Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 13-07-2012 11:01

(12-07-2012 14:26)Rayner25 napisał(a):  a nie możesz sobie kupić mBankowej eKarty?
Ja nie wyobrażam sobie bez niej w ogóle inwestować. Płacisz raz na rok 25zł a karta jest akceptowana wszędzie jako kredytowa mimo, że nią w ogóle nie jest. Dzięki temu wpłacasz sobie np. na Payze kasę w minutę.

tylko po co tracić 25zł na rok?:>

ja na swojej zwykłej karcie ustawiam limity na operacje internetowe na 0. w momencie, jak chcę gdzieś puścić kasę zmieniam je chwilowo na takie, jakich potrzebuje, po czym od razu spowrotem na 0. całość zajmuje dokładnie tyle czasu, ile doładowanie e-karty, a jest za darmo (i nie pałęta się dodatkowo zbędny plastik po domu)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 13-07-2012 11:10

(13-07-2012 10:28)PlastPL napisał(a):  Witam, moze mi ktos podac jakas wskazowke jak wyplacic pieniadze na Payze. Od dwoch dni proboje o różnych porach i caly czas mam komunikat o przekroczeniu dziennego limitu. Z gory dzieki

Było już chyba o tym pisane... nie ma żadnej wskazówki, reguły. Trzeba próbować i tyle. Jak raz się nie uda, spróbować za 10-15 minut. Nie ma też co patrzeć na to, że ktoś napisał na jakimś forum, że właśnie udało mu się zrobić wypłatę - bo 5s. później "okienko" może już być zamknięte. Niektórzy piszą, że warto próbować późnym wieczorem, ale osobiście nie zauważyłem, żeby faktycznie wtedy było łatwiej.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 13-07-2012 11:20

(13-07-2012 11:10)adax84 napisał(a):  Było już chyba o tym pisane... nie ma żadnej wskazówki, reguły. Trzeba próbować i tyle. Jak raz się nie uda, spróbować za 10-15 minut. Nie ma też co patrzeć na to, że ktoś napisał na jakimś forum, że właśnie udało mu się zrobić wypłatę - bo 5s. później "okienko" może już być zamknięte. Niektórzy piszą, że warto próbować późnym wieczorem, ale osobiście nie zauważyłem, żeby faktycznie wtedy było łatwiej.

dokładnie jak pisze adax. dodam tylko, że podczas meczów euro wypłaty chyba zawsze przechodziły mi za pierwszym razem, więc ogólnie warto też celować w momenty jakiś sporych wydarzeń, które odciągają ludzi od kompa (niedługo olimpiada;>)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 13-07-2012 12:01

Do tego trzeba mieć trochę szczęścia, przez dobre kilka-kilkanaście wypłat które zrobiłem w ostatnim miesiącu dwa razy nie udało mi się zrobić tego za pierwszym razem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 13-07-2012 12:07

za to bez żadnych polowań wypłaca się na lr
ale jak ktoś się uprze na payza zamiast spokojnie sobie wypłacać na lr to niech poluje dalej na możliwość wypłaty i nie narzeka, że nie może trafić


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 13-07-2012 12:17

(13-07-2012 12:07)tomazzi napisał(a):  za to bez żadnych polowań wypłaca się na lr
ale jak ktoś się uprze na payza zamiast spokojnie sobie wypłacać na lr to niech poluje dalej na możliwość wypłaty i nie narzeka, że nie może trafić

No to masz szczęście i tyle... bo ja już wiele razy miałem "wyczerpany limit" na LR. Limity nie dotyczą wyłącznie Payza, ale wszystkich procesorów.
Najwięcej osób pewnie korzysta z Payza i dlatego na tym procesorze można częściej trafić na limit wypłat.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 13-07-2012 13:26

ja wiem, czy tak trudno - wystarczy sledzic fora dyskusyjne bo w momencie otwarcia procesora czesto na paru forach pojawia sie info wiec nie ma takiego problemu. Ja robie wyplaty co pare dni po 100$ i max ile czekalem na wstrzelenie sie w limit to 1 dzien


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - aka - 13-07-2012 18:07

Przed chwilą zleciłem wypłatę na LR


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 13-07-2012 18:22

(13-07-2012 12:17)adax84 napisał(a):  
(13-07-2012 12:07)tomazzi napisał(a):  za to bez żadnych polowań wypłaca się na lr
ale jak ktoś się uprze na payza zamiast spokojnie sobie wypłacać na lr to niech poluje dalej na możliwość wypłaty i nie narzeka, że nie może trafić

No to masz szczęście i tyle... bo ja już wiele razy miałem "wyczerpany limit" na LR. Limity nie dotyczą wyłącznie Payza, ale wszystkich procesorów.
Najwięcej osób pewnie korzysta z Payza i dlatego na tym procesorze można częściej trafić na limit wypłat.

mieć szczęście to trafić na możliwość wypłaty na payza
na lr i resztę procesorów wypłacasz bez większych problemów

czas może przerzucić się na wypłaty na inny e-portwel i nie będzie powodów do narzekania


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 13-07-2012 18:30

(13-07-2012 18:22)tomazzi napisał(a):  mieć szczęście to trafić na możliwość wypłaty na payza
na lr i resztę procesorów wypłacasz bez większych problemów

czas może przerzucić się na wypłaty na inny e-portwel i nie będzie powodów do narzekania

Tomazzi, mam konta we wszystkich procesorach które obsługuję JBP - i na każdym zdarzyło mi się wielokrotnie zobaczyć przy wypłacie komunikat o przekroczeniu limitu. ...zgadzam się, że przy Payza występuje najczęściej bo najwięcej osób z niego korzysta, ale nie zmienia to faktu, że przy innych również to występuje. Skoro nie zdarzyło Ci się jeszcze na LR czekać na "okienko" to należysz jednak do szczęściarzy Smile Pytanie, czy jak więcej osób przerzuci się np. na LR i zdecydowanie częściej wypłaty będą przekraczać limity to nadal nim będziesz Tongue