Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 29-07-2012 06:09

Panowie

10 lipca kupiłem 50 pozycji, mam juz okolo 72. Ile restart mi zabierze pozycji?Nie wyobrażam sobie żebym był plecy i 50 %, to byłby bezsens. Czy restart potraktuje mnie łagodnie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ksomix - 29-07-2012 08:39

Jezeli zalozyles konto po 30 czerwca to jestes bezpieczny tzn. restart Cie nie obejmie, jesli nie to zabierze Ci do 50% pozycji. ;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 29-07-2012 10:31

ksomix


zarejstrowalem sie w kwietniu, a kupilem pozycje 10 lipca, ku..a


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 29-07-2012 10:36

verb stracisz do 36 pozycji które pójdą w matryce
coś popracują dla ciebie jako matryce ale stratny jesteś na czasie w którym by ci pracowały jako pozycje
dlatego, że nigdy nie wiesz kiedy wskoczy restart i x pozycji możesz stracić ja to powtarzam i powtarzał będę - jss staje się coraz mniej konkretnym miejscem do inwestowania swoich środków
obracam tylko tym co mam z poleconych, swoje środki wycofałem całkowicie z zarobkiem z nich z tego programu ( mi restart obejmie do 290 pozycji ale wszystko na luzaka, pozycje kupowane nie z moich pieniędzy a z obrotu z % od zakupów pozycji przez poleconych )


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ksomix - 29-07-2012 10:49

@tomazzi
To ladnie widze. ;D

A tak w ogole to wedlug mnie JBP nie bylo przygotowane na taka ilosc uzytkownikow, wydaje mi sie, ze to przez to caly system sie wali...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 29-07-2012 11:00

(29-07-2012 10:49)ksomix napisał(a):  @tomazzi
To ladnie widze. ;D

A tak w ogole to wedlug mnie JBP nie bylo przygotowane na taka ilosc uzytkownikow, wydaje mi sie, ze to przez to caly system sie wali...

nie było a skoro nie było to będą coraz częstsze restarty aż dojdzie do chwili, że by utrzymać jakąkolwiek płynność to restarty by musieli robić raz w tygodniu
a jeśli sami tracą kontrolę nad swoim pomysłem i wskakuje coraz częściej restart to dla mnie osobiście program staje się miejscem skąd należy wycofać swoje środki co ja uczyniłem
do tego fakt "polowań" na wypłaty też świadczy o fakcie, że mniej mają na kontach środków do wypłacenia jak osób chętnych dokonać wypłaty - to też nie świadczy o niczym dobrym


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 29-07-2012 11:10

Ale przecież celowanie w wypłatę było od zawsze...

Gdzie się system wali ? Żebyście widzieli jakie były problemy pół roku temu, jeszcze wcześniej też były. Raz było tak że wyłączyli stronę na 2 tygodnie bo był restart i ludzie nie panikowali tak jak wy. Jakby teraz tak zrobili to ja nie wiem, chyba byście pojechali do nich i ich zabili za takie problemy :o

W końcu nie dziwie się ze się gorączkujecie, tu chodzi o poważną kasę Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 29-07-2012 11:14

(29-07-2012 11:10)Meloman napisał(a):  Ale przecież celowanie w wypłatę było od zawsze...

Gdzie się system wali ? Żebyście widzieli jakie były problemy pół roku temu, jeszcze wcześniej też były. Raz było tak że wyłączyli stronę na 2 tygodnie bo był restart i ludzie nie panikowali tak jak wy. Jakby teraz tak zrobili to ja nie wiem, chyba byście pojechali do nich i ich zabili za takie problemy :o

W końcu nie dziwie się ze się gorączkujecie, tu chodzi o poważną kasę Smile

było od zawsze to prawda ale wraz z przybywającą liczbą osób celowanie jest coraz trudniejsze - więcej osób z większymi kwotami chętnych jest do wypłat jak suma środków przewidzianych na wypłaty w dany dzień


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 29-07-2012 12:07

Po co prowadzić taką politykę pro/any justbeepaid'owską?
Każdy sam zdecyduje czy chce zainwestować, czy nie chce, każdy wie co zyskuje oraz jakie problemy napotka wchodząc do JBP. Mimo że JBP kiedyś było może bardziej sprawne (biorąc pod uwagę, że miało 700 tys użytkowników) i tak wszedłbym w nie jeszcze raz, nie wycofując środków, a inne osoby wycofały środki i są z siebie dumne- to decyzja każdego z nas, ja środków nie mam zamiaru wycofać ale nie próbuję tej decyzji narzucić innym, bo każdy ma wolną wolę i sam podejmie decyzję czy warto, czy nie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 29-07-2012 12:14

panowie

czy ktoś oprocz tomazziego powie mi ile moge realnie stracić. Bojak strace wiecej niz wplacilem to nie biznes tylko scam.