Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 17-07-2012 13:04

zarobił już ktoś na matrycach? jak długo się wypełniają?/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 17-07-2012 13:22

Dobrze zrozumiałem że skoro założyłem konto 11 lipca (czyli już po 30 czerwca) to restart mnie nie obejmie? Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 17-07-2012 13:44

jesteś świeżym kontem wiec zgadza się restart Cie nie obejmie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 17-07-2012 13:54

No i dobrze Huh


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - macgre - 17-07-2012 14:18

Witam autora tematu Smile Rozmawialismy kiedyś, jak idzie ? Dalej niezmiennie jest wypłacalny ten program?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 17-07-2012 15:22

Każdy kto jeszcze nie wszedł w JSS to jest właśnie najlepsza okazja! Pozycje kupowane od wczoraj nie zostana objęte restartem, dzięki czemu zarobią pewnie 150%, ponieważ JSS grarantuje że data następnego restartu nie będzie wcześniej niż za 90 dni!
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na GG, pomagam w kazdym okresie inwestycji, w JSS jestem już kilka miesięcy więc znam program od podszewki Smile

Pozdrawiam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - klook - 17-07-2012 15:28

jak każdy piszę,że trzeba się teraz szybko rejestrować bo okazja to najlepszy znak,że trzeba jak najszybciej z tego programu spier...! ; )


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 17-07-2012 15:33

(17-07-2012 15:28)klook napisał(a):  jak każdy piszę,że trzeba się teraz szybko rejestrować bo okazja to najlepszy znak,że trzeba jak najszybciej z tego programu spier...! ; )

Dziękujemy za fachową opinię, na pewno wielu użytkowników weźmie sobie ją do serca.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 17-07-2012 15:56

(17-07-2012 15:28)klook napisał(a):  jak każdy piszę,że trzeba się teraz szybko rejestrować bo okazja to najlepszy znak,że trzeba jak najszybciej z tego programu spier...! ; )

poczytaj najpierw troche o tym programie zanim zaczniesz gadac takie herezje. JSS to nie typowe ponzi. znajac zycie pewnie jestes jednym z takich co inwestuja 20$ a jak im sie wyplata spozni o 2 godziny to leca zakladac spor na payza. Na szczescie skonczyl sie czas sporow i zalatwiania programow przez takich uzytkownikow. Payza zaczela robic porzadki i chwala im za to.

Co do JSS to koledzy pisza wlasciwie najblizsze dni sa najlepsze dla nowych uzytkownikow ktorzy chca dolaczyc. Zreszta juz widze ze czesc moich i nie tylko moich reffow chce dorzucic jeszcze kase do programu bo dla stalych uzytkownikow tez jest to najlepszy czas. Ja w tym momencie przestawiam wszystkie zyski na 100% reinwestycji az do momentu restartu i jeszcze mysle nad dorzuceniem czegos do tego kociolka.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 17-07-2012 15:59

(17-07-2012 15:28)klook napisał(a):  jak każdy piszę,że trzeba się teraz szybko rejestrować bo okazja to najlepszy znak,że trzeba jak najszybciej z tego programu spier...! ; )

Restartów już kilka było - i za każdym razem, wiele osób (jak nie wszyscy) mówiło, że warto w czasie karencji zrobić inwestycje w JBP. Chyba nikt kto wtedy ich posłuchał, nie żałuję tego. Jak widzisz, nie zawsze tak jest, że pisanie o dobrym czasie na szybką rejestracje, jest oznaką, żeby - cytuję - "spier..." z programu.