Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! (/Temat-OSZUSCI-Zajrzyj-za-nim-cos-kupisz-4984)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - HESEE - 30-04-2013 15:04

Próbowali oszukać, chcieli "niby" kupić FP, chcieli dostać jak najszybciej Menedżera, pieniędzy nie wpłacili, nr. GG:
Gg - 46503873 "aggs"
GG - 45443759 "sprawdziany"


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Revoltan - 07-05-2013 14:29

GOTOPRO17- OSZUST I KŁAMCA!

Chciałem zakupić bota do pewnej strony. Wysłałem 20 zł na konto paypal użytkownika, który po 2 tygodniach z łaską odpisał, że żadnej kwoty nie dostał. Kiedy chciałem wyjaśnić sprawę, napisał mi, żebym sobie załatwiał, on zaś mi w tym nie pomógł. Dowód, że przelew został wykonany:
[Obrazek: 5.jpg]


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - DWmember - 10-06-2013 11:11

[Obrazek: 37236298495064017561.jpg]

oszsukał mnie na 25zł,sciemnia że drugiej płatnosci nie otrzymał,dostałem maila od PP ze płatnosć została dostarczona.Nie odzywa sie na gg teraz.Produktu także nie otrzymałem.Sprawe zglosiłem na policje własnie.PayPal napisał mi ze udostepni policji wszystkie logowania tego użytkownika.

Od razu dodaje jego nr GG:47530259

Także nie pozdrawiam


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - dufft - 09-07-2013 09:13

UWAGA!! PRZESTRZEGAM PRZED UŻYTKOWNIKIEM O NICKU: spokomanek

Jest to zwykły oszust i naciągacz który myśli że w internecie jest anonimowy.
Napisał do mnie na PW w sprawie: http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-10-20-dziennie-na-PPA-w-1-2godz-dziennie-72020

Wywiązała się oto taka rozmowa:

[Obrazek: zsk3us.png]

Na początku zapytałem go czy wie o co chodzi i czy nie napisze tak jak połowa osób że sposób był już opisywany... kazałem mu przejrzeć wątek ponieważ 1 z użytkowników który dostał poradnik wypowiedział się na jego temat i napisał o jaką promocję chodzi... Jeżeli by znał ten sposób zorientowałby się odrazu..lecz on go nie znał. Tak więc wysłałem mu poradnik.

I nagle cisza... pisze po jakimś czasie i wywiązała się oto taka dyskusja:

[Obrazek: 30j0k8j.png]

Zwykły oszust i naciągacz który myśli że w internecie jest bezkarny bo jest anonimowy i może oszukiwać ludzi. Napisałem do admina o udostępnienie jego IP, jeżeli nie otrzymam to i tak je zdobędę przez inne organy. Dowiem się jak się nazywa i gdzie mieszka, czy zgłoszę sprawę na policję? raczej tak, do tego jego dane będą na każdej stronie dotyczącej oszustw internetowych, nawet na allegro go znajdę i napisze do adminów o zbanowanie konta ( znam takie przypadki i jest to jak najbardziej możliwe bo dla allegro 1 użytkownik w te czy w te nie robi różnicy). Po za tym ma na tym forum chyba dożywotniego bana... i znając życie będzie zakładał multi więc radzę analizować i banować jego konta.

PRZESTRZEGAM PRZED TYM OSZUSTEM. Jakieś dziecko które myśli że jest bezkarne.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Spokomanekk - 09-07-2013 09:41

I co Ty myślisz, że mam z 15 lat ?
Bd mnie policją straszył..

Jak już bd miał adres to przyjedź i powybijaj mi okna pokemonie Huh



A TAK W kierunku tego bana:

-Zanim wysłał mi poradnik PISAŁEM "Jeśli to bd warte tej kasy to wysyłam od razu po przeczytaniu poradnika"
Pisałem tak ? PISAŁEM! 2


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - dufft - 09-07-2013 09:42

Nie..ty pisałeś że ci się ktoś na konto włamał Smile

Multiiii Smile Ban. Idź do piaskownicy lepiej się pobawić pokemonie.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Spokomanekk - 09-07-2013 09:43

Pff Big Grin


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Spokomanekkk - 09-07-2013 09:52

Sprzedający został poinformowany....
o ewentualnej odmowie zapłaty Smile mimo tego i tak wysłał poradnik (więc wiedział na co się piszę)

Wnoszę o usunięcie bana!!!!!! Bo nic takiego nie zrobiłem :> impreza


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - yazir - 09-07-2013 10:02

W pw Twierdziłeś że ktoś Ci się włamał, teraz że jednak "kupiłeś". Wybacz ale za oszustami tutaj nie przepadamy...


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - dufft - 09-07-2013 10:02

Człowieku całą rozmowę zamieściłem w tym wątku więc co ty piszesz Smile

3 multi = 3 ban. Załóż jeszcze 10 kont i dostaniesz 10 banów.

Dobranoc.