Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK (/Temat-Jak-nagrywac-obraz-z-konsoli-na-nasz-komputer-PORADNIK-49550)

Strony: 1 2


RE: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - Jeppers - 29-02-2012 14:16

nie mam zielonego pojęcia, ale wydaje mi się, że to tak nie działa


RE: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - nitram - 26-03-2012 18:01

Odświeżam temat bo mam pytanie, jeśli mam podłączony do konsoli kabel hdmi i drugi kabel przez to złącze s-video AV to jest możliwość że będę mieć obraz i na TV przez hdmi i na komputerze przez to s-video? Bo jeśli dobrze rozumiem to konsola może nadawać sygnał tylko na jedno wyjście??


RE: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - Marello - 30-03-2012 18:41

Ss'y ustawień naprawione Wink
Sorry za zwłokę.


RE: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - koksuhardcore - 08-06-2012 15:14

(28-02-2012 15:47)Youtuber napisał(a):  Ja mam pytanie czy jak mam w TV wyjście USB i mogę nagrywać na to USB filmy z TV to z PS3 też można nagrać?

Raczej nie, to jest wejście a nie wyjście


RE: Jak nagrywać obraz z konsoli na nasz komputer - PORADNIK - DekanPLx - 01-03-2013 12:41

Skąd pobrać ten program do zgrywania? Wszystko mam tylko ten program robi problemy bo chce z crackowaną wersję. Bo wszystkie kody i seriale są niedziałające.