Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 05-07-2012 11:23

(04-07-2012 20:05)fishburger napisał(a):  WitamSmile
Ja właśnie zainwestowalem moje pierwsze pieniądze w necie i stałem sie szczęśliwym (to się okaże) posiadaczem 15 pozycji na początek Huh
Zamierzam narazie reinwestować wszystko przez co najmniej kilka miesięcy, a jak Bozia da to i cały rok... a potem sie zobaczy Tongue Jest coś co jako totalnie początkujący powinienem wiedzieć ??

w swojej strategi reinwestycji bierz pod uwagę restarty które tutaj są
poczytaj cały temat to znajdziesz informacje odnośnie restartów itp itd Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 05-07-2012 15:20

Chyba powoli zaczyna się wszystko wyrównywać, ponieważ dzisiaj otrzymałem dwa razy zaległą kasę za pozycje z dopiskiem "Daily Earnings for Active Positions 2012-07-04 2%". Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 05-07-2012 21:03

Pojawiła się nowa wersja e-mail z informacją o wygranej
e-mail wygląda tak :

"Dear Just Been Paid Member,

Just Been Paid gives random cash prizes.

Today, we selected your account as the one of 10 top winners accounts who will get cash prizes from us.

YOU WON 250 USD LR !

Claim your prize following the direct link:

http://libertyreserve.com/?JustBeenPaid=prize

Pay a 0.50$ fees, so we will know that your LR account is still alive.

After the payment you will recive instantly the 250 usd in your LR account.

Best Regards,
JustBeenPaid Admin "

przestrzegam wszystkich jak wcześniej by nie wysyłali żadnych środków bo mogą szybko pozbyć się tego co mają na swoim koncie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - fishburger - 05-07-2012 22:12

Już samo "Dear Just Been Paid Member" powinno sie wydac podejrzane. Powinni znac Twoje imie i nazwisko albo co najmniej nicka, a nie żaden Member


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 05-07-2012 22:17

(05-07-2012 22:12)fishburger napisał(a):  Już samo "Dear Just Been Paid Member" powinno sie wydac podejrzane. Powinni znac Twoje imie i nazwisko albo co najmniej nicka, a nie żaden Member

ja ani 1 wersji e-mail nie otrzymałem, ani teraz tej nowej Smile
na amerykańskim forum osoby zamieściły nową wersję e-mail oszustów więc skopiowałem ją by zamieścić tutaj by przestrzec
ale znając życie forum zapełni się nowymi tematami z treścią tych e-mail tak jak było w przypadku poprzednich otrzymywanych od oszustów


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - xUnholy - 06-07-2012 10:49

Takich zmiennych tresci fake maili moze byc multum, dlatego tez napisalem temat - http://zarabiam.com/Temat-Jak-w-prosty-sposob-poznac-fake-maile-54734 myslalem ze pomoze to zmniejszyc ilosc pojawiajacych sie postow o tresci "a co to za mail" ;p


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 06-07-2012 20:51

Program jak najbardziej polecam bo można naprawdę dużo z niego wyciągnąć i nie są to małe pieniądze tylko na coś już starczy Tongue

Płaci bez zarzutów, ja programowi wierze - chociaż wiadomo, ryzyko jest wszędzie, a bez ryzyka nie ma zysku Smile

Ostatnie wypłaty na konto Payza, teraz reinwestuje i w przeciągu miesiącu będzie zysk coś koło 140-160$ na dzień a więc według mnie to bardzo dużo

[Obrazek: czerwiec.jpg]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 07-07-2012 09:28

to narazie nie poinwestujemy..Smile przerwa techniczna...chyba za dużo mieli opóznień i muszą coś z tym zrobić w końcu


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 07-07-2012 09:30

(07-07-2012 09:28)jackthekiller napisał(a):  to narazie nie poinwestujemy..Smile przerwa techniczna...chyba za dużo mieli opóznień i muszą coś z tym zrobić w końcu

zmieniają kolejny raz serwer bo kolejny nie wyrabiał z ilością osób
trzeba poczekać


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 07-07-2012 10:45

Już wszystko działa. Mam nadzieję, że jakoś ogarną naliczanie bo dzisiaj mamy już 7 dzień lipca a ja w tym miesiącu dostałem kasę tylko 4 razy.