Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Lontek - 01-07-2012 09:43

Można przewidzieć za ile gdzieś będzie restart ? Bo nie wiem czy warto teraz dokupować kolejną pozycje ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 01-07-2012 10:01

(01-07-2012 09:43)Lontek napisał(a):  Można przewidzieć za ile gdzieś będzie restart ? Bo nie wiem czy warto teraz dokupować kolejną pozycje ?

Ciężko to przewidzieć. Ostatni był pod koniec maja - o ile dobrze pamiętam 25 - następny równie dobrze może być za dwa czy trzy miesiące.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - luksed - 01-07-2012 12:58

Wg zapewnień Manna restarty mają być nie wcześniej niż po upłynięciu 90 dni. Jeszcze nie było takiej sytuacji żeby równo po 90 dniach był restart. Z drugiej strony ciężko określić kiedy będzie następny.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Skarpetek - 01-07-2012 13:27

Witam Co Zrobić Jeżeli Zapomniaøem Mojego Member Id Do Jsutbeenpaid? Znam Maila Na Ktorym Mam Konta, Ale Na Nim Nie Mam Nic O Tym Loginie.

Moge Gdzies To Przypomniec?

WYJASNIONE


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PIOTR123 - 01-07-2012 15:37

mam pytanie czy środki wypracowane te co dopisują do konta dziennie w razie restartu przepadają czy są bezpieczne Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ksomix - 01-07-2012 15:48

@up
Radze to przeczytac. ;]
Masz tu przedstawione co sie dzieje po restarcie z Twoimi pozycjami i pieniedzmi.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Lontek - 01-07-2012 18:29

A drugie pytanie, czy jeśli będzie ten restart i mam np. 6 pozycji to dostanę 1 matrycę nawet wtedy gdy mam to podstawowe konto ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 01-07-2012 21:49

ostatnio nie trzeba bylo robic upgrade'a konta do level1 zeby dostac te matryce porestartowe


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Lontek - 02-07-2012 07:42

Dobra, a jak mam mniej niż te 6 pozycji, np. 4 to wtedy po restarcie zabierają mi 2 pozycje, ale nie dostaje nic w zamian tak ??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 02-07-2012 07:56

Zawsze w momencie zabrania pozycji w wyniku restartu dostajemy rekompensatę- ona jest różna w zależności od ilości pozycji.