Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - AresxXx - 31-07-2012 11:40

Coż, ja na dwóch pierwszych restartach z tamtego roku wyszedłem z jpb na dużym minusie. Mówiłem każdemu już wtedy, że taki twór długo nie pociągnie, ale wszyscy byli zaślepieni manią JPB.

Dodatkowo ten bullshit, że handlują na rynku reklam. Jeżeli faktycznie tak by było to Fredrick Mann założył by legalną firmę, czerpał zyski i żył w bogatszym kraju. Teraz ukrywa się gdzieś w Afryce, a jpb nawet nie jest firmą.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 31-07-2012 11:45

(31-07-2012 11:40)AresxXx napisał(a):  Coż, ja na dwóch pierwszych restartach z tamtego roku wyszedłem z jpb na dużym minusie. Mówiłem każdemu już wtedy, że taki twór długo nie pociągnie, ale wszyscy byli zaślepieni manią JPB.

Dodatkowo ten bullshit, że handlują na rynku reklam. Jeżeli faktycznie tak by było to Fredrick Mann założył by legalną firmę, czerpał zyski i żył w bogatszym kraju. Teraz ukrywa się gdzieś w Afryce, a jpb nawet nie jest firmą.

chodź kolejna nie liczna osoba patrząca realnie na "cudo" o nazwie jss
bo mnie tutaj "fani" jss jak by mogli to by ukrzyżowali za to co piszę co myślę na temat jss, tego co w nim się dzieje i faktu, że wycofałem swoje wszystkie środki własne wraz z zarobkiem
ale "fani" niech dalej wierzą swemu "guru" trzymają kasę a jak się obudzi jeden z drugim z ręką w nocniku i nie zobaczy kasy to wtedy będzie lament na forum i wyzywanie od złodziei

skąd masz info o obracaniu na rynku reklam jss ? ja do tej pory czyli przez prawie dwa lata nigdy nigdzie nie widziałem nawet wzmianki o tym gdzie Fredrick inwestuje i obraca nasze inwestowane pieniądze - o rynku reklam pierwsze słyszę ...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 31-07-2012 11:55

(31-07-2012 11:40)AresxXx napisał(a):  Coż, ja na dwóch pierwszych restartach z tamtego roku wyszedłem z jpb na dużym minusie. Mówiłem każdemu już wtedy, że taki twór długo nie pociągnie, ale wszyscy byli zaślepieni manią JPB.

No to jednak myliłeś się wtedy i to dość mocno - bo JBP wystartował w lutym zeszłego roku, pierwszy restart był 30 września 2011, drugi 7 stycznia 2012.
Uważasz, że to nie jest długo dla takiego programu (blisko 1,5 roku)? ...nie ma wiele programów z takim stażem. JBP dał zarobić i to baaaardzo dużo. Tylko trzeba wiedzieć jak w to się "bawić", czyli jak np. wypełniać prawidłowo (czyt. najlepiej) matryce porestartowe - jeżeli ktoś się dokształcał w tym temacie - a materiałów w necie jest dużo - to nie sposób było wyjść przynajmniej na zero, a zdecydowana większość osób zarabiała na matrycach.

Inna kwestia, to co się teraz stanie z JBP. Czy ten restart cokolwiek zmieni i kiedy będzie następny. Ja się nie podejmuję strzelać bo nie mam szklanej kuli.
Osobiście nie doinwestuję programu z zewnętrznych środków, ale wykorzystując % zdecydowanie jeszcze trochę się w nim pobawię.
Do wszystkiego trzeba podchodzić racjonalnie. Trąbienie przy pierwszym restarcie, że taki "twór" się długo nie utrzyma jest tak samo zgadywaniem jak gadanie teraz, że JBP będzie jeszcze długo żył.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 31-07-2012 12:57

Ja też powoli będę wycofywał środki z jbp, ale stopniowo , bo następny restart pożre juz nie 75 a pewnie z 90 % niektorym, wiec trzeba sie ratować


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - AresxXx - 31-07-2012 13:20

(31-07-2012 11:55)adax84 napisał(a):  
(31-07-2012 11:40)AresxXx napisał(a):  Coż, ja na dwóch pierwszych restartach z tamtego roku wyszedłem z jpb na dużym minusie. Mówiłem każdemu już wtedy, że taki twór długo nie pociągnie, ale wszyscy byli zaślepieni manią JPB.

No to jednak myliłeś się wtedy i to dość mocno - bo JBP wystartował w lutym zeszłego roku, pierwszy restart był 30 września 2011, drugi 7 stycznia 2012.
Uważasz, że to nie jest długo dla takiego programu (blisko 1,5 roku)? ...nie ma wiele programów z takim stażem. JBP dał zarobić i to baaaardzo dużo. Tylko trzeba wiedzieć jak w to się "bawić", czyli jak np. wypełniać prawidłowo (czyt. najlepiej) matryce porestartowe - jeżeli ktoś się dokształcał w tym temacie - a materiałów w necie jest dużo - to nie sposób było wyjść przynajmniej na zero, a zdecydowana większość osób zarabiała na matrycach.

