Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - VePest - 20-03-2012 20:31

Czy nie dostanę bana za posiadania więcej niż jednego konta?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 20-03-2012 21:42

Nie wiem jak to jest jeśli będziesz mieć kilka kont na te same dane, ale np. u mnie w domu każda osoba założyła sobie konto i żadnych kłopotów nie ma.
4 osoby, konta od stycznia.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 20-03-2012 22:25

Nie dostaniesz. Sam tak mam. Jedno jest konto na mnie, a drugie na rodzica.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zarabiamwnecie - 20-03-2012 22:28

Ja mam 13 kont i nic Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 21-03-2012 09:43

Póki co nic, ale w przyszłości ... kto wie? Wink
Masz te konta na te same dane czy różne? Wiem, że konta o tych samych blokują.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 21-03-2012 13:28

Oczywiscie ze na rozne powinno byc. Kolega ma tak od roku i nic.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - driffeq - 22-03-2012 16:21

Z jednego IP na różne dane i nie powinno być problemów, jednak tworzenie fake kont może spowodować a raczej spowoduje szybszy restart niż nam się wydaje. A w najgorszym wypadku przy masowym tworzeniu fake accontow nawet zawieszenie serwisu więc pytanie czy warto


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-03-2012 17:47

oczywiście że nie warto

Tylko Polak od razu chciałby kokosy zbić w kilka dni...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - VePest - 22-03-2012 21:49

A czy moi sub lokatorzy normalnie bez przeszków mogą się zarejestrować z mojego refflinka?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Pawel1178 - 23-03-2012 08:19

Tak mogą, mozesz miec tylko 1 konto na jedne dane osobowe.