Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 14-07-2012 22:35

program jest juz na bieżąco z naliczeniami..dzisiaj naliczyli za piatek tak więc sprawa się raczej ustabilizowała


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - darekcs - 14-07-2012 22:55

Nalicza już ok, dzisiaj dostałem za sobotę. Problem jest z przejściem zakupionych pozycji do aktywnych. Już czekam 2 dni, a zakupione pozycje dalej nie są aktywne.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 14-07-2012 23:00

Prosze czytać na stronie głównej informacje że :

Due to high volume, the placing of purchased JSS-Tripler positions is behind over 30 hours at this time, but we are working on an optimization that will speed this up substantially.

Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 15-07-2012 00:08

Nareszcie udaoło się zlecić wypłatę Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 15-07-2012 15:33

Naliczyło mi dziś kilka pozycji kupionych w piątek i zaliczyło kasę do wczoraj włącznie, czyli opóźnienia powoli zostają wyrównywane Cool


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bossos - 15-07-2012 22:23

LR otwarte - wyplacać ;D


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 16-07-2012 07:14

potwierdzam - wszystko działa jak należy, pasażerowie jbp D:


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 16-07-2012 08:55

Wszystko wraca do normy. Zaczyna naliczać bez opóźnień, pozycje coraz szybciej dochodzą, nic tylko się cieszyć Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 16-07-2012 13:09

no z ta radoscia bym nie przesadzal Smile wystarczy zajrzec w zakladke z triplerami zeby zobnaczyc ze bajzel jest na maxa - dziwne daty, niektore zaczynaja naliczac z opoznieniami, troche jeszcze poczekamy na normalnosc


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 16-07-2012 13:12

Heh, w top1 earners pojawił się koleś który ma 25700 refów i zarobił i jego refall bonus wynosi $1099527.00

Fajny błąd.