Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 08:36

...a mi ostatnio idzie dobrze. Codziennie udaję mi się zrobić wypłatę (po kilku próbach) na STP.

SCAMem nie jest bo SCAM nie wypłaca - JBP wypłaca, a o limitach przecież było wiadomo. Jak się o czymś wie to nie powinno się później na to narzekać.
Co nie zmienia faktu, że ciągłe "celowanie w okienko" jest mocno $^&#$&!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 09:31

(02-08-2012 08:36)adax84 napisał(a):  SCAMem nie jest bo SCAM nie wypłaca - JBP wypłaca, a o limitach przecież było wiadomo. Jak się o czymś wie to nie powinno się później na to narzekać.
Co nie zmienia faktu, że ciągłe "celowanie w okienko" jest mocno $^&#$&!

Jak płaci selektywnie to też scam.
A to że wiedziałem o limitach nic nie zmienia bo wcześniej nie miałem takich problemów.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 09:41

(02-08-2012 09:31)Morlok napisał(a):  Jak płaci selektywnie to też scam.

Dlaczego nie zgadzam się, że to są wypłaty selektywne napisałem w innym wątku... ale zrobię kopiuj/wklej.

(02-08-2012 08:57)adax84 napisał(a):  
(02-08-2012 08:51)Morlok napisał(a):  A zgodnie z racjonalnym podejściem to zwykły płacący selektywnie scam.

No nie do końca, selektywne wypłacanie byłoby wtedy, gdybyś trafił w okienko a mimo to nie przyszła by Ci kasa. W każdym razie rozumiem Twoją złość bo miesięczna próba wypłacenia swojej kasy chyba każdego doprowadziłaby do szału.


(02-08-2012 09:31)Morlok napisał(a):  A to że wiedziałem o limitach nic nie zmienia bo wcześniej nie miałem takich problemów.

hmm, taki przykład - jeździsz samochodem i przekraczasz prędkość. Wiesz, że tak nie można, ale do tej pory nie dostałeś jeszcze mandatu więc się tym nie przejmujesz. W końcu zatrzymuję Cię policja. Dostajesz mandat i punkty karne. I zaczynasz gadać, że prawo jest głupie a policja zła. Wcześniej tego nie robiłeś - bo mimo, że wiedziałeś czym to grozi - nie ponosiłeś żadnych konsekwencji.

Może trochę nie tematyczny przykład, ale chyba zobrazował to o co mi chodzi.


Aaa, i gdyby komuś przyszło do głowy napisać, że mam klapki na oczach odnośnie JBP - to nie mam. Wkurza mnie, jak większość osób, restart który był ostatnio, ciągłe problemy z naliczaniem i masa innych "kwiatków". Tyle, że staram się to komentować jak najbardziej racjonalnie. Nie mam przechyłu ani w jedną stronę ani w drugą - nie mówię, że JBP to cud który będzie na lata, ale nie mówię też, że to scam Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 02-08-2012 09:48

(01-08-2012 17:03)gra11 napisał(a):  A co do problemów z wypłatami, to nie dziwne, że są, skoro w systemie jest co najmniej milion ludzi (na niektórych forach piszą o 2 milionach) a oni mają na wszystkich procesorach limity po 500$ :/

to jest maxymalna wysokość wypłaty dla 1 osoby, ale nie ma ograniczeń w ilości wypłat np trafisz na okienko i wypłacisz 10x500 to wypłacone masz 5000 i takie kwoty realizują, a nie, że to jest dzienny limit ich kwot do wypłat Smile

po amerykańskich forach przewijały się swego czasu nie oficjalne informacje po ostatnich konferencjach, że limt dzienny wypłat na kontach jest na poziomie 25000$ na każdym procesorze a w przypadku kuilkuset tysięcy osób zlecających wypłat to te limity nie powalają w cale ...
na 1 z konferencji informowali, że w ekipie jest pracujących 87 osób ( support, osoby realizujące wypłaty, technicy ) więc starają się jak mogą by wszystko "ogarnąć"


