Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 10-07-2012 10:27

Cytat:Substantial growth of our member base has necessitated the ongoing optimization of our JSS-Tripler Daily Earning payout system. We are currently completing the processing of Friday's earnings and also combining Saturday, Sunday and Monday earnings into a single payout of up to 5% ... in order to catch up.

Rest assured that every JSS-Tripler position will always pay out the full 150%. Sorry for the inconvenience and thank you for your patience.

To jest info dla wszystkich co sie denerwuja ze nie maja naliczonego. Skrypt 5 procentowy juz chula i czesc ludzi juz dostalo naliczenie 5%. Tak wiec spokojnie nie denerwowac sie na kazdego przyjdzie kolej.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 10-07-2012 10:40

[Obrazek: pqxm.jpg]

A tak to wygląda Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 10-07-2012 18:07

Kurde od 4 dni mi nie nalicza, ma tak ktos? mam 37 pozycji i tylko 15 $

i mam pytanie, gdzie mogę zobaczyć ile zarobiłem, w Financial->Total up to 2% Earnings Thus Far -> to to jest ile zarobiłem?

I jak moge reinwestować, bo mi pisze że mam 0 na koncie JSS tripler? Błagam o pomoc


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 10-07-2012 18:09

(10-07-2012 18:07)Verb22 napisał(a):  Kurde od 4 dni mi nie nalicza, ma tak ktos? mam 37 pozycji i tylko 15 $

i mam pytanie, gdzie mogę zobaczyć ile zarobiłem, w Financial->Total up to 2% Earnings Thus Far -> to to jest ile zarobiłem?

I jak moge reinwestować, bo mi pisze że mam 0 na koncie JSS tripler? Błagam o pomoc

a ty umiesz czytać czy po prostu lenistwo do potęgi n-tej ??
parę postów nad swoim postem masz informację odnośnie 1 części swojego postu


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 10-07-2012 18:17

Tomazzi


bardziej mnie interesuje druga część


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - xUnholy - 10-07-2012 19:00

Jak masz 0 w triplerze, to nie mozesz reinwestowac bo nie masz za co. Ludzie, nauczcie sie szukac takich PODSTAW chocby w FAQ ja stronie JBP, a jak nie - to pytac swojego sponsora. Od tego on jest a jak nie wytlumaczyl podstawowych rzeczy to nie mam pojecia dlaczego takiej osobie z refa sie zarejestrowaliscie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 11-07-2012 13:19

kurde wpłaciłem 38 $ i wszystko normalnie doszło przez payze, ale na koncie tripler kasa sie nie pojawila, czamu!!!?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 11-07-2012 13:25

bo musisz przelac z JSS do triplera fundusze


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 11-07-2012 13:28

(11-07-2012 13:19)Verb22 napisał(a):  kurde wpłaciłem 38 $ i wszystko normalnie doszło przez payze, ale na koncie tripler kasa sie nie pojawila, czamu!!!?

musisz przelać środki z jss do tripler
jak to zrobić jeśli nie wiesz - poszukaj w tym temacie a na pewno znajdziesz odpowiedź Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 11-07-2012 13:37

tyle to ja mu napisalem, jak chciałes zabłysnać ,to trzeba było mu podesłac poradnik, a nie powielać tego samego.

Zgłos sie z mailem na Pw wysle poradnik.