Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach (/Temat-Poradnik-Jak-ogladac-filmiki-na-dwoch-kontach-4962)

Strony: 1 2


[Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Tidus - 11-04-2010 13:44

Cześć! Zapewne wielu z Was ma więcej niż jedno konto na lockerz. Jak wszyscy wiemy,otrzymujemy PTZ x2. Jednak filmików jest zbyt dużo, żeby obejrzeć je na każdym koncie (chyba, że ktoś lubi w kółko przez 5h oglądać ten badziew). Postanowiłem więc podzielić się swoim spostrzeżeniem.

Po prostu musimy posiadać tyle przeglądarek, na ilu kontach chcemy jednocześnie oglądać zawartość działu PLAY.

Przykładowo mając Operę i Mozillę Firefox:
1. Otwieramy Operę i logujemy się na konto X - oglądamy.
2. Otwieramy Mozillę i logujemy się na konto Y - oglądamy.

Dziękuję, dobranoc.


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - szulakaluble - 11-04-2010 13:55

Ameryki to nie odkryłeś.... Mogłeś to napisać w jakimś temacie a nie kolejny nikomu niepotrzebny poradnik


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Tidus - 11-04-2010 14:03

skąd wiesz ze nikomu nue potrzebny ?Smile


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - tokrzys14 - 11-04-2010 15:24

hahahahaahaha
Napewno się przyda xD


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Kicha - 11-04-2010 15:46

Masz plus bo ja to wiedzialem ale o tym zapomnialem Big Grin


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Mathis K - 11-04-2010 19:24

w sumie to logiczne ale jakos o tym zapomnialem xD


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Dave Reflex - 30-05-2010 18:21

hehhehe właśnie + leci bo też jakoś zapomniałem...


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Zellus - 30-05-2010 19:02

Nie lepiej tryb prywatny odpalić? xD

(PPM na panel u góry>nowa karta prywatna)


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Yanke$ - 31-05-2010 07:21

Przyda się, sam posiadam dwa konta. Jeszcze filmików nie obejrzałem :O Repucik dla Ciebie xD


RE: [Poradnik]Jak oglądać filmiki na dwóch kontach - Zythus - 31-05-2010 17:52

Ale temacik jakby nie patrzeć stary..