Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 13-07-2012 18:39

(13-07-2012 18:30)adax84 napisał(a):  
(13-07-2012 18:22)tomazzi napisał(a):  mieć szczęście to trafić na możliwość wypłaty na payza
na lr i resztę procesorów wypłacasz bez większych problemów

czas może przerzucić się na wypłaty na inny e-portwel i nie będzie powodów do narzekania

Tomazzi, mam konta we wszystkich procesorach które obsługuję JBP - i na każdym zdarzyło mi się wielokrotnie zobaczyć przy wypłacie komunikat o przekroczeniu limitu. ...zgadzam się, że przy Payza występuje najczęściej bo najwięcej osób z niego korzysta, ale nie zmienia to faktu, że przy innych również to występuje. Skoro nie zdarzyło Ci się jeszcze na LR czekać na "okienko" to należysz jednak do szczęściarzy Smile Pytanie, czy jak więcej osób przerzuci się np. na LR i zdecydowanie częściej wypłaty będą przekraczać limity to nadal nim będziesz Tongue

możliwe, że tez może być wtedy problem z lr ale może być mniej na payza czy inny e-portwel i wtedy wypłacać normalnie na inne a nie lr
na lr nie miałem nigdy problemów i najlepiej wypłacać w godzinnach rannych gdy większość jankesów śpi czli w godzinach 8-11 rano czasu polskiego
i tak wypłacam od czasu do czas to co mam z poleconych
swoich środków na jss już nie "trzymam" i nie obracam nimi Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 14-07-2012 08:13

Dlaczego nie obracasz?
Czyli jednym słowem ludziom polecasz lipę, skoro nie warto tam trzymać kasy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 14-07-2012 08:17

(14-07-2012 08:13)kniciu napisał(a):  Dlaczego nie obracasz?
Czyli jednym słowem ludziom polecasz lipę, skoro nie warto tam trzymać kasy.

nie odwracaj kota ogonem a czytaj wszystkie posty w temacie
po 1 to nie mój temat o jss i nie mój reflink znajduje się w 1 poście
po 2 inwestowałem tutaj można powiedzieć od początku istnienia i pewnego dnia nadszedł czas na wycofanie własnych środków zainwestowanych tutaj co też uczyniłem
jedynymi środkami jakie pozostają mi tutaj w obrocie to te pochodzące z poleconych
ciężko lipą nazwać coś co płaci dalej już tyle czasu, ale każdy sam decyduje co robi ze swoimi pieniędzmi i kiedy nadejdzie czas na wycofanie z programu własnych zainwestowanych środków
u mnie ten czas nadszedł


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - damian880916 - 14-07-2012 09:02

Ja również poł rocznej przygodzie z jpb zdecydowałem sie zakonczyc inwestycje w jpb. Teraz tylko programy partnerskie takie jak Zeekrewards i Bannerbroker


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 14-07-2012 09:06

Nie rozumiem waszego działania totalnie..

Po co "zabijać" kurę znoszącą złote jajka i nagle przerzucać się totalnie na inny program ?

Można by przecież to co zarobisz w JBP przez jakiś okres przerzucać na BB czy zeekrewards.. Ale nie ciągle tylko przez jakiś okres - na to samo by wyszło..


Szczególnie nie wierze panu up, po półroku inwestycji i zarobku na JBP wycofywać się z programu. Nie wierze w to, bo ja jak teraz popatrze ze jestem prawie tyle czasu to nigdy bym się stąd nie wycofał.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - damian880916 - 14-07-2012 09:22

dla mnie program sie juz wypalił (moja osobista opnia) ja juz obawy mialem jak poinformowano nas o tym ze w ciagu najblizszych 2 tyg bedzie restart i ze od dzis mozemy kupowac pozycje ktore nie beda brane pod uwage przy restarcie. To ewidentnie wskazywaalo ze JPB nie mialo kasy na wyplaty a nie chciali zbyt szybko zrobic restartu, (pozniej sie jeszcze okazalo ze w ciagu tych 2 tyg nie musza robic restartu bo ludzie wpalcili kase i dzieki temu jpb mialo na wyplaty. Restart zostal zrobiony miesiac po tym jak oglosili ze bedzie w ciagu 2 tyg. Teraz zaczynaja sie schody coraz dluzej trzeba czekac na wyplaty, naliczanie kasy tez nie jest codziennie a no i zapomniałem powiedzieć ze juz wczesniej wydłużyli ilosć dni do zarabiania 150%.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 14-07-2012 09:38

o ile wiem restart zawsze był ogłaszany wcześniej na takiej zasadzie. co do naliczeń, to widać że po prostu im się to nie wyrabia. naliczają cały czas, tylko idzie to bardzo wolno. przejście na 1,5% w weekendy mogło być znakiem niepokojącym, ale z drugiej strony minęło już od tego naprawdę sporo czasu i program nadal ma się świetnie.
natomiast nie bierzesz pod uwagę jak dużo nowych użytkowników doszło w ostatnim czasie (a więc jak spory zastrzyk gotówki dostali)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 14-07-2012 10:07

Program się wypalił ? Aha, no świetnie że właśnie teraz jakby to powiedzieć "zaczął żyć" dlatego bo teraz jest mnóóóóóstwo nowych inwestorów a więc to chyba od razu nasuwa się myśl że jest teraz na szczycie program..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 14-07-2012 10:45

Każdy ma prawo do własnej oceny program, i każdy ma prawo nie zgadzać się z oceną kogoś innego. Szybkość napływu nowych użytkowników powinna świadczyć o tym, że program jeszcze trochę wytrzyma. Wiadomo, że nic nie trwa wiecznie i w pewnym momencie nawet ten "osławiony" restart nie pomoże. Po wyjęciu kapitału początkowego i wyjęciu procentów (nie istotnie teraz jak dużych), osobiście nie wyobrażam sobie rezygnować z programu. Powinno się dalej reinwestować, powiększając ROI. W takiej sytuacji - dla mnie - najrozsądniejsze jest część kasy dalej wypłacać a część dalej reinwestować... i tak do końca programu. Każdy ma jednak swoją taktykę i swój próg graniczny wiary w program.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 14-07-2012 12:36

Na LR tez nie moge wyplacic. Od co 2 godziny proboje od 3 dnich. Ani Payza, ani LR. Wyplacaliscie cos w tym czasie?