Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-CashFile-FireCash-CashFile-Zarobki-przez-uploading-49867)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - wojsta250 - 24-11-2013 21:36

Mix poradników do zarabiania na PPA PPD plus pomocne programy

Link: http://egofiles.com/kbgJ2ulSxeRCoRwh/PoradnikMIX.rar

Poradniki w formacie pdf do otwarcia potrzebujemy programu abode reader.
Smile


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - sahuga - 29-12-2013 12:17

Fajna sprawa z tym PPA ale trzeba mieć sporo czasu żeby nad tym posiedzieć i coś zarobić...
Jeśli ktoś traktuje to jako hobby po pracy i ma 2 godz czasu dziennie to nie wyjdzie na swoim.


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - arerouso - 23-12-2014 23:14

Czytałem kiedyś że istnieją automaty wrzucające hurtowo posty na warezy, do tego można postawić za niewielkie pieniądze serwer ze zdalnym pulpitem i wrzucać na masę, tylko jest jeden zasadniczy problem - legalnych plików nikt z takich miejsc nie chce pobierać, a nielegalne wiadomo... no chyba że ktoś lubi hardkorowo beka

Nikt nie będzie się męczył z tokenami, czekaniem czy jakimiś ankietami żeby pobrać coś ma obok za darmo bez w/w ograniczeń i w dodatku bez ograniczenie prędkości.

Reasumując od dawana myślę nad tym tematem tylko nie ma co uploadować :/


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - patulsky1337 - 24-12-2014 01:41

@up

wow... Big Grin ale ty to tak na poważnie z tym odkopem? Tongue


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Devil877 - 24-12-2014 08:46

Wygrałeś impreza
[Obrazek: z_ota_opata.jpg]


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - adikwider - 24-12-2014 10:13

hej Jestem Adrian.
Szukam kogoś kto chętnie by mi pomógł, jestem tutaj nowy.
Interesuje mnie ta metoda z Facebookiem, tylko nie wiem dokładnie jak stworzyć plik, potem dodać link z firecash ;( bardzo proszę o pomoc. ;(


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - BaaTooN - 24-12-2014 11:53

Tworzysz plik (tutaj chyba nie trzeba wyjaśniac?), wysyłasz na firecash (file manager > standard upload > wybierasz plik > upload > i po wysłaniu ukazują się linki do pliku.


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - arerouso - 30-12-2014 20:30

Sory, ale nie widziałem gdzie tu daty są Smile Ostatnio czytałem o tym sposobie zarabiania na jakiejś stronie/blogu myślałem że tamat jest nadal aktualny. Interesuje mnie to dość mocno, ale żeby zrobić to legalnie i na dużą skalę.

(24-12-2014 08:46)Devil877 napisał(a):  Wygrałeś impreza
[Obrazek: z_ota_opata.jpg]

Gdzie można się zgłosić po odbiór? beka


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Kapsell - 30-12-2014 20:33

Do jubilera


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - zawisza - 28-02-2015 14:35

Bardzo dobry poradnik