Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kipeer - 08-04-2012 02:08

Czemu nikt nie napisał o Ryzyku utraty wkładu pieniężnego?To takie łatwe, gorszy system niż gyros z kotletem.

Chyba pojde na giełde :/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 08-04-2012 09:18

Trzeba bylo pytac, jasno na stronie pisze, ze odbywaja sie co kilka miesiecy restarty. Poza tym na nim w cale nie tracisz tylko trzeba wiedziec jak operowac na koncie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kipeer - 08-04-2012 09:29

(08-04-2012 09:18)Hacked napisał(a):  Trzeba bylo pytac, jasno na stronie pisze, ze odbywaja sie co kilka miesiecy restarty. Poza tym na nim w cale nie tracisz tylko trzeba wiedziec jak operowac na koncie.

Żartujesz chyba, przy stracie 300 z 1000 nie dość, że moje 700$ przynoszą tylko 14$ dziennie. I bez reinwestowania nie ma zysku. Tylko jak zainwestujesz kolejne pieniądze dwa razy wiecej mozesz byc stratny bo przy restarcie 2poziom (JSS) niby fajny ale też da sie odczuć restart.

Myśle, że każdy myśli racjonalnie i bierze pod uwage to, że system z dnia na dzien odwiedza coraz wiecej osób i prędzej czy później restart będzie co miesiąc dla innych użytkowników. Założą blokade, że masz ochrone przed restartem i tak większość ludzi wtopi.

Nie ma informacji o tym ile w danym dniu program ma wypłacić pieniędzy a ile posiada. Wtedy można by było kalkulować, oszacować prawdopodobny przyrost i zainwestować w to grubsze pieniądze.

SKoro w top10 jest jeden gościu który włożył 14000$ i juz zyskał z tego obrotu 300,000 z ilością refów [6] jest to niby warte. Ale ja i tak nie wierze tym %%%. Prędzej czy później serwis będzie wymagał i wymagał aż rąbnie newsa, że na gieldzie nie wyszło i wszystkim zresetuje.

Podczas resetu także jest wymiana na szynę, 3 tripy na 1 JSS.
3x10$ => 60$ z przyrostem 1,25% ... tak? Tylko, że czas sie resetuje i znow czekamy te 3 miesiące??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kipeer - 08-04-2012 09:39

Opisz kto kolwiek mi symulacje takiego restartu. Mam 10000$ wkładu, 33% moich zakładów w triplerze zostało usuniętych. Dzień 19 od wpłaty.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 08-04-2012 09:57

(07-04-2012 23:20)Hacked napisał(a):  Samemu sie rozliczasz.
Jak chcesz wiedziec jak to Ci podesle link do strony na PW gdzie o tym pisze.

Samemu się rozliczam co roku z giełdy, ale dostaje co roku pit 8c od inwestycji kapitałowych... A tu pytam czy otrzymam owy pit lub jakies potwierdzenie etc oraz czy podatek place w USA, Polsce czy nie czasami USA i Polsce. Bo jak się placi podatek w UE to juz w Polsce nie trzeba... a USA to inna sprawa.

Bede wdzieczny za podeslanie linka .


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 08-04-2012 12:09

(08-04-2012 09:39)kipeer napisał(a):  Opisz kto kolwiek mi symulacje takiego restartu. Mam 10000$ wkładu, 33% moich zakładów w triplerze zostało usuniętych. Dzień 19 od wpłaty.
Jest jakieś 20-25dni ochrony.
Załóżmy, że reinwestujesz przez te 25 dni czyli masz już ponad 1500 pozycji, restart konwertuje około 500 na matryce, czyli znów masz 1000 pozycji.

Zakładając, że przez kolejne dni nie reinwestujesz dnia 75 masz wypłacony wkład własny, a do tego masz 130-150 matryc z restartu oraz 250 z wygasłych pozycji - co zakładając, że 20$ inwestuje się w matrycę da zarobek ok. 15000$.

Jak będziesz reinwestował przez kolejne 25 dni to masz z powrotem 1500 pozycji. Dnia 50 zaczynasz wypłacać i dnia 75 masz ponad 7000 wypłacone. Pozycje wygasają czyli masz dnia 76 - 500 pozycji oraz ok. 350-400 matryc - wartych jak opisane wyżej ok 15000$. Poza tym mając 500 pozycji możesz dalej reinwestować i zarabiać mając już 70% wkładu odzyskanego.

Można też założyć, że część nowo powstałych matryc wypełni samoczynnie spoty w istniejących porestartowych matrycach - co da zarobek powiedzmy 1000-2000$ - czyli juz 80-90% wkładu zostaje odzyskana, a nadal są ogromne możliwości zarobku.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kipeer - 08-04-2012 15:16

(08-04-2012 12:09)canis987 napisał(a):  Można też założyć, że część nowo powstałych matryc wypełni samoczynnie spoty w istniejących porestartowych matrycach - co da zarobek powiedzmy 1000-2000$ - czyli juz 80-90% wkładu zostaje odzyskana, a nadal są ogromne możliwości zarobku.

http://myjustbeenpaid.pl/jss-tripler/w-ciagu-najblizszych-2-tygodni-zostanie-przeprowadzony-restart/


Ciekawy odnośnik, 2 tygodnie do restartu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 08-04-2012 18:45

Wg mnie to powinnismy sie cieszyc, ze nas poinformowali.
Nasze pozycje nadal zarabiaja, wiec dobry czas na reinwestycje.
Reinwestujac te 2 tygodnie jestes w stanie odrobic swoje straty, poniewaz restart zabierze max 40% pozycji, a moze to byc mniej.
Takze przez 2 tygodnie smialo mozemy to nadrobic i nic nie utracimy.
Poza tym ja zawsze informuje swoich refow o ryzyku i zaden z nich nie bedzie dotkniety restartem, jednemu sie fukslo, bo ledwo co sie zakwalifikowal do ominiecia restartu.
Masz najwidoczniej kiepskiego sponsora Smile Dobra strategia i heja.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 08-04-2012 22:02

Zmiana opłat przy wypłacie:

AlertPay - 8%
Liberty Reserve - 8%
Perfect Money - 8%
SolidTrust Pay - 4%


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ciamciaj - 09-04-2012 07:28

(08-04-2012 22:02)canis987 napisał(a):  Zmiana opłat przy wypłacie:
SolidTrust Pay - 4%

Skąd to wziąłeś? Tu masz opisy prowizji STP : http://solidtrustpay.com/account_types.php