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 09:55

(02-08-2012 09:48)tomazzi napisał(a):  
(01-08-2012 17:03)gra11 napisał(a):  A co do problemów z wypłatami, to nie dziwne, że są, skoro w systemie jest co najmniej milion ludzi (na niektórych forach piszą o 2 milionach) a oni mają na wszystkich procesorach limity po 500$ :/
to jest maxymalna wysokość wypłaty dla 1 osoby, ale nie ma ograniczeń w ilości wypłat np trafisz na okienko i wypłacisz 10x500 to wypłacone masz 5000 i takie kwoty realizują, a nie, że to jest dzienny limit ich kwot do wypłat Smile

hmm, JBP lubi pisać jedno a robić drugie - bo już jakiś czas temu zdarzyło mi się jednorazowo (jedno okienko = jeden przelew = jeden procesor) zrobić wypłatę na większą kwotę niż 500$
Chyba nie dowiemy się, jak to jest w rzeczywistości z tymi wszystkimi limitami.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 10:43

(02-08-2012 09:41)adax84 napisał(a):  hmm, taki przykład - jeździsz samochodem i przekraczasz prędkość. Wiesz, że tak nie można, ale do tej pory nie dostałeś jeszcze mandatu więc się tym nie przejmujesz. W końcu zatrzymuję Cię policja. Dostajesz mandat i punkty karne. I zaczynasz gadać, że prawo jest głupie a policja zła. Wcześniej tego nie robiłeś - bo mimo, że wiedziałeś czym to grozi - nie ponosiłeś żadnych konsekwencji.

adax nie chce mi sie tego komentować bo po prostu nie ma czego. Ja od miesiąca trafić nie mogę, wcześniej nie było dnia żebym nie wypłacił, więc nie wiem skąd te porównania.
A wypłaty selektywne czy to z wyboru admina czy losowo nadal są selektywne.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 10:46

(02-08-2012 10:43)Morlok napisał(a):  
(02-08-2012 09:41)adax84 napisał(a):  hmm, taki przykład - jeździsz samochodem i przekraczasz prędkość. Wiesz, że tak nie można, ale do tej pory nie dostałeś jeszcze mandatu więc się tym nie przejmujesz. W końcu zatrzymuję Cię policja. Dostajesz mandat i punkty karne. I zaczynasz gadać, że prawo jest głupie a policja zła. Wcześniej tego nie robiłeś - bo mimo, że wiedziałeś czym to grozi - nie ponosiłeś żadnych konsekwencji.

adax nie chce mi sie tego komentować bo po prostu nie ma czego. Ja od miesiąca trafić nie mogę, wcześniej nie było dnia żebym nie wypłacił, więc nie wiem skąd te porównania.
A wypłaty selektywne czy to z wyboru admina czy losowo nadal są selektywne.

Każdy ma prawo mieć inne zdanie... i dobrze, bo inaczej byłoby nudno Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 12:44

Jak myślicie, jak będę klikał co 3-5 minut na libertyreserve/perfectmoney to uda mi sie dzisiaj wypłacić ? Siedze już od 10.00 ale na razie kicha.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-08-2012 12:48

(02-08-2012 12:44)Morlok napisał(a):  Jak myślicie, jak będę klikał co 3-5 minut na libertyreserve/perfectmoney to uda mi sie dzisiaj wypłacić ? Siedze już od 10.00 ale na razie kicha.

Kiedyś tak próbowałem i... znudziło mi się, bo nie było efektu. Ostatnio robię wypłaty ok. 16 i po kilku próbach udaję mi się, ale to raczej kwestia szczęścia niż godziny.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 02-08-2012 12:52

Ja w pewnym przedziale czasowym nie mogłem trafić w wypłatę ok. 10 dni, a od pewnego czasu bez problemu realizuję wypłaty co drugi dzień.