Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 16-07-2012 16:35

na pewno bląd??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 16-07-2012 17:04

(16-07-2012 13:12)Meloman napisał(a):  Heh, w top1 earners pojawił się koleś który ma 25700 refów i zarobił i jego refall bonus wynosi $1099527.00

Fajny błąd.

(16-07-2012 16:35)jackthekiller napisał(a):  na pewno bląd??

Na koniec lutego z refów najwięcej zarobiła osoba która miała 348 poleconych - dostała premii $179533. Program rozwija się dynamicznie, ale chyba nie aż tak, żeby do dnia dzisiejszego uzbierało się komuś tyle osób, tak więc to raczej błąd... ale z drugiej strony wszystko możliwe Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - arturo1309 - 16-07-2012 17:35

Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was przelewał pieniądze do JBP przez kantor Lilion Transfer? Jeśli są takie osoby, to jak Wam się udało otworzyć stronę kantoru LT bo kiedy ja otwieram to pokazuje się czarny ekran i częściowa strona kantoru Lilion Transfer.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kamikadze22 - 16-07-2012 17:42

(16-07-2012 17:35)arturo1309 napisał(a):  Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was przelewał pieniądze do JBP przez kantor Lilion Transfer? Jeśli są takie osoby, to jak Wam się udało otworzyć stronę kantoru LT bo kiedy ja otwieram to pokazuje się czarny ekran i częściowa strona kantoru Lilion Transfer.

Jakim cudem i od kiedy lilion przelewa prosto na konta JBP ?Jerk2


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 16-07-2012 17:46

arturo1309 już w innym poście wykazał się lenistwem - proponuję skorzystać z google i wtedy szybko się dowiesz jak się korzysta z lilniona i dlaczego nie przelejesz kasy bezpośrednio na JBP! Wyszukiwarka nie gryzie!

EDIT:
Wskazówka - jeżeli chcesz zasilić konto w JPB to poszukaj informacji na temat procesorów płatności (np. Payza, LR). Zastanów się jednak dwa razy czy chcesz się w to bawić bo Twoje pierwsze dwa posty pozwalają wnioskować, że szybko możesz stracić swoje pieniądze.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 16-07-2012 18:34

Ja korzystałem z Liliona i nie miałem problemów


Już 5 dni próbuje kasę wypłacić i nic.
A co gdyby chcieć codziennie kasę wypłacać Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 16-07-2012 20:59

To macie dziwnego pecha, ja raz musiałem teraz zlecić wypłatę i trafiłem za 2 razem bezproblemowo.

A i z samego LILION Transferu nie da się przelać kasy do JBP. Robimy tak że przelewamy kase do Lilion transferu, a z Lilion transferu np. na LibertyReserve Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 16-07-2012 22:03

udało sie komus zrobic wyplate na STP?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 17-07-2012 08:20

Po nie tak dawnym restarcie szykują kolejny według otrzymanego w nocy e-mail
zapewne te 2 tygodnie zostaną przedłużone ale odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi restartami coraz krótsze


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 17-07-2012 08:28

dziwnie szybko, nie podoba mi się to;/

ale jeśli już ma być, to wolalłbym jak najwcześniej, bo za 3tyg kończy mi się masa pozycji (wolałbym, żeby restart objął w dużej części je, a nie inne;>)