Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 29-07-2012 12:21

(29-07-2012 12:14)Verb22 napisał(a):  panowie

czy ktoś oprocz tomazziego powie mi ile moge realnie stracić. Bojak strace wiecej niz wplacilem to nie biznes tylko scam.

statystyki są proste
masz 72 pozycje
restart może objąć ci 50% pozycji więc musisz być przygotowany na utratę 36 pozycji które zamienią się w matryce
tych pozycji może być coś mniej ale maxymalnie stracisz 32 pozycje które zamienią się w matryce - to ile stracisz pozycji dokładnie to nikt ci nie powie
zobaczysz dopiero ile jak odbędzie się restart


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 29-07-2012 12:25

Tak jak tomazzi mówi, i bodajże pozycje zakupione po 16. lipca też nie są brane pod uwagę.
Dodatkowo w momencie restartu dostaniesz rekompensatę w $, której wysokość zależy od zabranych pozycji.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 29-07-2012 12:41

A o co chodzi z tymi matrycami? Czemu tak długo się wypełniają D:


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 29-07-2012 12:42

Matryce to jest temat rzeka, i ich raczej nie trzeba liczyć jako zarobek.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ksomix - 29-07-2012 12:45

(29-07-2012 12:41)Verb22 napisał(a):  A o co chodzi z tymi matrycami? Czemu tak długo się wypełniają D:

Opisanie tego zajelo by sporo czasu, ale podsylam linka, na ktorym jest wszystko ladnie opsiane. ;]
Matryce


@up
Chyba, ze trafi Ci sie zlota lub srebrna matryca. ;D Wtedy stosunkowo szybko (w porownaniu do innych matryc) sie zapelnia.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 29-07-2012 22:11

(29-07-2012 10:36)tomazzi napisał(a):  verb stracisz do 36 pozycji które pójdą w matryce

Nie stracisz 36 pozycji, lecz ok. 28 pozycji, więc zostanie Ci ich jeszcze 44 (biorąc pod uwagę że pozycje zakupione po 16 lipca nie są brane pod uwagę, to zdążyłeś kupić jeszcze 6 pozycji kwalifikowanych do restartu, więc ich liczba to 56). Z tych pozycji zostaną przydzielone Ci matryce, biorąc pod uwagę fakt że one dużo nie zarobiły jeszcze to pewnie dostaniesz ich trochę więcej Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 30-07-2012 07:11

o której restart?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-07-2012 07:19

(30-07-2012 07:11)Verb22 napisał(a):  o której restart?

Konkretnej godziny rozpoczęcia nie sposób podać... najlepiej założyć, że restart trwa cały dzień Smile Pewnie jak przy ostatnim restarcie, strona nie będzie działać przez dość długi czas.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - casern1 - 30-07-2012 08:37

po tym całym restarcie na jakis czas bedzie spokoj? ile juz bylo tych restartow od kiedy program istnieje ???


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-07-2012 09:12

(30-07-2012 08:37)casern1 napisał(a):  po tym całym restarcie na jakis czas bedzie spokoj? ile juz bylo tych restartow od kiedy program istnieje ???

Strona wystartowała w lutym 2011. To będzie 4 restart. Ciężko ocenić na jak długo będzie teraz spokój. Czas między kolejnymi restartami jest coraz krótszy. Ostatni był 25 maja (poprzednie - 30 września 2011, 7 stycznia 2012).

...a tak w ogóle to znalezienie odpowiedzi na te pytania jest proste i szybkie. Wystarczy czasem skorzystać z google a nie z lenistwa zadawać pytania Smile