Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 21-07-2012 08:17

ja własnie dodałem egopay i są wszystkie dostępne .
a potwierdziłeś dodanie linkiem! na email


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 21-07-2012 08:19

(21-07-2012 08:11)adax84 napisał(a):  
(21-07-2012 08:04)investor2012 napisał(a):  a dodałeś konto EgoPay do JJS??

Dodałem Smile
...przed chwilą chciałem zrobić ponownie próbę wypłaty i teraz nie mam żadnego procesora do wyboru. "Lubię" te ich prace nad stroną Smile

przyszedł właśnie e-mail od nich, że EgoPay będzie dostępny do wpłat i wypłat w przeciągu kilku dni
pewnie sami chcą przetransferować środki z payza na Egopay i przygotować wszystko
ciekaw jestem tylko czy na Egopay będzie też takie polowanie by się wstrzelić, ze zleceniem wypłaty


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 21-07-2012 08:21

(21-07-2012 08:17)investor2012 napisał(a):  a potwierdziłeś dodanie linkiem! na email

tak, potwierdziłem... zresztą wyparowały mi w tej chwili wszystkie procesory (jeszcze z godzinę temu brakowało tylko EgoPey, PM). W ustawieniach podane są odpowiednie identyfikatory. Skoro u was normalnie wyświetla to pewnie u mnie wszystko niedługo wróci do normy Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 21-07-2012 08:23

u mnie w tej chwili wszystkie są dostępne
chciałem testowo wypłacić na egopay ale limit wyczerpanySadSadSadSadSad


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 21-07-2012 09:13

...i wszystko już ok - procesory są widoczne Smile

(21-07-2012 08:23)investor2012 napisał(a):  chciałem testowo wypłacić na egopay ale limit wyczerpanySadSadSadSadSad

To samo i u mnie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 21-07-2012 09:17

Czyli trzeba będzie strzelać w dobry czas. Wczoraj odziwo zrobiłem wypłatę na Payzę, po dosłownie dwóch minutach od tego limit był już wyczerpany.

@EDIT: Właśnie spojrzałem, i zwrócili mi pieniądze z wypłaty, a wypłata została anulowana, więc zabawę czas zacząć na nowo..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 21-07-2012 09:39

Innymi słowy JBP powoli staje się scamem. Ja od tygodnia próbuje cokolwiek wypłacić. Każdy inny hyip miałby status co najmniej PROBLEM


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 21-07-2012 09:49

(21-07-2012 09:39)Morlok napisał(a):  Innymi słowy JBP powoli staje się scamem. Ja od tygodnia próbuje cokolwiek wypłacić. Każdy inny hyip miałby status co najmniej PROBLEM

Bez przesady - problem wynika z ograniczeń o których przecież wiemy i na które się zgadzamy będąc w JBP. Każdy chciałby, żeby limity były większe, ale jest jak jest. Jak wypłatę się już zleci to dochodzi bez najmniejszego problemu (nie licząc tego przypadku o którym napisał teel - ale to pewnie nie wina JPB tylko niedobrego Payza i jego zmiany regulaminu Smile)

Prędzej można się martwić szybkim restartem, niż limitami przy wypłatach (chociaż oba te czynniki są zabezpieczeniem, żeby program właśnie nie stał się scamem).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 21-07-2012 10:35

(21-07-2012 09:39)Morlok napisał(a):  Innymi słowy JBP powoli staje się scamem. Ja od tygodnia próbuje cokolwiek wypłacić. Każdy inny hyip miałby status co najmniej PROBLEM

Limity wypłat były od dawna, o ile nie od początku, więc nie wiem skąd stwierdzenie że akurat teraz staje się scamem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 21-07-2012 10:47

Przecież tomazzi napisał, że EgoPay będzie dostępny do wypłat w przeciągu kilku dni (jak przeleją środki z Payza), więc póki co pewnie możecie polować dowoli, a i tak wypłaty nie zlecicie Wink.