Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 01-08-2012 07:12

Hahha oni sobie żartują naliczyli mi za niedziele ilością pozycji po restarcie.. żenada


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 01-08-2012 07:33

Poczytałem trochę archiwalnych informacji o drugim restarcie (o pierwszym już mi się nie chciało Smile), w którym jeszcze nie brałem udziału. Z tego co można przeczytać to był on bardzo podobny do tego jaki był wczorajszy. Wynika z tego, że to majowy restart był bardziej łagodny i to nie wczorajszy odbiega od standardu - on taki właśnie powinien być.

Oczywiście inna kwestia, że były informację (osobiście nie mogę jej znaleźć ani na stronie ani w otrzymanych wiadomościach, ale na innym forum wielokrotnie wypominano o niej), że JBP zabierze do 50% naszych pozycji, a zrobił inaczej. Czyli zagrał nie fair, pokazując (co jest tak naprawdę "oczywistą oczywistością"), że nie można brać na poważnie to o czym piszą admini - wszystkich programów.

Jestem bardzo ciekawy co się stanie w najbliższych tygodniach z JBP. Czy będą masowe wypłaty? czy będzie ciągle przybywać nowych użytkowników w podobnym tempie. Czy w ogóle program dotrwa do następnego restartu? Wiadomo, że przyjdzie taki dzień, że restart już nic nie da i JBP zwyczajnie się zwinie... ale ponieważ nikt nie wie kiedy to nastąpi to ja jeszcze posiedzę w tym programie - choć bawić się będę tylko zarobioną w nim kasą... a dał zarobić naprawdę ładnie Smile


(01-08-2012 07:12)Ruska34 napisał(a):  Hahha oni sobie żartują naliczyli mi za niedziele ilością pozycji po restarcie.. żenada

No to jest wyjątkowo brzydkie zagranie z ich strony.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 01-08-2012 07:42

ja dociupam do równej ilości pozycji i robie masowe paid Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 01-08-2012 07:52

Ludzie uciekajcie z programu bo odbył się restart który nie jest żadną nowością i występuje nie pierwszy raz.

Ja nie wiem jak z takimi nerwami możecie inwestować w coś takiego jak JBP Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 01-08-2012 07:53

Meloman. ja wypłaciłem kilkaset razy więcej zielonych niż wpłaciłem także nie mam już obaw, co będzie to będzie.. Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 01-08-2012 15:06

dopiero dziś mi naliczyli z 29 już z pozycji po restarcieSadzłodzieje!!!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 01-08-2012 15:23

Informacja z konferencji:

Cytat:the restart started on 07/28. This will reflected in JSS-triplers earnings for the 29th onwards
it was done this way to avoid downtime of the site for long period
Matrix from restart -->Placing matrices from the last restart are being added still, the process should be done in about 2 weeks
The matrix from this restart will be start to be added to JSS is about 2 weeks, and it will be a few months to be completed. (expected a speed up because of the new server soon

Czyli restart podobno miał być już rozpoczęty 28 lipca - dlatego naliczanie zaległych % jest z pozycji które nam zostały (to nie jest informacja oficjalna, ale podana przez moderatorów konferencji). Trochę to dla mnie dziwne wyjaśnienia, bo restart - zgodnie z tym co wcześniej sami napisali - miał się rozpocząć 30 lipca. Niżej cytat z maila.

Cytat:Expect the next Restart to happen on about 7/30/12:

Lubię JBP i zawsze chętnie go polecałem, ale takimi zagraniami sami strzelają sobie w nogę.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 01-08-2012 17:03

30 lipca nie wypłacili mi wcale za pozycje, 31 lipca zapłacili % od zabranych pozycji (ale nie równowartość z zabranych pozycji tylko jakby "rekompensatę"), za dziś nie mam kasy :/

A co do problemów z wypłatami, to nie dziwne, że są, skoro w systemie jest co najmniej milion ludzi (na niektórych forach piszą o 2 milionach) a oni mają na wszystkich procesorach limity po 500$ :/

I kolejny zarzut - sami pisali, że najlepiej kupować pozycje tuż przed restartem, lub tuż po - bo kolejny restart co najmniej po 90 dniach. I co? Robią restart po 60 dniach. I jak tu można zaplanować jakąkolwiek długoterminową strategię?

I jeszcze co do matryc - ja to bym chętnie nawet zapłaciła te niezbędne premki, tylko,że niestety do tej pory nie mam umiejscowionej żadnej matrycy i to jest chyba najbardziej wkurzające, ta opieszałość techniczna. Jak się nie ma środków (materialnych, zasobów ludzkich itp) - to się nie nie obiecuje gruszek na wierzbie ludziom, którzy angażują realne pieniądze :/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 01-08-2012 17:09

limit 500$??? troszeczkę chyba przesadzasz..myśl co piszesz człowieku..tyle potrafi jedna osoba wypłacić nie mówiąc o kilku tysiącach..

a co do wypłaty zaleglych % to mi również za 29 lipca naliczyli juz kasę po restarcie..za 30 i 31 nadal nie mam kasy na koncie...to naprawde nieuczicwe zagranie z ich strony i może świadczyć o tym ze mają duże problemy finansowe ( nawe oszczędzają na wypłacie za 1-2 dni ucinając procent z procentów..)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 01-08-2012 17:16

(01-08-2012 17:09)jackthekiller napisał(a):  limit 500$??? troszeczkę chyba przesadzasz..myśl co piszesz człowieku..tyle potrafi jedna osoba wypłacić nie mówiąc o kilku tysiącach..

To jest oficjalna informacja od ich supportu ze strony głównej - poczytaj sobie jak mi nie wierzysz:

Cytat: The difficulties previously experienced by the Funding and Withdrawal Departments have been resolved. We experienced an issue with STP funding (caused by receiving incomplete data from the STP server), which STP tech support has corrected. The current daily individual withdrawal limit for all 4 payment processors is $500. The OVERALL withdrawal limit for STP has been raised considerably.