Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przygotowanie do matury - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Przygotowanie do matury (/Temat-Przygotowanie-do-matury-49953)



Przygotowanie do matury - Davi - 20-02-2012 21:12

Witam,
Jestem aktualnie w 2 klasie technikum czyli do matury jeszcze trochę czasu jest. Chciałbym powoli się przygotowywać do matury najpierw przerobić podstawową , a później rozszerzenie.

Czytałem o bardzo dobrych książkach:
* A.Rychlewicz R.J. Pawlak M.Fabijańczyk - Matematyka krok po kroku 1,2 (Podrecznik + Zbiorek zadań)
* A. Kiełbasa - Matura z matematyki 2012 2013 2014 - Część I, II
* Operon-Testy i arkusze Poziom Rozszerzony M.Orlińska oraz Operon Obowiązkowa matura z matematyki
* K.Kłaczkow, M.Kurczab, E.Świda - OE Pazdro-Matematyka 1,2 -poziom podstawowy i rozszerzony (Podrecznik i zbiór zadań)
* Pawłowski Hentyk- Matematyka 1,2 - Rozszerzenie
* Zdaj maturę - OE Pazdro- Świda, Kurczab

I nie wiem za co się zabrać - chciałbym aby taka książka zawierała teorię ogólna + zadania z przykładami rozwiązań.
Co byście mi mogli polecić?


Dodam jeszcze , że chciałbym zdawać podstawową lub rozszerzoną maturę z fizyki , angielskiego i niemieckiego i wiadomo polskiego.
Tylko nie wiem ile maksymalnie może być rozszerzonych ? Jak byście mieli polecić jeszcze jakieś książki do wyżej wymienionych przedmiotów jakieś repetytoria czy coś to byłbym wdzięczny.


Pozdrawiam


RE: Przygotowanie do matury - Davi - 26-02-2012 16:50

Może ktoś pomoże ?


RE: Przygotowanie do matury - Rio - 26-02-2012 20:00

Repetytoria maturalne z przedmiotów które Cię interesują z Operonu


RE: Przygotowanie do matury - Killer - 26-02-2012 21:35

* K.Kłaczkow, M.Kurczab, E.Świda - OE Pazdro-Matematyka 1,2 -poziom podstawowy i rozszerzony (Podrecznik i zbiór zadań)
kuzyn korzystał, poleca.


RE: Przygotowanie do matury - Davi - 03-03-2012 17:44

Dzięki za odpowiedzi jak by ktoś jeszcze chciał coś dodać do tematu to reputy polecą Wink


RE: Przygotowanie do matury - ciamciaj - 02-04-2012 20:57

Operonu nie polecam jeśli interesuje Cie rozszerzenie, zadania maja proste, ich matura była banalna, a taka w maju to czysty fart by był. Polecam Kiełbasę, naprawdę dobry zbiór, na poczatku działów zadania wprowadzające, no i odpowiedzi do wielu problematycznych zadań. Dobrym zbiorem jest również Aksjomat. To chyba wszystko co powinieneś mieć. Pozdrawiam, też pisze teraz maturkę Smile


RE: Przygotowanie do matury - driffeq - 03-04-2012 11:23

Ja z mojej strony mogę Ci polecić bezpłatną prenumeratę Matura News, być może znajdziesz tam coś dla siebie. Zawsze warto spróbować. http://maturanews.pl/zamow-prenumerate/


RE: Przygotowanie do matury - ciamciaj - 03-04-2012 18:35

Co zawiera ta prenumerata?


RE: Przygotowanie do matury - b2neobux - 29-01-2014 14:44

Podbijam, warto ?