Inna kwestia, to co się teraz stanie z JBP. Czy ten restart cokolwiek zmieni i kiedy będzie następny. Ja się nie podejmuję strzelać bo nie mam szklanej kuli.
Osobiście nie doinwestuję programu z zewnętrznych środków, ale wykorzystując % zdecydowanie jeszcze trochę się w nim pobawię.
Do wszystkiego trzeba podchodzić racjonalnie. Trąbienie przy pierwszym restarcie, że taki "twór" się długo nie utrzyma jest tak samo zgadywaniem jak gadanie teraz, że JBP będzie jeszcze długo żył.

Wiem doskonale kiedy program wystartował i kiedy był pierwszzy oraz drugi restart. Wszedłem w cały ten program na początku sierpnia ubiegłego roku, byłem zaledwie miesiąc i restart. Po restarcie odbudowywałem powoli przez długi czas moje pozycje w triplerze, aby potem obserwować jak moja odbudowana struktura jest koszona w kolejnym restarcie. Dlatego po zakończonym drugim restarcie stopniowo wycofywałem moje środki.

Czy 1,5 roku życia to długo? Nie wiem i oceniał nie będę, wiem tylko tyle, że zapowiedzi i obietnice życia programu miały wynieść przynajmniej kilka lat.

Restarty są robione w momentach gdy brakuje im gotówki. Co oni takiego robią w czasie restartu, że tej gotówki im przybywa? Kredyt biorą?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 31-07-2012 13:25

(31-07-2012 13:20)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2012 11:55)adax84 napisał(a):  
(31-07-2012 11:40)AresxXx napisał(a):  Coż, ja na dwóch pierwszych restartach z tamtego roku wyszedłem z jpb na dużym minusie. Mówiłem każdemu już wtedy, że taki twór długo nie pociągnie, ale wszyscy byli zaślepieni manią JPB.

No to jednak myliłeś się wtedy i to dość mocno - bo JBP wystartował w lutym zeszłego roku, pierwszy restart był 30 września 2011, drugi 7 stycznia 2012.
Uważasz, że to nie jest długo dla takiego programu (blisko 1,5 roku)? ...nie ma wiele programów z takim stażem. JBP dał zarobić i to baaaardzo dużo. Tylko trzeba wiedzieć jak w to się "bawić", czyli jak np. wypełniać prawidłowo (czyt. najlepiej) matryce porestartowe - jeżeli ktoś się dokształcał w tym temacie - a materiałów w necie jest dużo - to nie sposób było wyjść przynajmniej na zero, a zdecydowana większość osób zarabiała na matrycach.

Inna kwestia, to co się teraz stanie z JBP. Czy ten restart cokolwiek zmieni i kiedy będzie następny. Ja się nie podejmuję strzelać bo nie mam szklanej kuli.
Osobiście nie doinwestuję programu z zewnętrznych środków, ale wykorzystując % zdecydowanie jeszcze trochę się w nim pobawię.
Do wszystkiego trzeba podchodzić racjonalnie. Trąbienie przy pierwszym restarcie, że taki "twór" się długo nie utrzyma jest tak samo zgadywaniem jak gadanie teraz, że JBP będzie jeszcze długo żył.

Wiem doskonale kiedy program wystartował i kiedy był pierwszzy oraz drugi restart. Wszedłem w cały ten program na początku sierpnia ubiegłego roku, byłem zaledwie miesiąc i restart. Po restarcie odbudowywałem powoli przez długi czas moje pozycje w triplerze, aby potem obserwować jak moja odbudowana struktura jest koszona w kolejnym restarcie. Dlatego po zakończonym drugim restarcie stopniowo wycofywałem moje środki.

Czy 1,5 roku życia to długo? Nie wiem i oceniał nie będę, wiem tylko tyle, że zapowiedzi i obietnice życia programu miały wynieść przynajmniej kilka lat.

Restarty są robione w momentach gdy brakuje im gotówki. Co oni takiego robią w czasie restartu, że tej gotówki im przybywa? Kredyt biorą?


Obcinają nam zyski tym samym zmniejszając swoje zobowiązania finansowe? Do tego ludzie dokupują nowe pozycje aby chociaż wyrównać stan pozycji na ten sprzed restartu, ludzie dokupuję placementy w matrycach, itd.

