Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 20-07-2012 22:08

hmm, przy robieniu wypłaty zniknęła Payza - ciekawe czy tylko chwilowo czy na stałe (czy jednak zostanie zastąpiona EgoPay).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 20-07-2012 22:11

(20-07-2012 22:08)adax84 napisał(a):  hmm, przy robieniu wypłaty zniknęła Payza - ciekawe czy tylko chwilowo czy na stałe (czy jednak zostanie zastąpiona EgoPay).

poczytaj e-maile jakie dostajesz z jss
to znajdziesz w nich odpowiedź dlaczego nie ma payza
w najbliższym czasie wprowadzą zamiast payza EgoPay


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 20-07-2012 22:17

(20-07-2012 22:11)tomazzi napisał(a):  
(20-07-2012 22:08)adax84 napisał(a):  hmm, przy robieniu wypłaty zniknęła Payza - ciekawe czy tylko chwilowo czy na stałe (czy jednak zostanie zastąpiona EgoPay).

poczytaj e-maile jakie dostajesz z jss
to znajdziesz w nich odpowiedź dlaczego nie ma payza
w najbliższym czasie wprowadzą zamiast payza EgoPay

Sprawdziłem - i nie mam (w spamie też nie ma). Ostatnio jest to kolejny email który nie doszedł do mnie... ale z tego co można przeczytać na różnych forach zdarza się im ostatnio często, że maile nie dochodzą.

EDIT:
mały off-topic Smile Tomazzi jestem pełen podziwu dla Ciebie (szczerze!) - ile Ty postów dziennie dajesz. ...że Tobie się zwyczajnie chce!
...Nie jestem pewny, ale chyba ze dwa temu - na stronie głównej - była przez krótki czas informacja, że Pazya pewnie zostanie - no, ale to w tej chwili już nie istotne. W każdym razie zmiany już widać - przy opisie dostępnych procesorów widnieje już EgoPay.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 20-07-2012 22:21

(20-07-2012 22:17)adax84 napisał(a):  
(20-07-2012 22:11)tomazzi napisał(a):  
(20-07-2012 22:08)adax84 napisał(a):  hmm, przy robieniu wypłaty zniknęła Payza - ciekawe czy tylko chwilowo czy na stałe (czy jednak zostanie zastąpiona EgoPay).

poczytaj e-maile jakie dostajesz z jss
to znajdziesz w nich odpowiedź dlaczego nie ma payza
w najbliższym czasie wprowadzą zamiast payza EgoPay

Sprawdziłem - i nie mam (w spamie też nie ma). Ostatnio jest to kolejny email który nie doszedł do mnie... ale z tego co można przeczytać na różnych forach zdarza się im ostatnio często, że maile nie dochodzą.

...Nie jestem pewny, ale chyba ze dwa temu - na stronie głównej - była przez krótki czas informacja, że Pazya pewnie zostanie - no, ale to w tej chwili już nie istotne. W każdym razie zmiany już widać - przy opisie dostępnych procesorów widnieje już EgoPay.


nie widziałem tej informacji
musiała mu gdzieś "umknąć" Smile
natomiast bywa, że takich samych e-mail o tym samym od jss dostaję po kilka także coś im skrypt odpowiadający za wysyłanie wiadomości do wszystkich szwankuje - ale to nic nowego, że coś u nich nie działa tak jak powinno Big Grin
jak nie problem z naliczaniem % to problem z czymś innym - zawsze coś się dzieje Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 20-07-2012 22:27

(20-07-2012 22:21)tomazzi napisał(a):  nie widziałem tej informacji
musiała mu gdzieś "umknąć" Smile

Możliwe, że mi się coś pokręciło Smile
Trochę zamieszania jest/będzie z zamianą procesorów - admini piszą różne rzeczy, informacji sporo i czasem łatwo z pośpiechu coś przekręcić.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 20-07-2012 23:24

Payza juz znikla definitywnie , pojawilo sie egopay - teraz to dopiero zacznie sie przeliczanie prowizji Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 21-07-2012 07:25

ja w ogóle przestałem otrzymywać maile o tym ze dostałem wykupioną pozycje a wczesniej zawsze przychodziły
też tak macie??

poza tym mam błąd określający ilośc pozycji wykupionych a ilośc posiadanych..mam juz wszystkie a dalej różnica jest ze czekam na 4..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 21-07-2012 07:39

(20-07-2012 23:24)player_sct napisał(a):  Payza juz znikla definitywnie , pojawilo sie egopay - teraz to dopiero zacznie sie przeliczanie prowizji Smile

Wiele osób pewnie nawet przełknęło by prowizję, gdyby mogło wypłacać kasę - a przez limity jest z tym coraz większy problem.

EgoPady jest w opisie dostępnych procesorów, ale ciągle nie jest możliwy do wyboru (podobnie zresztą jak perfect money)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 21-07-2012 08:04

a dodałeś konto EgoPay do JJS??
bo można już dodać i wtedy jest dostępna w wyborze procesora,
ale tak samo problem z wypłatą bo limit wyczerpanySad


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 21-07-2012 08:11

(21-07-2012 08:04)investor2012 napisał(a):  a dodałeś konto EgoPay do JJS??

Dodałem Smile
...przed chwilą chciałem zrobić ponownie próbę wypłaty i teraz nie mam żadnego procesora do wyboru. "Lubię" te ich prace nad stroną Smile