Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 03-08-2012 12:11

A na czym ta kolejka będzie polegać ? Będę czekał miesiąc na wypłacenie 500$ ? ;]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 03-08-2012 12:28

(03-08-2012 12:01)canis987 napisał(a):  Odnośnie 'celuj w okienko' to mają podobno niedługo wprowadzić kolejkę wypłat i skończy się celowanie w okienko.

Skąd masz takie info? ...nie przypominam sobie, żeby gdzieś w wiadomościach czy na stronie była wzmianka o tym.

(03-08-2012 12:11)ZyskujOnline napisał(a):  A na czym ta kolejka będzie polegać ? Będę czekał miesiąc na wypłacenie 500$ ? ;]

hehe, to ja już wole szukać szczęścia i celować w okienko Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 03-08-2012 12:56

(03-08-2012 12:28)adax84 napisał(a):  
(03-08-2012 12:01)canis987 napisał(a):  Odnośnie 'celuj w okienko' to mają podobno niedługo wprowadzić kolejkę wypłat i skończy się celowanie w okienko.

Skąd masz takie info? ...nie przypominam sobie, żeby gdzieś w wiadomościach czy na stronie była wzmianka o tym.

(03-08-2012 12:11)ZyskujOnline napisał(a):  A na czym ta kolejka będzie polegać ? Będę czekał miesiąc na wypłacenie 500$ ? ;]

hehe, to ja już wole szukać szczęścia i celować w okienko Smile

heheh lata młodości mi się przypominają i komunistyczne oczekiwania w kolejkach Big Grin
niech jeszcze listy wprowadzą do tych kolejek i obowiązek codziennego potwierdzania miejsca w kolejce bo inaczej wylot i ponowne wstąpienie do kolejki będzie skutkowało ostatnim miejscem beka
tego jeszcze nie grali - a odnośnie kolejek to podobno mówione było o tym na konferencji - ja ze względu na fakt, iż tu już nic swojego nie inwestuję to nie wchodzę na ich konferencje Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 03-08-2012 16:08

kolejka?? czyli co? dostaje pan numerek 10234 i czeka pan miesiąc na wypłate????

he he..a potem ktos chce znowu np. 50$ i czeka kolejne 2 miesiące z numerkiem 20345?? ha ha to by była porażka


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 03-08-2012 17:49

@up dokładnie Big Grin ale wtedy jaki zastrzyk gotówki by był po miesiącu ^^ Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 03-08-2012 19:15

Jaki zastrzyk gotówki, skoro max to 500$, to ma być zastrzyk ? chyba na waciki Undecided


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 03-08-2012 19:51

(03-08-2012 19:15)ZyskujOnline napisał(a):  Jaki zastrzyk gotówki, skoro max to 500$, to ma być zastrzyk ? chyba na waciki Undecided

Już nie przesadzaj... 500$ to nie jest mało, nawet dla kogoś kto inwestuje wiele tysięcy dolarów!!!! Sam pisałeś, że w bb masz 2 razy ok. 350$ i teraz zastanawiasz się gdzie włożyć 650$ - czyli w sumie nie obracasz jakoś dużo większa kasą niż są warte te "waciki". Przez takie słowa, pokazujesz, że tylko "kreujesz" się na dużego inwestora... a tak na prawdę nim nie jesteś. Trzeba mieć więcej pokory i szanować zarobioną kasę, nawet takie drobniaki na "waciki".


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 03-08-2012 19:53

adax polać Ci Smile jak dla mnie 500$ za nic nierobienie to duża kasaSmile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 03-08-2012 20:08

dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzachWink

wiadomo, że dla jednego dużo to $100, dla drugiego $1000, a dla trzeciego $10000. każdy inwestuje tyle, ile może i ma zyski proporcjonalne do wkładu - dla jednego będą to waciki, a dla innego spora kaska. nie ma się co przepychać w tej kwestii..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 03-08-2012 20:08

(03-08-2012 19:51)adax84 napisał(a):  
(03-08-2012 19:15)ZyskujOnline napisał(a):  Jaki zastrzyk gotówki, skoro max to 500$, to ma być zastrzyk ? chyba na waciki Undecided

Już nie przesadzaj... 500$ to nie jest mało, nawet dla kogoś kto inwestuje wiele tysięcy dolarów!!!! Sam pisałeś, że w bb masz 2 razy ok. 350$ i teraz zastanawiasz się gdzie włożyć 650$ - czyli w sumie nie obracasz jakoś dużo większa kasą niż są warte te "waciki". Przez takie słowa, pokazujesz, że tylko "kreujesz" się na dużego inwestora... a tak na prawdę nim nie jesteś. Trzeba mieć więcej pokory i szanować zarobioną kasę, nawet takie drobniaki na "waciki".

A skąd wiesz ile zarabiam z normalnej pracy ? Skąd wiesz ile mam wrzucone w JBP ? Dla mnie 500$ to żadna super kasa i na nikogo sie nie kreuje, nie interesuje mnie zdanie innych na mój temat szczerze mówiąc.

Co do pokory przyznam Ci rację Smile co do reszty nie