Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 03-08-2012 20:09

(03-08-2012 20:08)marcin82 napisał(a):  dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzachWink

wiadomo, że dla jednego dużo to $100, dla drugiego $1000, a dla trzeciego $10000. każdy inwestuje tyle, ile może i ma zyski proporcjonalne do wkładu - dla jednego będą to waciki, a dla innego spora kaska. nie ma się co przepychać w tej kwestii..

Święte słowa, dlatego proponuję już ten temat skończyć Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 04-08-2012 11:28

Dziwna sprawa dziś na JBP, na koncie głównym JSS przybyło mi 45$ dosłownie z niczego Big Grin. Nie da się jednak ich przenieść do Triplera, pojawia się tylko komunikat "Doing some maintenance, be back soon". Ta jakiś błąd czy co? Ma ktoś tak?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 04-08-2012 11:45

ja również zostałem obdarowany 45 $. trochę się wystraszyłem, że jakiś przelew z EP zrobiłem na JSS wczorajszej nocy ale nie Smile również, nie mogę nic z tym zrobić. tzn przenieść do tripplera bo przy próbie wypłaty (o dziwo) zostaję informowany o przekroczeniu dziennych limitów.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 04-08-2012 11:48

Pewnie jakiś błąd bo mi również dodali dokładnie 45$. Już się im zdarzało, że naliczali podwójnie, czy dodawali kasy nie wiadomo za co... ale nie ma co się cieszyć, zawsze przypominali sobie o niej i w końcu zabierali.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 04-08-2012 12:21

To jest błąd systemu i mówią żeby tego NIE WYDAWAĆ.

Ciekawe ile im zajmie rozliczenie wszystkich osób które wydały tą kasę i pozabieranie wszystkim po 45$..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 04-08-2012 12:34

I będzie płacz: "JBP to złodzieje, zabrali mi 45$ z konta" Big Grin

Cytat:Some members are seeing a mysterious $45 payment on their account. Please do not spend this. We are following up on this.

Nie ruszajcie tego aż wszystko wyrównają, bo jeszcze jakieś problemy będziecie przez to mieć...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 04-08-2012 14:43

Kod:
W dniu dzisiejszym na kontach wielu użytkowników pojawiło się 45$...

Modeartorzy na czacie przestrzegają, że nie mamy prawa do tych środków i nie należy ich wydawać.

Jeżeli skorzystasz z tych 45$, JBP potraktuje to jako kredyt i obciąży Twoje konto na kwotę trzykrotnie wyższą, tj. na kwotę 135$...

Zespół techników JBP wie o tym problemie i pracuje nad tym, aby go naprawić.

Pamiętaj, aby pod żadnym pozorem nie wykorzystywać tych środków.

źródło: myjustbeenpaid.pl


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 04-08-2012 14:51

(04-08-2012 14:43)GrzesiX napisał(a):  
Kod:
W dniu dzisiejszym na kontach wielu użytkowników pojawiło się 45$...

Modeartorzy na czacie przestrzegają, że nie mamy prawa do tych środków i nie należy ich wydawać.

Jeżeli skorzystasz z tych 45$, JBP potraktuje to jako kredyt i obciąży Twoje konto na kwotę trzykrotnie wyższą, tj. na kwotę 135$...

Zespół techników JBP wie o tym problemie i pracuje nad tym, aby go naprawić.

Pamiętaj, aby pod żadnym pozorem nie wykorzystywać tych środków.

źródło: myjustbeenpaid.pl

bekabekabeka dobre cwaniaki, x osób na pewno je wykorzystało bo przecież nie pomyśli się skąd nagle kasa której nie powinno być na koncie więc trzeba wykorzystać, a jbp jak ściągnie sobie 3x to co dali a nie powinni to może być, że z 1-2 nie będzie tak ciężko trafić w okienko wypłaty bo sama kasa za free im wejdzie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 04-08-2012 16:13

Dlatego "nieswoich" nie ruszam Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 04-08-2012 17:56

Hahahaha, dobre, może specjalnie tak zrobili, bo wiedzieli, że część osób od razu wyda Big Grin