Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 01-08-2012 17:20

(01-08-2012 17:03)gra11 napisał(a):  I kolejny zarzut - sami pisali, że najlepiej kupować pozycje tuż przed restartem, lub tuż po - bo kolejny restart co najmniej po 90 dniach. I co? Robią restart po 60 dniach. I jak tu można zaplanować jakąkolwiek długoterminową strategię?

O ile pamiętam to po restarcie z maja wysyłali wiadomość, że mają nadzieję, że kolejny restart będzie po min. 90 dniach... a nie, że na pewno. Niby mała różnica, ale dużo zmienia Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - aka - 01-08-2012 17:21

To jest na pewno limit dla jednej osoby


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 01-08-2012 17:26

(01-08-2012 17:21)aka napisał(a):  Naucz się angielskiego

Jeżeli to było do mnie... to odszukałem tego maila i jest napisane:

Cytat:We'll do our best to ensure that there
won't be another Restart for the next
90 days

Wynika z tego, że się postarają, a nie, że gwarantują, że następny restart będzie przynajmniej po 90 dniach! Inaczej się tego nie da przetłumaczyć!

Edit: widzę, że edytowałeś swoją wypowiedź, więc przypuszczam, że to jednak nie było do mnie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 01-08-2012 17:50

(01-08-2012 17:21)aka napisał(a):  To jest na pewno limit dla jednej osoby

To przynajmniej to w miarę pozytywnie, choć jeszcze trzeba się "wstrzelić" w okienko. (Mnie to jeszcze nie dotyczy - wciąż jeszcze jestem na początku drogi, tylko mam coraz mniej nadziei na optymistyczny dla użytkowników rozwój serwisu)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 01-08-2012 17:54

Jeśli patrzy się na JBP w dłuższej perspektywnie, to jednak jakaś nadzieja się pojawia, co prawda według moich wyliczeń, jest to jakies 20% miesięcznie zysku, a nie 50% Big Grin
Oczywiście mam tu na myśli wyliczenia bez refów.

Z refami to juz inaczej sprawa wygląda.

Jak to się mówi JustBePatient Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - aka - 01-08-2012 18:23

adax84 to nie do ciebie było


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 02-08-2012 07:08

Hmm dostałem po jakichś 40h wypłatę na egopay (moja pierwsza zlecona, wiec chyba dosyc szybko).
JBP pobrało 8% wysyłając, potem egopay pobrał 2%, teraz pobierze też 2% za przelew na payza /olol


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 07:49

Prosta rada.

Moja ścieżka postępowania przy wypłacie wygląda tak:

JBP->Perfect Money -> EgoPay -> Payza

JBP zabiera 8%, Perfect Money z tego co się orientuję nic, następnie za pomocą liliontransfer przelewam na EgoPay i tutaj uwaga:

Przy prelewie PerfectMoney->EgoPay przy pomocy liliontransfer dostajesz 5%

Z EgoPay na Payza -2%

Wiec wszystko wygląda tak : -8% +5% -2% = -5% za cały przelew!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 08:16

Dzisiaj mija równo miesiąc od mojej ostatniej wypłaty. Od tej pory próbuje "wcelować w okienko".
Dla mnie ten program to zwykły scam co mówiłem jeszcze przed restartem i sam się sobie dziwie że w to wszedłem


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 02-08-2012 08:35

Ja próbowałem chyba 3 dni wyplacać ( tj raz rano, raz pod wieczór).
Trafiłem o 22:30
Więc nie mów, że przez miesiąc ciezko Ci o podobnej godziny zlecić ;s