Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 19-07-2012 17:07

Dzięki Combo Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 19-07-2012 21:43

z tym kontem na Egopay moze byc różnie

zauważcie ze doszedł kolejny schodek do wpłat/wypłat

teraz z JSS wypłacać bedziemy na egopay, z egopay na payzę a z payzy na konto bankowe ( chyba ze ktos woli kantor lub się wymieniać procesorami )

3 stopnie wypłaty i na każdym prowizja..heh...teraz tylko liczmy ile łącznie nam beda skubać %


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kakaFP - 19-07-2012 21:52

byla dzisiaj juz wyplata?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 19-07-2012 22:04

Niechby zabierali nawet te 3% więcej, ale niech ogarną w końcu wypłaty- bo ostatni czas to tragedia.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 20-07-2012 10:53

z problemami i drogo, ale wypłacają i oby tak zostało jak najdłużej.
A zawsze zostaje jeszcze LR, PM i STP


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 20-07-2012 11:07

Przeciez nie tylko jest Payza, mozecie tak samo przeciez wyplacac sobie na LibertyReserve, STP, PM.

Ja juz z Payzy nie bede korzystal napewno, za duzo bym tracil na kazdej wyplacie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 20-07-2012 11:15

No właśnie, jak wygląda sprawa z LR?
Dajecie radę zrobić tam wypłatę normalnie, bez większych problemów, czy musicie tak jak na Payzę- celować w brak limitu przez kilka dni?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 20-07-2012 11:19

Było we wcześniejszych postach, jest latwiej niż na payza, ale też czasem trzeba trafić.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 20-07-2012 11:25

Trzeba niestety celować w "okienko" ja od dwóch dni próbuje (sprawdzam w sumie po kilkadziesiąt razy - pech i tyle bo niektórym się za pierwszym razem udaje Tongue) zrobić wypłatę na dowolny możliwy w JPB procesor... Trzeba się przyzwyczaić do tego i próbować dalej.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 20-07-2012 11:45

Nigdy nie wiadomo kiedy bedzie okienko niestety :/

Mi akurat jakos sie udaje trafic w okienko, chociaz czasem jak juz to przystopuje to po 2 godzinach klikania nie trafi...

Testowa wyplata - czekalem 2 dni.
[Obrazek: payzaprzelew16.png]