Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 08:43

kurde mój sponsor się nie odzywa


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 07-08-2012 08:47

(07-08-2012 08:43)lukasz9669 napisał(a):  kurde mój sponsor się nie odzywa

to się nazywać mieć pecha
a jak nie wiesz jak podzielić dysk na partycje, to poszukaj w google tak wracając do twojej wypowiedzi na ten temat


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 08:56

no chyba bede musiał a troche kasy wpakowane miałem chyba już po kasie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 07-08-2012 08:56

(07-08-2012 08:43)lukasz9669 napisał(a):  kurde mój sponsor się nie odzywa

może nie czatuje przy kompie każdego wieczoru, żeby sprawdzić czy żaden z jego refów nie zapomniał swego id? Smile spokojnie, może jest na urlopie tudzież po prostu nie włączył kompa wczoraj wieczorem. Napisz maila i poczekaj.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 09:05

nie wiem zobaczymy wczoraj go widzałęm


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 07-08-2012 09:52

Widzę, że masz ciekawego sponsora.

Chociaż ja też miałem/mam podobnie, z sponsorem nie gadałem już z 5 miesięcy, no ale do czego on mi potrzebny, niech zgarnia kasę za mnie i to dość sporą, przecież gdyby nie on nie wiedziałbym o programie Smile


Sprobój sobie przypomnieć imie i nazwisko jakie podałeś oraz email i napisz ticketa jak ktoś ci tam doradzał, a jak nie to tylko czekać i modlić się żeby twoj sponsor odpisał


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 13:38

mail to pamietam hasło też ale nie wiem na sto procent co wpisałęm w imie i nazwisko


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 07-08-2012 13:47

(07-08-2012 13:38)lukasz9669 napisał(a):  mail to pamietam hasło też ale nie wiem na sto procent co wpisałęm w imie i nazwisko

żartujesz?!?!?!?
...weź portfel, wyjmij dowód osobisty - tam znajdziesz dane które powinieneś podać!

ech, nawet nie wiem do końca jak to skomentować. Jeżeli sponsor się nie odzywa to zostaje tylko support (w rubryce imię i nazwisko podaj te dane które znajdziesz właśnie w dowodzie). Napisz im dokładnie w czym problem - może Ci pomogą!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 13:48

tak tylko podałem falszywe bo miałem jedno konto ale znalazłem inego sponsora


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - frael - 07-08-2012 13:50

Zawsze chyba jest parę prób do "strzelenia" (przy takim przypominaniu zwykle dwie próby są dozwolone chyba że nie mają większych zabezpieczeń na to i nie blokuje się konto)- pomyśl co najczęściej w takich sytuacjach wpisałeś i spróbuj z raz lub dwa.