Tak czy siak po obcięciu kilkuset pozycji przez restart, dla mnie już czas powoli schodzić ze sceny tego programu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - AresxXx - 31-07-2012 13:29

(31-07-2012 11:45)tomazzi napisał(a):  chodź kolejna nie liczna osoba patrząca realnie na "cudo" o nazwie jss
bo mnie tutaj "fani" jss jak by mogli to by ukrzyżowali za to co piszę co myślę na temat jss, tego co w nim się dzieje i faktu, że wycofałem swoje wszystkie środki własne wraz z zarobkiem
ale "fani" niech dalej wierzą swemu "guru" trzymają kasę a jak się obudzi jeden z drugim z ręką w nocniku i nie zobaczy kasy to wtedy będzie lament na forum i wyzywanie od złodziei

skąd masz info o obracaniu na rynku reklam jss ? ja do tej pory czyli przez prawie dwa lata nigdy nigdzie nie widziałem nawet wzmianki o tym gdzie Fredrick inwestuje i obraca nasze inwestowane pieniądze - o rynku reklam pierwsze słyszę ...


Tutaj masz rację, jss opiera się głównie na nowym użytkownikach dołączających do programu. Boom programu już minął i teraz będą tylko częstsze restarty.

Info takie otrzymałem od różnych osób, które reklamowały i zachęcały do dołączenia do jpb. Twierdziły, że jpb jako legalnie działająca firma inwestuje środki swoich inwestorów na rynku reklam internetowych. Choć sam osobiście tych reklam nie widziałem i żadnej niezależnej informacji w sieci też nie znalazłem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 31-07-2012 13:30

(31-07-2012 13:20)AresxXx napisał(a):  Czy 1,5 roku życia to długo? Nie wiem i oceniał nie będę, wiem tylko tyle, że zapowiedzi i obietnice życia programu miały wynieść przynajmniej kilka lat.

A Ty w to uwierzyłeś? żartujesz teraz?!? Nie widziałem programu który by nie obiecywał, że da dużo zarobić i że będzie dłuuuuugo się utrzymywać, ale nawet do głowy mi nigdy nie przyszło wierzyć, że jakiś program będzie na lata.


(31-07-2012 13:20)AresxXx napisał(a):  Co oni takiego robią w czasie restartu, że tej gotówki im przybywa? Kredyt biorą?

Czyli nie czytałeś o restarcie skoro nie wiesz jak to działa. Tu nie chodzi o "przybywanie" kasy, ale głównie o odłożenie w czasie należności i zmniejszenie bieżących zobowiązań (plus zarobek z P&P, i kasa od osób zachęconych karencją).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - AresxXx - 31-07-2012 13:31

(31-07-2012 13:25)teel napisał(a):  Obcinają nam zyski tym samym zmniejszając swoje zobowiązania finansowe? Do tego ludzie dokupują nowe pozycje aby chociaż wyrównać stan pozycji na ten sprzed restartu, ludzie dokupuję placementy w matrycach, itd.

Tak czy siak po obcięciu kilkuset pozycji przez restart, dla mnie już czas powoli schodzić ze sceny tego programu.

No to wiesz o czym mówię. Po zakończonym restarcie bez inwestycji środków zewnętrznych nie da się w krótkim terminie nadrobić strat.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 31-07-2012 13:33

(31-07-2012 13:29)AresxXx napisał(a):  
(31-07-2012 11:45)tomazzi napisał(a):  chodź kolejna nie liczna osoba patrząca realnie na "cudo" o nazwie jss
bo mnie tutaj "fani" jss jak by mogli to by ukrzyżowali za to co piszę co myślę na temat jss, tego co w nim się dzieje i faktu, że wycofałem swoje wszystkie środki własne wraz z zarobkiem
ale "fani" niech dalej wierzą swemu "guru" trzymają kasę a jak się obudzi jeden z drugim z ręką w nocniku i nie zobaczy kasy to wtedy będzie lament na forum i wyzywanie od złodziei

skąd masz info o obracaniu na rynku reklam jss ? ja do tej pory czyli przez prawie dwa lata nigdy nigdzie nie widziałem nawet wzmianki o tym gdzie Fredrick inwestuje i obraca nasze inwestowane pieniądze - o rynku reklam pierwsze słyszę ...


Tutaj masz rację, jss opiera się głównie na nowym użytkownikach dołączających do programu. Boom programu już minął i teraz będą tylko częstsze restarty.

Info takie otrzymałem od różnych osób, które reklamowały i zachęcały do dołączenia do jpb. Twierdziły, że jpb jako legalnie działająca firma inwestuje środki swoich inwestorów na rynku reklam internetowych. Choć sam osobiście tych reklam nie widziałem i żadnej niezależnej informacji w sieci też nie znalazłem.

to bajeczki reklamujących w celu pozyskania poleconych i oczywiście profitów z ich inwestycji
nigdy nigdzie ze strony właściciela nie padła konkretna deklaracja gdzie inwestuje środki wpłacane przez inwestorów, także to gdzie idą środki i gdzie są inwestowane są owiane słodką tajemnicą ze strony jss