Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 26-07-2012 09:38

Dobra tam niech se trwaSmile nie spieszy się aż tak.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 26-07-2012 13:27

Miał ktoś problem z wyświetlaniem stron w Traffic Exchange? A raczej z ich naliczaniem?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 26-07-2012 15:44

Mi zaliczyło wszystkie 25 bez problemu (z wyłączonym Adblockiem)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 26-07-2012 15:46

Wpadłem właśnie na to zaraz po napisaniu posta, wyłączyłem adblocka i wszystko było już bez problemu.


@EDIT:
Właśnie doszła mi gotówka na Egopay, cały proces JBP>Egopay trwał jakieś 22 godziny, więc nie jest tragicznie. (godz 23:06)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 27-07-2012 11:20

Ciekawi mnie kiedy Traffic Exchange będzie w pełni działał i nie będzie się go dało ominąć, bo jak na razie można zlecać wypłatę bez klikania w te reklamy..

Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 27-07-2012 14:31

a skąd wiesz że bez kliknięcia w reklamy wyplacą Tobie kasę??

może da się zlecić a kasa nie dojdzie i wróci Tobie na konto z informacją że nie wyklikałeś 25 reklam...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 27-07-2012 14:46

jack..... pomyśl ^^


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 27-07-2012 14:54

(27-07-2012 14:31)jackthekiller napisał(a):  a skąd wiesz że bez kliknięcia w reklamy wyplacą Tobie kasę??

może da się zlecić a kasa nie dojdzie i wróci Tobie na konto z informacją że nie wyklikałeś 25 reklam...

da się bez problemu, kasa wychodzi i pojawia się na moim koncie, ale...
gdzieś wyczytałem - nie wiem czy tak jest faktycznie - że nowi użytkownicy muszą już korzystać z TE, żeby wypłacić.

EDIT:

JBP wysyłał dzisiaj wiadomości, w których informuje, że restart ma się odbyć 30 lipca:

Cytat:Expect the next Restart to happen on
about 7/30/12:



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 27-07-2012 21:54

Cholera ale szybko, nic nie przeciągają tego restartu..

Myślałem, że wiecej pozycji zdąże nakupować przed restarcikiem..


@jackthekiller

Może stąd wiem ze wypłacam, zdziwiony co ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 28-07-2012 09:14

no niestety coraz więcej ludzi wypłacających to muszą czerpać środki. Myślę że zrobią kiedyś restart taki 80% dla najlepszych i przez jakieś 6 miechów byłby spokój. Ostatni restart był odwlekany itp bo moim zdaniem mało potrzebny. (Taki lekki)