Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 04-08-2012 18:08

a ja too teraz wyplacilem ... to chyba musze wplacic z powrotem


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 04-08-2012 18:35

(04-08-2012 17:56)ZyskujOnline napisał(a):  Hahahaha, dobre, może specjalnie tak zrobili, bo wiedzieli, że część osób od razu wyda Big Grin

Nigdy niczego wykluczyć się nie, ale wątpię w taki scenariusz. Jak napisałem wyżej zdarzały się im już problemy np. z podwójnym naliczaniem, albo po prostu pojawianiem się kasy.


(04-08-2012 18:08)bartex89 napisał(a):  a ja too teraz wyplacilem ... to chyba musze wplacic z powrotem

Skoro nie wiedziałeś skąd jest ta kasa to czemu ją w ogóle wypłaciłeś? niestety, ale brak uwagi (albo pazerność) kosztuje - w tym przypadku 135$. Obawiam, że ponowa wpłata nic już nie da. Jeżeli wypłaciłeś przez nieuwagę powiększoną kwotę, to ewentualnie wyślij ticket z pytaniem, ale małe prawdopodobieństwo, żeby uwierzyli w to.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 04-08-2012 18:37

a wlasnie ze dala, i jest wszystko na zero. na innym forum sprawa jest wyjasniona i ludzie wychodza na zero


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 04-08-2012 18:57

U mnie już to usunęli i konto wróciło do "normalności". Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 05-08-2012 21:40

ja mam inny problem.. ostatnie pozycje naliczone mam z 3 Sierpnia.. już dwa dni w tyłek ;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 05-08-2012 21:56

A ja, mimo statusu 'paid' w wypłatach na JSS, od 4 dni nie mam środków na Egopay, też ciekawie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 06-08-2012 07:42

Trzeba wycisnąć z programu ile się da i się pożegnać zapewne ;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 06-08-2012 07:59

witam dzisiaj robiłem formata i nie zapisałem numeru do zalogowania jak go odzyskać ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Jumper002 - 06-08-2012 08:10

wyszukaj na poczcie wiadomości od jbp jaka otrzymałeś po rejestracji jak nie znajdziesz to nie wiem ;p


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 06-08-2012 08:12

nie mam jej usuneła mi się