Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 06-08-2012 08:26

Ja znam na pamięć Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 06-08-2012 09:13

(06-08-2012 08:12)lukasz9669 napisał(a):  nie mam jej usuneła mi się

to nie zapisałeś sobie tego w notesie? nie dobrze!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 06-08-2012 09:27

ID to nie hasło i powinieneś mieć to zapisane.

Na szczęście, żeby wysłać ticket wystarczy imię, nazwisko i adres email (mam nadzieję, że te dane pamiętasz Smile)

http://helpdesk.justbeenpaid.com/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 06-08-2012 09:37

chyba nie Sad


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 06-08-2012 12:38

Skoro mówisz, że sprawdzałeś na poczcie i wiadomość Ci się usunęła to jak możesz nie pamiętać maila?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 06-08-2012 12:48

(06-08-2012 12:38)teel napisał(a):  Skoro mówisz, że sprawdzałeś na poczcie i wiadomość Ci się usunęła to jak możesz nie pamiętać maila?

może nie pamiętać jakie dane podał i w tym tkwi problem
takie rzeczy jak ID i różne hasła i wszystko to się trzyma w word czy w exel w kilku miejscach : karta pamięci, pendrive czy w kilku innych przenośnych urządzeniach
do tego dziwi mnie, że np nie masz partycji na dysku ... leci ci system ale tylko dotyczy to miejsca na którym masz windows, w miejscu gdzie nie masz pozostaje ci wszystko i gdybyś takie rzeczy miał w word zapisane na 2 partycji to po formacie nie straciłbyś nic ....


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 06-08-2012 13:14

Najprostsze rozwiązanie to zapytać sponsora o Twoje ID, masz do niego numer, mail ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 06-08-2012 13:19

(06-08-2012 13:14)ZyskujOnline napisał(a):  Najprostsze rozwiązanie to zapytać sponsora o Twoje ID, masz do niego numer, mail ?

pewnie zaraz napisze, że nie wie kto jest jego sponsorem beka i najprostsze okaże się również rzeczą nie do przeskoczenia


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 06-08-2012 15:22

Polecam program LastPass - szybko, wygodnie i co najwazniejsze bezpiecznie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 06-08-2012 17:20

(06-08-2012 12:48)tomazzi napisał(a):  
(06-08-2012 12:38)teel napisał(a):  Skoro mówisz, że sprawdzałeś na poczcie i wiadomość Ci się usunęła to jak możesz nie pamiętać maila?

może nie pamiętać jakie dane podał i w tym tkwi problem
takie rzeczy jak ID i różne hasła i wszystko to się trzyma w word czy w exel w kilku miejscach : karta pamięci, pendrive czy w kilku innych przenośnych urządzeniach
do tego dziwi mnie, że np nie masz partycji na dysku ... leci ci system ale tylko dotyczy to miejsca na którym masz windows, w miejscu gdzie nie masz pozostaje ci wszystko i gdybyś takie rzeczy miał w word zapisane na 2 partycji to po formacie nie straciłbyś nic ....
Mam tylko dysk c nie znam się tka dobrze



a do sponsora mam numer zara mu napisze dzieki za pomoc leci rep