Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 17-07-2012 08:48

(17-07-2012 08:28)marcin82 napisał(a):  dziwnie szybko, nie podoba mi się to;/

ale jeśli już ma być, to wolalłbym jak najwcześniej, bo za 3tyg kończy mi się masa pozycji (wolałbym, żeby restart objął w dużej części je, a nie inne;>)

fani kury znoszącej złote jajka zapewne w coraz krótszych odstępach restartów nie zauważą zapewne nic złego, ale by się każdy nie obudził z ręką w nocniku jak jss zakończy swoją działalność i o dziwo stracą swoje wsadzone tam środki bo w końcu wielce sławny restart już nic nie pomoże


znając jss i zapowiedz restartu a jego wejście to 2 różne rzeczy - teoria a praktyka tutaj w parze nie idzie
na pewno restart będzie później niż zapowiadają


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 17-07-2012 09:05

(17-07-2012 08:20)tomazzi napisał(a):  Po nie tak dawnym restarcie szykują kolejny według otrzymanego w nocy e-mail
zapewne te 2 tygodnie zostaną przedłużone ale odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi restartami coraz krótsze

Przejrzałem dokładnie otrzymane emaile i nie znalazłem nic co by wskazywało na restart. Jak możesz to umieść tutaj wiadomość w której jest to napisane.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - hader686 - 17-07-2012 09:06

(^_^) JSS-Tripler - Restart Coming Soon!

Welcome to all our new members!

Within the next 2 weeks or so, a Restart
will be done:

http://www.justbeenpaid.com/faqs/restart.php

The "position cut-off date" is 7/16/12.
This means that all JSS-Tripler positions
bought on or after 7/16/12 will NOT be
affected by the Restart. So any JSS-Tripler
positions you buy from now on will not
be affected by the coming Restart.

The best time to buy JSS-Tripler positions
is immediately after a Restart. Any
positions you buy during the coming weeks
will effectively be the same as buying
JSS-Tripler positions immediately after
a Restart. The chances are very good that
there won't be another Restart for about
90 days, meaning the positions you buy
now will mature, paying out 150%, before
the next Restart.

The "account cut-off date" will be
6/30/12 -- JSS-Tripler accounts opened on
or after this date will not be affected
by the Restart.

This is also a great time to promote
JSS-Tripler, because new accounts and
positions will not be affected by the
Restart.

It's very easy to make money with
JSS-Tripler:

http://adv.justbeenpaid.com/?r=mkz2J0Vj4M&p=jsstripler5

JSS-Tripler is indefinitely sustainable:

http://adv.justbeenpaid.com/?r=mkz2J0Vj4M&p=jsstripler3

The JSS-Tripler Pay-It-Forward System
is working well. All members who create
their JSS-Tripler accounts for the first
time get "$10 free money" in their JSS-
Tripler accounts. They can immediately
buy a JSS-Tripler position and start
earning up to 2% per day!

Please tell your prospects that if they
create their new JSS-Tripler accounts,
they get "$10 free money" to get started.
(Note that after 45 days their JSS-Tripler
accounts will be debited with $10.)

Working for our wealth and success,

Frederick Mann

P.S. I challenge you to find any program
that's easier to make money with than
JSS-Tripler.

P.P.S. JSS-Tripler is likely to become
"the program everyone in the know joins."
If you join immediately, you can tell
your friends and contacts about it...
before they join under someone else.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 17-07-2012 09:10

(17-07-2012 09:05)adax84 napisał(a):  
(17-07-2012 08:20)tomazzi napisał(a):  Po nie tak dawnym restarcie szykują kolejny według otrzymanego w nocy e-mail
zapewne te 2 tygodnie zostaną przedłużone ale odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi restartami coraz krótsze

Przejrzałem dokładnie otrzymane emaile i nie znalazłem nic co by wskazywało na restart. Jak możesz to umieść tutaj wiadomość w której jest to napisane.

chyba przeoczyłeś któryś e-mail od jss
w poście 683 masz całą treść e-mail jss mówiący o restarcie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 17-07-2012 09:14

(17-07-2012 09:10)tomazzi napisał(a):  chyba przeoczyłeś któryś e-mail od jss
w poście 683 masz całą treść e-mail jss mówiący o restarcie Smile

Dzięki za wstawienie treści. Zdecydowanie go nie dostałem - nie ma w odebranych, nie ma w spamie. hehe, może mnie restart nie będzie dotyczył Tongue ...a tak na serio, to pewnie kwestia minut/godzin jak go otrzymam.

EDIT. trzeba będzie chyba dokupić teraz trochę pozycji - dobry moment, bo ominą restart Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - hader686 - 17-07-2012 09:19

Najgorsze jest to iz zupelnie nie rozumiem na czym polega restart.Jerk2


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 17-07-2012 09:21

Dziwnie się robi na JBP... Troche szybki restart.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 17-07-2012 09:40

(17-07-2012 09:19)hader686 napisał(a):  Najgorsze jest to iz zupelnie nie rozumiem na czym polega restart.Jerk2

W Internecie jest bardzo duża ilość materiałów na temat restartu. Poczytaj bo zrozumienie tego zagadnienia jest niezwykle ważne.
Restartu w każdym razie nie należy się bać - nie tracimy przy nim pieniędzy. Nasz zysk jest tylko odłożony w czasie.


(17-07-2012 09:21)Meloman napisał(a):  No to teraz radze nie inwestować bo trochę przerypane będzie jak włożycie kasę przed restartem.

Dziwnie się robi na JBP...

Nie wprowadzaj w błąd.
PRZECIEŻ TERAZ JEST NAJLEPSZY MOMENT!!!!! Kupione teraz pozycje nie będą objęte przez restart!!!!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 17-07-2012 10:18

Po co tyle wykrzykników i taka spina ? Każdy uważa inaczej, gdybyś trochę ruszył główką zczaiłbyś o co mi chodziło Smile

A na restarcie tracimy, albo wychodzimy totalnie na 0. Nie wprowadzaj w błąd proszę.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 17-07-2012 10:45

Na restarcie zarabiamy... w teorii.

Tracimy do 40% pozycji triplera i dostajemy za nie matrixy.

No i tu jest haczyk - JSS tripler placi nam codziennie a na matrixach zarabiamy gdy inni realnie wpłacają kasę( +trochę za to że kasę zarobioną nie wypłacają tylko reinwestują )

Innymi słowy jesli ludzie przestana wpłacać, na matrixach nie zarobicie nic :0

Dodac do tego że ludziom przybywa matrixow z triplera( za każde wygasłe 4 pozycje ) To tych matrixow jest od cholery i jeszcze wiecej, a więc i czas ich wypełniania sie wydłuża.

Matrixy rozdają tak na prawo i lewo bo one nic ich nie kosztują, żeby się wypełniły oni muszą swoje zarobić.
To tripler jest niebezpieczny bo zyski generują się automatycznie dzień w dzień - dlatego mamy restart gdy staja się niewypłacalni, likwidują cześć niebezpiecznych dla nich pozycji i zamieniają na takie których już bać się nie muszą.


Nie mówcie że bawicie sie w piramidy finansowe nie znając nawet podstaw ich działania Big Grin