Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 21-07-2012 20:39

Limity w programie byly od poczatku, nie rozumiem czemu ktorys z uzytkownikow powiedzial ze skoro sa limity to program staje sie SCAMEM..

Wedlug mnie program juz sie troche odmula, szybciej mi dodaje pozycje, szybciej nalicza - jest coraz lepiej Smile

Tak w ogole, jesli ktos sie nadal zastanawia czy inwestowac, to wlasnie teraz jest najlepszy czas na inwestycje wiec smialo. Restart tak w ogole zapewne bedzie pozniej o 2 tygodnie albo wiecej Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Makowa - 21-07-2012 21:03

(21-07-2012 20:39)Meloman napisał(a):  Limity w programie byly od poczatku, nie rozumiem czemu ktorys z uzytkownikow powiedzial ze skoro sa limity to program staje sie SCAMEM..

Wedlug mnie program juz sie troche odmula, szybciej mi dodaje pozycje, szybciej nalicza - jest coraz lepiej Smile

Tak w ogole, jesli ktos sie nadal zastanawia czy inwestowac, to wlasnie teraz jest najlepszy czas na inwestycje wiec smialo. Restart tak w ogole zapewne bedzie pozniej o 2 tygodnie albo wiecej Smile

Popieram Melomana Smile teraz jest najlepszy czas na reinwestycję, ja sama robię to maksymalnie do czasu restartu Smile oby się przedłużył o 2 tygodnie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 21-07-2012 21:08

co do limitów - wiadomo, że są od zawsze, ale jednak co innego oznacza limit na 100k userów, co innego na 500k, a co innego na 2mln. JBP o ile wiem nigdy nie ujawniło jakie są te limity i kiedy i o ile były zwiększane.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 22-07-2012 08:27

(21-07-2012 10:47)canis987 napisał(a):  Przecież tomazzi napisał, że EgoPay będzie dostępny do wypłat w przeciągu kilku dni (jak przeleją środki z Payza), więc póki co pewnie możecie polować dowoli, a i tak wypłaty nie zlecicie Wink.

Ja myślę że powodem limitów nie jest Egopay tylko jednak plamy na słońcu

(21-07-2012 20:39)Meloman napisał(a):  Limity w programie byly od poczatku, nie rozumiem czemu ktorys z uzytkownikow powiedzial ze skoro sa limity to program staje sie SCAMEM..

Przecież ja nic takiego nie napisałem. Napisałem że obecnie są poważne problemy z wypłaceniem pieniędzy, restarty coraz częściej.
Jasne że wolałbym żeby się trochę polepszyło bo właśnie myślałem żeby jeszcze zainwestować no ale nie w sytuacji kiedy własnych pieniędzy nie mogę wypłacić.

(21-07-2012 20:39)Meloman napisał(a):  Wedlug mnie program juz sie troche odmula, szybciej mi dodaje pozycje, szybciej nalicza - jest coraz lepiej Smile

Jeśli to są Twoje kryteria to wpłać do FX7pro. Nie zamula, nalicza bez problemow.

(21-07-2012 20:39)Meloman napisał(a):  Tak w ogole, jesli ktos sie nadal zastanawia czy inwestowac, to wlasnie teraz jest najlepszy czas na inwestycje wiec smialo.

Dziwne bo wg innych (w tym tworcow jbp) najlepszy czas to tuz po restarcie :]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 22-07-2012 09:23

(22-07-2012 08:27)Morlok napisał(a):  
(21-07-2012 10:47)canis987 napisał(a):  Przecież tomazzi napisał, że EgoPay będzie dostępny do wypłat w przeciągu kilku dni (jak przeleją środki z Payza), więc póki co pewnie możecie polować dowoli, a i tak wypłaty nie zlecicie Wink.

Ja myślę że powodem limitów nie jest Egopay tylko jednak plamy na słońcu
Nie pisałem o limitach, tylko zwracałem uwagę na to, że póki co EgoPay nie działał/działa, a zatem próba wypłaty na ten procesor jest póki co bezsensowna Wink

(22-07-2012 08:27)Morlok napisał(a):  
(21-07-2012 20:39)Meloman napisał(a):  Tak w ogole, jesli ktos sie nadal zastanawia czy inwestowac, to wlasnie teraz jest najlepszy czas na inwestycje wiec smialo.
Dziwne bo wg innych (w tym tworcow jbp) najlepszy czas to tuz po restarcie :]
Ależ to się nie wyklucza, bo jak wiadomo (co zresztą było napisane w ostatnim mailu od jbp), pozycje kupione teraz są traktowane jak pozycje kupione tuż po restarcie, a zatem najbliższy restart ich nie obejmie. Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-07-2012 11:10

trzeba poczekać na dostosowanie się JBP do Egopay i wszystko będzie tak jak w przypadku payzy

pozostaje pytanie jaka bedzie prowizja z egopay na payza bo z JBP na egopay widze ze dali 8% czyli tak jak było z payzą więc jesli dorzuca jeszcze z 3-4% z egopay na payze to juz bedą ładnie zdzierać z nas..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 22-07-2012 12:38

(22-07-2012 11:10)jackthekiller napisał(a):  trzeba poczekać na dostosowanie się JBP do Egopay i wszystko będzie tak jak w przypadku payzy

pozostaje pytanie jaka bedzie prowizja z egopay na payza bo z JBP na egopay widze ze dali 8% czyli tak jak było z payzą więc jesli dorzuca jeszcze z 3-4% z egopay na payze to juz bedą ładnie zdzierać z nas..

każdy patrzy żeby zarobić
a gdybać jaka będzie prowizja nie ma co bo i tak nic z nią nie zrobimy, ani nie usuniemy całkowicie ani nie zmniejszymy


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-07-2012 13:16

co racja to racja

zawsze jednak można zmienić serwis i przenieśc się na inne inwestycje..Smile

bodajże 2% z egopay na payze - tak mi pokazuje na koncie egopay jak zlecam przelew na payze..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 22-07-2012 13:25

(22-07-2012 13:16)jackthekiller napisał(a):  co racja to racja

zawsze jednak można zmienić serwis i przenieśc się na inne inwestycje..Smile

bodajże 2% z egopay na payze - tak mi pokazuje na koncie egopay jak zlecam przelew na payze..

na razie o ile się nie mylę trwa ta promocja 50% taniej
więc po promocji może być 4% lub więcej
czas pokaże co wymyślą


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-07-2012 14:41

do pażdziernika ma być 50% taniej czyli faktycznie potem łacznie bedą nam zabierać 12% z zarobku..a to już sporo ( nie liczę tutaj jeszcze prowizji od przelewu na konto bankowe z payzy..Smile) )