Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 14-07-2012 12:51

(14-07-2012 12:36)PlastPL napisał(a):  Na LR tez nie moge wyplacic. Od co 2 godziny proboje od 3 dnich. Ani Payza, ani LR. Wyplacaliscie cos w tym czasie?

Na innym forum można sprawdzić, że w tym czacie robili wypłaty. Jedyna rada - próbuj do skutku. Wczesnym rankiem, późnym wieczorem, może trafisz na "okienko".


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mireck - 14-07-2012 12:55

Mi 30$ na LR przeszło spokojnie Wink
Program nalicza mi odsetki codziennie bez żadnych problemów Smile Także, moim zdaniem śmiało można w niego dalej inwestowac, ja osobiście polecam Wink Z włożonych 120$ wypłaciłem 30$ i mam 33 pozycje, za miesiąc wypłacę już cały wkład, i będę obracał samymi zyskami aż do osiągnięcia upragnionego celu Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 14-07-2012 16:48

jedno odchodzą inni przychodzą do programu..to naturalna kolej rzeczy.

wg mnie jednak ten program jest narazie najbardziej wiarygodnym serwisem zarobkowym..w czasie tych ich "rzekomych" problemów z naliczaniem płatności bez problemu robią nadal wyplaty..dwa razy sobie wyciągnąłem kaskę na próbę i bez problemu po 24h była na koncie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 14-07-2012 17:11

(14-07-2012 09:06)Meloman napisał(a):  Nie rozumiem waszego działania totalnie..

Po co "zabijać" kurę znoszącą złote jajka i nagle przerzucać się totalnie na inny program ?

Można by przecież to co zarobisz w JBP przez jakiś okres przerzucać na BB czy zeekrewards.. Ale nie ciągle tylko przez jakiś okres - na to samo by wyszło..


Szczególnie nie wierze panu up, po półroku inwestycji i zarobku na JBP wycofywać się z programu. Nie wierze w to, bo ja jak teraz popatrze ze jestem prawie tyle czasu to nigdy bym się stąd nie wycofał.

każdy ma swoją taktykę działania i inwestowania
dla mnie po ponad roku przyszedł osobiście okres, że wycofałem całość inwestycji wraz z całym zarobkiem z inwestycji i to jest moja decyzja i moje pieniądze
ty byś może tak nie zrobił - twoja sprawa
ja swoimi pieniędzmi jeszcze zarządzam i decyduję co i jak i gdzie mają zostać zainwestowane a nie ty
nie zrezygnowałem z programu bo mam środki z wpłat z poleconych i nimi obracam i jeśli stracę - trudno ale nie będzie żalu i goryczy, że straciłem swoje zainwestowane środki wraz z % z nich a mogłem je wypłacić
wypłaciłem i inwestuję gdzie indziej pieniądze z jss
program jest już dość długo i tak jak pisała jedna osoba, może nadejść czas że wielce sławny restart tu już nic nie pomoże i zakończy się żywot tripler


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 14-07-2012 18:36

Zgadzam się jak najbardziej, że każdy ma swój sposób na inwestycje.
Warto było zacząć temat, bo chociaż widać, że są obawy upadku programu. Do tej pory raczej wszyscy chwalili program i mówili, że trzyma się świetnie i nie ma czego się obawiać. Może i nie ma, ale...
Ja jestem świeżakiem na JBP wpłaciłem niedawno kase i kapitału jeszcze nie odzyskałem, więc interesują mnie opinie "starych" inwestorów.

A propos odzyskanie kapitału, to też próbuję od 3 dni na różne procesory, o różnych godzinach i na razie nic Sad wszystkie okienka pozamykane


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 14-07-2012 19:52

Bez przesady co ty gadasz kniciu ? Wiadome ryzyko jest, jak wszędzie ale akurat teraz w przeciągu przynajmiej pół roku program nie ma prawa raczej upaść..

O jakim upadku programu człowieku weź się zastanów zanim zaczniesz siać panikę ! Jak mogą być w tym momencie obawy upadku programu skoro właśnie teraz to jest złota era rozwoju JBP ?

Najgorsze co może być to sianie paniki przez nowych...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 14-07-2012 20:16

tomazzi to dziecko i nic więcej, JBP to najbardziej stabilny program jaki widzialem. Weż zamilcz lepiej, bo się kompromitujesz na tym forum nie pierwszy raz


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 14-07-2012 20:25

Panowie nie wjeżdżajcie na tomazziego, bo nie ma potrzeby, każdy ma swoją taktykę działania. Tomazzi wypłacił pieniądze, ja po ponad sześciomiesięcznym doświadczeniu z JBP nie mam zamiaru tego robić, a poza tym nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy program upadnie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 14-07-2012 20:35

Nie mam zamiaru siać paniki. Sam cały czas reinwestuję, a chce kasę wypłacić, żeby sprawdzić jak to działa. To, że u mnie na razie nie działa, to inna sprawa, może niedługo mi się uda. Oby...

A druga sprawa, to:
(14-07-2012 19:52)Meloman napisał(a):  nie ma prawa raczej upaść..

RACZEJ.... no właśnie, to mówi samo za siebie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 14-07-2012 20:59

Boże, koleś ty czytać nie potrafisz...