Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 31-07-2012 08:30

(31-07-2012 08:28)teel napisał(a):  
(31-07-2012 08:25)adax84 napisał(a):  
(31-07-2012 08:15)Meloman napisał(a):  Cieeekawe ciekawe az mi sie wierzyc nie chce ze tyle ci pozycji ucięło.

Z tego co można na różnych forach przeczytać, ucina bardzo dużo.

Ja się szczególnie nie przejmuję restartem. Nawet jak zabierze mi 75% - w momencie ogłoszenia restartu dokupiłem właśnie taką ilość tokenów pierwszego dnia objętego karencją - mój dzienny zysk będzie na podobnym poziomie Smile

Pomyliłeś tematy, w JBP nie ma tokenów.

adax84 jest doświadczonym inwestorem, wątpię by pomylił tematy
po prostu w jego przypadku przejęzyczenie słowne - miał na myśli pozycje a napisał tokeny


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 31-07-2012 08:31

(31-07-2012 08:28)teel napisał(a):  Pomyliłeś tematy, w JBP nie ma tokenów.

Nie tematy, tylko słowa... zresztą token, pozycja - inne słowo na określenie pojedynczego "produktu" w który zainwestowaliśmy Smile

...ale, żeby nie było żadnych wątpliwości to oczywiście chodziło o pozycję.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 31-07-2012 08:32

No to ładnie panowie zabrało... :/
Zobaczymy co dalej , trzeba odbudowywać zaplecze.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - comanche - 31-07-2012 09:23

zabralo mi przeszlo 50% pozycji, oddalo 20$ w gotowce... zamykam poizycje i koncze zjbp bo nie ledwo odbudujes zco miales z 3miechy i restart next;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 31-07-2012 10:02

Mnie na szczęście restart nie objął bo konto mam od niedawna. Ale z tego co piszecie wynika że już chyba nie opłaca się reinwestować na bieżąco w JBP tylko kupować większą liczbę pozycji w okresie ochronnym przed restartem. Zwłaszcza że następny restart będzie pewnie za 2-3 miesiące....


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 31-07-2012 10:07

...no i restart dotarł do mnie. Zabrał mi ok. 50% pozycji, ale praktycznie same najstarsze, które zamknęłyby się w ciągu góra 2 tygodni. Nie jest tragicznie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 31-07-2012 10:16

(31-07-2012 10:02)paolo10 napisał(a):  Mnie na szczęście restart nie objął bo konto mam od niedawna. Ale z tego co piszecie wynika że już chyba nie opłaca się reinwestować na bieżąco w JBP tylko kupować większą liczbę pozycji w okresie ochronnym przed restartem. Zwłaszcza że następny restart będzie pewnie za 2-3 miesiące....

tego właśnie nie wiesz kiedy będzie restart a trzymać pieniądze na kontach by leżały i nie zarabiały na siebie to utopia by wskoczyć z inwestycją na czas ochronny a potem by je wypłacić polować na możliwość wypłaty, co jest coraz trudniejszą sztuką bo coraz więcej osób z większymi kwotami do wypłaty jak dzienny limit


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 31-07-2012 11:02

Właśnie to co napisałem byłoby świetną strategią gdy faktycznie restarty były regularnie co 2-3 miesiące. Problem w tym że jeden h...j wie jak teraz będzie funkcjonował JBP. Sam się zastanawiam jak teraz podejść do programu żeby faktycznie coś konkretnego zyskać...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 31-07-2012 11:06

(31-07-2012 11:02)paolo10 napisał(a):  Właśnie to co napisałem byłoby świetną strategią gdy faktycznie restarty były regularnie co 2-3 miesiące. Problem w tym że jeden h...j wie jak teraz będzie funkcjonował JBP. Sam się zastanawiam jak teraz podejść do programu żeby faktycznie coś konkretnego zyskać...

gdybać sobie można niestety wiele nie zwojujesz nie wiedząc kiedy dokładnie będzie kolejny restart bo może być za miesiąc a może być za pół roku a może być za 2 miesiące
na gdybaniu strategi nie zbudujesz - jak by było konkretne info restart 30/31 regularnie co 2 miesiące wtedy można coś działać a tak to powoli przebywanie tutaj mija się z celem


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 31-07-2012 11:08

fajnie że mi podliczyli kase za niedziele i za wczoraj ^^