Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 12:57

ja tak robie od miesiaca i szczescia nie mam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 02-08-2012 13:03

Nie wiem jak jak z innymi procesorami, nie doradzę Ci, ale na Egopay już dobre kilka razy zleciłem w godzinach 22:00-0:00.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 18:00

(02-08-2012 12:57)Morlok napisał(a):  ja tak robie od miesiaca i szczescia nie mam

Spróbuj teraz - ze 20s. temu zrobiłem wypłatę na STP.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - maxter82 - 02-08-2012 19:53

Po innych forach krąży info ,że najlepiej idzie wypłacanie ok 6 rano u nas - najlepiej walic na PM bo to najmniej popularny procesor


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 02-08-2012 20:32

Ja teraz poluje na STP Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 20:51

Ja ze swojej strony twierdzę że to scam i odradzam szczerze każdemu kto myśli o wpłacie jakichkolwiek pieniędzy w ten program.
Od 12 godzin próbuje wypłacić (nie licząc ostatniego miesiąca), co 5 minut klikam w 3 procesory co daje około 300-400 prób, jutro do południa będę jeszcze próbował potem się po prostu już poddaję i uznaję że kasa przepadła.

JBP = SCAM


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 20:53

Acha, i pomysły żeby wstawać o świcie bo wtedy wypłaca to jakieś nieporozumienie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 02-08-2012 21:33

jeżeli nie podoba Ci się program, to się z niego wycofaj - to proste, ale nie pisz, że jest scamem, bo najzwyczajniej w świecie kłamiesz...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 21:34

(02-08-2012 20:51)Morlok napisał(a):  Ja ze swojej strony twierdzę że to scam i odradzam szczerze każdemu kto myśli o wpłacie jakichkolwiek pieniędzy w ten program.
Od 12 godzin próbuje wypłacić (nie licząc ostatniego miesiąca), co 5 minut klikam w 3 procesory co daje około 300-400 prób, jutro do południa będę jeszcze próbował potem się po prostu już poddaję i uznaję że kasa przepadła.

JBP = SCAM

Przecież piszą Ci na górze, ze STP otwarte, jeśli nie bedziesz w stanie wypłacić, to uznam że walisz cieżką propagandę na tym forum przeciw JBP, ja wypłacałem 3 dni temu, wszystko poszło gładko.

A teraz mały off topic

Ktoś wie ile idzie kasa z EgoPay na Payza ? bo zrobiłem zlecenie ponad 36h temu, i ciągle jest "pending", a jak robiłem zlecenie, to było napisane ze powinno dosc w 24h


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 21:52

Nie zgadzam się z tym, że JBP to scam, ale rozumiem Morloka. Ma wyjątkowego pecha. Gdybym przez miesiąc nie mógł wypłacić kasy, też ciężko byłoby mi trzymać nerwy na wodzy.