Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharecash problem z pobieraniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sharecash problem z pobieraniem (/Temat-Sharecash-problem-z-pobieraniem-50004)



Sharecash problem z pobieraniem - szogunk - 22-02-2012 11:44

Witam,
Mam taki problem z pobieraniem z sharecash, raz mi sie udalo wypelnilem ankiete wpisalem pin i pobieranie sie rozpoczelo, gdy chcialem teraz sciagnac inne pliki to po wypelnieniu ankiety (innej) i wpisaniu pinu pobieranie nie zaczyna sie Angry w czym tkwi problem? mam stale ip


RE: Sharecash problem z pobieraniem - Bolt - 22-02-2012 11:47

1 plik na 24h z tego co pamiętam


RE: Sharecash problem z pobieraniem - szogunk - 22-02-2012 12:05

a czy zmiana adresu ip cos pomoze?


RE: Sharecash problem z pobieraniem - Makareli - 24-02-2012 09:43

Tak, pomoże. Jednak jeśli zarabiasz na sc o nie pobieraj sam sobie plików, możesz bana za to wyłapać


RE: Sharecash problem z pobieraniem - energy95 - 24-02-2012 11:13

jeśli pobierasz swoje pliki, ban gwarantowany. z jednego ip można pobrać raz dziennie.


RE: Sharecash problem z pobieraniem - GreenDay - 14-07-2013 11:58

Mi tam w ogóle nie odblokowywało pobierania w żadnym wypadku, ale zliczało prowizję w panelu.


RE: Sharecash problem z pobieraniem - NGPI - 21-11-2013 16:43

Jeśli pobierasz swoje pliki to słabo bo cię zbanują. Jeśli wtedy mogłeś pobierać a teraz nie to może być to spowodowane tym że wtedy pobierałeś z np. Mozilli, a teraz Chrome( mi na Chrome nie działa pobieranie z ShareCash). No i oczywiście trzeba poczekać 24h po ostatnim pobraniu.


RE: Sharecash problem z pobieraniem - poterrr - 25-12-2015 13:55

nie warte ryzyka ale przez proxy od biedy... ujdzie


RE: Sharecash problem z pobieraniem - Stworkowaty - 25-12-2015 15:12

Co będziesz sprzedawał że tak spamujesz i tematy z 2012 roku podbijasz?