Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-CashFile-FireCash-CashFile-Zarobki-przez-uploading-49867)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - matig20 - 03-05-2012 21:35

pewnie film ściągłeś z yt i ktoś go zgłosił , ja nie mam z yt i narazie siedzi Smile 105 wyświetlen ale 0 pobrań /


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - IcesPL - 02-06-2012 18:22

Zarejestrowałem się z ref'a, ale niestety link aktywacyjny coś nie chce przyjść Sad


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - pr3tor - 03-06-2012 19:15

sprawdź też spam. może tam jest aktywacja.


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - mateuszSZ28 - 03-06-2012 19:49

Cały czas nie wiem jak zarabiać kase załozyłem konto na tym forum i co dalej prosze o pomoc


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Max998 - 03-06-2012 19:53

U mnie wiszą dokładnie 4 filmy każdy z nich koło 200 wyświetleń i też 0 pobrań. Cholerka nie mam do tego smykałki. :/


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - pr3tor - 03-06-2012 20:21

@mateusz: Wszystkie poradniki,które czytasz, kupujesz same za Ciebie nie zarobią. One mają na celu nakierować Cię a reszta leży w twoich rękach:-) Jeśli masz dużo czasu polecam PPA. Naprawdę można na tym sporo zarobić.


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - Nikodemsky - 03-06-2012 20:35

(03-06-2012 19:53)Max998 napisał(a):  U mnie wiszą dokładnie 4 filmy każdy z nich koło 200 wyświetleń i też 0 pobrań. Cholerka nie mam do tego smykałki. :/

Youtube ma słaby convert rate na chociażby przejście w samego linka z opisu, proponowałbym zacząć promować swoje linki w inny sposób Smile

No i tak jak powiedział kolega powyżej, większość(jak nie wszystkie) poradniki tylko nakierowują, żaden nie gwarantuje w 100% zarobku jeśli nie dołożysz własnego wysiłku i czasu Smile


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - xJAmaTOx - 03-06-2012 21:16

Zapraszam > http://zarabiam.com/Temat-Zrobie-Fake-Programy-54279?pid=423902#pid423902
Dobry pomysł + Wypromowanie = kaska ;p


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - eve667 - 04-06-2012 18:18

Tylko kolego jak wypromować..


RE: Poradnik jak zarabiać na CashFile, FireCash, CashFile - Zarobki przez uploading - xJAmaTOx - 04-06-2012 18:38

Odpowiednia reklama i jakoś pójdzie.