Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 09-12-2012 10:04

Ładnie, czekam na potwierdzone screeny Smile Jak tylko jakieś ktoś zapoda to pomyślę nad zainwestowaniem w nowe Panele i TP.

Btw. podliczenie było i to całkiem niezłe jak dla mnie :3


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 09-12-2012 11:38

poproś sponsora pewnie ci udostępni , ja w piątek dostałem kasę jutro kolejne dwie zaległe i na wtorek czwarta zaległa więc jest dobrze Smile jak powybiarem te zaległe i będziesz chciał to ci kwitki mogę pokazac Smile


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 09-12-2012 16:16

Poniżej wrzucam informacje z webinaru Q&A z dnia 07.12.2012 r. jeśli ktoś jeszcze nie czytał.

Cytat:1.W zakładce eWallet zostanie wprowadzona nowa opcja “Funding Log”, w której będą widoczne wszystkie dokonane przelewy na konto BannersBroker.

2.Opóźnienia księgowania wpłat dokonywanych poprzez AlliedWallet wynikają z powodu dużej ilości skradzionych kart, za pomocą których są doładowywane konta BannersBroker.

3.Use my Services – jest kolejnym sposobem na zasilenie konta w BannersBroker. Zostały jednak ustalone limity zgodnie z którymi maksymalna dzienna kwota doładowania dla użytkowników, którzy po raz pierwszy korzystają z usługi to 999$. Przy dokonywaniu kolejnych wpłat, maksymalna dzienna kwota doładowania to 2450 $, oraz do 7350 $ tygodniowo. Prosimy pamiętać o limitach, nieprzestrzeganie ich grozi całkowitym zablokowaniem konta.

4.Część wypłat zleconych na STP została zrealizowana 06.12. Następna partia zostanie przekazana do procesora STP w następny piątek. Są one dokonywane partiami ze względu na regulaminowe ograniczenia jakie posiada STP.Wszystkie wypłaty będą zrealizowane do 20 grudnia.

5.Pierwsza część wypłat zleconych w listopadzie została dziś przekazana do serwisu Vector. Kolejna partia zostanie przekazana w przyszłym tygodniu, jeśli zlecone były 4 wypłaty to wszystkie zostaną zrealizowane w jednym czasie. Grudniowe zlecenia wypłat będą zrealizowane do 20 grudnia.

6.Obecnie opłaty abonamentowe są pobierane automatycznie w dniu przystąpienia do programu.

7.Komunikat : database (db) error, jest błędem wynikającym z prac jakie są prowadzone nad systemem, prosimy o odświeżanie strony poprzez wciśnięcie klawisza F5. Dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 10-12-2012 16:21

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=P8tQrK3M1cg[/my-youtube]


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 11-12-2012 08:27

Nie wiem czy tylko ja mam takie coś, ale dzisiaj lukam na BB i takie info:

Kod:
Attention:
You have activated a package more than 30 days ago. You are required to upload a valid piece of identification within 30 days. If you do not upload a valid piece of ID you will not be able to access your account. Click here to upload your ID.

Dokumenty które uploadowałem wcześniej:

Kod:
Date Submitted: xxxx-xx-xx xx:xx:xx Status: Upload ID File

Przy próbie wrzucenia pliku ID raz jeszcze mam błąd :

Kod:
This page is under maintenance.
Please come back later.

Czyżby strona im się sypała?


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 11-12-2012 08:37

Takie błędy były już wcześniej jak coś robili na stronie, pewnie grzebią żeby usprawnić dodawanie i akceptowanie dokumentów, nie ma co panikować


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-12-2012 13:36

UWAGA!

Jeśli ktoś ma powyżej 11 paneli danego koloru niech nie wchodzi na panele, ponieważ rollują się z automatu. Wstrzymajcie się z wchodzeniem na panele do odwołania!



Problemy techniczne

Informujemy iż obecnie w związku z awarią systemu mogą wystąpić problemy z przesłanymi dokumentami. Polegają one na tym iż system pokazuje że zostały one odrzucone bądź też nie zostały wgrane. Obecnie dział IT pracuje nad naprawieniem tego błędu i przywróceniem systemu w wersji stabilnej.

Wszystkie dokumenty znajdują się w systemie i zostaną przywrócone, dlatego też nie trzeba wysyłać ich ponownie. Dodatkowo występują problemy z panelami oraz kampaniami, jednak zostaną one wkrótce rozwiązane.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 11-12-2012 13:43

a jakies info co do brakujacych paneli? mialem 4 zolte, wiec na pewno sie nie zrollowaly Wink


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 11-12-2012 18:42

Próbował ktoś transferować panele? Mi wyskakuje komunikat jakby tylko swoim poleconym mozna bylo wysylac panele...


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 11-12-2012 18:57

Bo teraz można podobno tylko swoim poleconym wysyłać facepalm