Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 22-07-2012 15:01

Oj to bardzo duzo prowizji. Miec 10$ z 100$ a ich nie miec to jest roznica.

Ale co za problem przestac uzywac Payzy --->> Egopay ? Zawsze mozna poslugiwac sie teraz LibertyReserve, STP, PM co teraz najbardziej bedzie wlasnie oplacalne.

Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-07-2012 15:54

podejrzewam, że pozostałe procesory też zdrożeją żeby nie było tak lekko i łatwo..Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 22-07-2012 20:14

Info dla osób, które chcą korzystać z EgoPay - można już robić wypłaty (jest to informacja z innego forum, na którym jest już wiele postów dotyczących udanej wypłaty). Trzeba niestety próbować wiele razy - szukać "okienka" - bo oczywiście jest problem z limitem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mireck - 22-07-2012 21:54

Kiedy restert JBP?? Są jakieś info??

A co do Payzy - myśle że LR będzie teraz szybsze i bardziej opłacalneWink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 23-07-2012 08:30

Nikt nie wie kiedy dokladnie bedzie restart. Zostal ogloszony prawie tydzien temu ze za 2 tygodni lub wiecej odbedzie sie restart, wiemy tylko tyle.

Wkoncu dodawanie pozycji juz jest instant Smile Nic teraz nie pozostaje jak pelna reinwestycja zeby po restarcie nie zostac z polowa pozycji...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 23-07-2012 16:48

Ja właśnie zleciłem 278$ na tego egopaya.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - aka - 23-07-2012 18:57

Jak długo idzie wypłata na egopaya?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 23-07-2012 19:03

(23-07-2012 18:57)aka napisał(a):  Jak długo idzie wypłata na egopaya?

jak każda wyplata w jss do 72 h


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - aka - 23-07-2012 19:11

Mam jeszcze jedno pytanie ile maksymalnie pozycji może zabrać restart


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Roben - 23-07-2012 19:34

(23-07-2012 19:11)aka napisał(a):  Mam jeszcze jedno pytanie ile maksymalnie pozycji może zabrać restart
Max 50 %