napisałem, ze nie mam poleconych
ad.3 A ile zainwestowałem, jak nie 180$ i swój czas? Przed ostatniego zdania to wgl nie rozumiem?
ad.4 Co jest niby w tym purchase history ważnego? Bo nie zabardzo wiem o co Ci chodzi? Wklejiłbym, ale mam limit załaczników, wiec zaprasam na gg.

(20-05-2012 19:01)nitram napisał(a):  Z tych pierwszych zrzutów mało można było odczytać, ale dobrze że dałeś ten drugi bo łatwe liczenie jest to nawet ja który nie jestem obeznany w temacie BB tak jak to już podkreślałem wcześniej, potrafię obliczyć że zarobiłeś nie 2000$ tylko 2007-2480 czyli jakieś -400$ jesteś na minusie Smile A wypłaciłeś całe 74 $ brawo Smile

Myślę, że Ci którzy coć trochę wiedzą o BB, widzą, że jesteś w kompletnym błędzie. Nawet już nie mam sił Ci wyjaśniać.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - nitram - 20-05-2012 19:27

Ja nie chce kłótni tylko rzetelnej informacji. Tak to 2400 to jest zysk jaki wygenerują panele po zakończeniu całego cyklu a to domyślam się jeszcze też trochę potrwa. A panele przecież też coś kosztowały prawda? no chyba że zostały odkupione od kogoś po 1-2$ to inna sprawa. W My Withdrawal History masz 70$ więc tyle zarobiłeś proste liczenie. Program w BB sam w sobie jest dobry i na pewno długo podziała jest też skonstruowany tak a nie inaczej że można zarobić więcej raz mniej ale na to mają już wpływ dodatkowe czynniki jak np poleceni ale nie każdy che i potrafi ich pozyskiwać.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - karol93 - 20-05-2012 19:37

(20-05-2012 19:27)nitram napisał(a):  Ja nie chce kłótni tylko rzetelnej informacji. Tak to 2400 to jest zysk jaki wygenerują panele po zakończeniu całego cyklu a to domyślam się jeszcze też trochę potrwa. A panele przecież też coś kosztowały prawda? no chyba że zostały odkupione od kogoś po 1-2$ to inna sprawa. W My Withdrawal History masz 70$ więc tyle zarobiłeś proste liczenie. Program w BB sam w sobie jest dobry i na pewno długo podziała jest też skonstruowany tak a nie inaczej że można zarobić więcej raz mniej ale na to mają już wpływ dodatkowe czynniki jak np poleceni ale nie każdy che i potrafi ich pozyskiwać.


Też się nie chce kłócić, więc po o zaczynasz?
Dla twojej informacji, pieniądze można wypłacać, poprzez sprzedaż innym użytkownikom BB. Chciałem załaczyć historie przesyłania moich paneli, ale jak już napisałem brakło mi miejsca w załączników, więc zapraszam na gg to Ci pokaże, żebyś już nie miał złudzeń i nie negował wypowiedzi innych. I jak widzisz to liczenie takie proste nie jest.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - ciamciaj - 20-05-2012 19:42

(20-05-2012 19:25)karol93 napisał(a):  ad.1 Posty były skierowane do użytkownika wcześniej, ja tylko odpowiedziałem na to, że napisałeś, że jest nie prawdopodobne abym tyle zarobił. Więc Ci pokazałem, ze się mylisz i twój profesjonalizm jest wątpliwy. Czym udowodniłem pokazując Ci, że zarobić tyle można.

ad.2 Czy ja kiedyś napisałem, ze nie mam poleconych
ad.3 A ile zainwestowałem, jak nie 180$ i swój czas? Przed ostatniego zdania to wgl nie rozumiem?
ad.4 Co jest niby w tym purchase history ważnego? Bo nie zabardzo wiem o co Ci chodzi? Wklejiłbym, ale mam limit załaczników, wiec zaprasam na gg.
raz. nie zarobiles jeszcze, bo nie wyciagniesz wszystkiego co masz w panelach w jednym czasie, wiec dziwnym jest mowienie ze tyle oto juz zarobiles.

dwa. Nie mylilem sie, bo nie mozesz ulozyc dla kogos takiego planu jak Ty zastosowales, bo sklada sie na to za duzo czynnikow

trzy. Ta wiadomosc wygladala calkiem do mnie i nie spodobalo mi sie obrazanie mnei wiec sie nie wykrecaj, internet jest miejcem pelnym realnych ludzi, a na pewno jesli chodzi o pieniadze, wiec nie czuj sie ze mozesz mowic wszystko co chcesz o kazdym. pozdrawiam.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - nitram - 20-05-2012 19:43

Nie potrzebuję więcej wyjaśnień. Bo od paru postów chcę żebyś przedstawił proste zestawienie ile wypłaciłeś z serwisu a Ty mi podajesz ile masz wykupionych paneli i inne informacje.


RE: Bannersbroker- pewna inwestycja - karol93 - 20-05-2012 19:48

(20-05-2012 19:42)ciamciaj napisał(a):  
(20-05-2012 19:25)karol93 napisał(a):  ad.1 Posty były skierowane do użytkownika wcześniej, ja tylko odpowiedziałem na to, że napisałeś, że jest nie prawdopodobne abym tyle zarobił. Więc Ci pokazałem, ze się mylisz i twój profesjonalizm jest wątpliwy. Czym udowodniłem pokazując Ci, że zarobić tyle można.

ad.2 Czy ja kiedyś napisałem, ze nie mam poleconych
ad.3 A ile zainwestowałem, jak nie 180$ i swój czas? Przed ostatniego zdania to wgl nie rozumiem?
ad.4 Co jest niby w tym purchase history ważnego? Bo nie zabardzo wiem o co Ci chodzi? Wklejiłbym, ale mam limit załaczników, wiec zaprasam na gg.
raz. nie zarobiles jeszcze, bo nie wyciagniesz wszystkiego co masz w panelach w jednym czasie, wiec dziwnym jest mowienie ze tyle oto juz zarobiles.

dwa. Nie mylilem sie, bo nie mozesz ulozyc dla kogos takiego planu jak Ty zastosowales, bo sklada sie na to za duzo czynnikow

trzy. Ta wiadomosc wygladala calkiem do mnie i nie spodobalo mi sie obrazanie mnei wiec sie nie wykrecaj, internet jest miejcem pelnym realnych ludzi, a na pewno jesli chodzi o pieniadze, wiec nie czuj sie ze mozesz mowic wszystko co chcesz o kazdym. pozdrawiam.

Jakbyś wrócił, do wcześniejszych postów, to byś zobaczył, kto zaczął podważanie moich słów, ja tylko odpowiedziałem na to,, że zasugerowałeś innym, że mówię im nie prawdę. Miałem pozostawić to bez komentarza? Napisałeś, że jest to nie możliwe, ja pokazałem, że jest, chciałem skończyć, a Ty ciągniesz nadal. CO innego jakbym, ja Cię pierwszy zaczepił, możesz mieć wtedy pretensje.

(20-05-2012 19:43)nitram napisał(a):  Nie potrzebuję więcej wyjaśnień. Bo od paru postów chcę żebyś przedstawił proste zestawienie ile wypłaciłeś z serwisu a Ty mi podajesz ile masz wykupionych paneli i inne informacje.

Szczerze, to nie zależy mi już na udawadnianiu Ci. Zyj, w dalszej nieświadomości. Pokazałem dowody, Ci co umieją je odczytać wiedzą kto miał rację. Użytkownik ciamciaj ma wiedzę, na temat tego programu więc wolę polemizować z nim. Dziękuje